بنفش و پررنگ: دوایت هاوارد باز می شود تا در مورد از دست دادن Kobe Bryant

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments


یادداشت سردبیر: این چهار شنبه, فوریه. 5 نسخه از بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


پس از نگه داشتن سکوت خود را علنا در روز بلافاصله پس کوبه برایانت مرگ در Jan. 26, floodgates باز برای چند لیکرز پس از بازی جمعه را برای اولین بار پس از کشنده خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن برایانت و هشت نفر دیگر.

LeBron James خطاب بین المللی گستره Laker Nation pregame و تحویل یکی دیگر از پیام روشن پس از آن: “در آغوش s— خارج از خانواده خود را.”

کوین طبخ صحبت در مورد عزاداری در کنار طرفداران در L. A. Live. کایل Kuzma در مورد داشتن pain در طول هفته او حساب او کاملا گریه کردن. دنی سبز امید جهان شاهد لیکرز با تکیه بر هر یک از دیگر و اعتلای برایانت حافظه و زمان که به قلب است.

“از آن باز می شود تا بسیاری از مردم چشم به آنچه که واقعا مهم است” سبز “و آن را خوب و نه بد به در واقع می گویند من شما را دوست دارم به کسی و یا به نگه داشتن آنها تنگ است.”

سلام L. A.: شما می دانید که چگونه شما را در آغوش گرفته ام دوایت هاوارد این فصل ؟ او را نگه دارید ،

هوارد چپ اتاق قفل در روز جمعه بدون صحبت با خبرنگاران; تنها زمان Laker شده اند به هم تیمی در L. A. با برایانت آماده نیست و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در مورد از دست دادن او را.

قابل فهم است. در اتاق قفل کردن سالن در هفته گذشته کلیپرز’ Montrezl Harrell به یاد خبرنگاران گفت که این فاجعه نمی پایبند به کسی خبر چرخه: “ما هرگز تو قادر به دریافت بیش از آن و قطعا نمی خوای قادر به دریافت بیش از آن در عرض چند روز.”

و به این ترتیب پس از پیروزی روز شنبه, Howard جمع آوری قدرت به آدرس برایانت مرگ برای اولین بار.

“افکار من زمانی که آن اتفاق افتاد ؟ من به شدت صدمه دیده است. آره واقعا صدمه دیده بد” هوارد گفت. “من نمی دانم چه چیزی برای انجام و یا می گویند اما من به شدت صدمه دیده است. هنوز هم نوع برای کلمات از دست رفته آن به نظر نمی رسد واقعی است که آن اتفاق افتاد. من هرگز انتظار می رود در یک میلیون سال است که ما می خواهم به صحبت کردن در مورد کوبه درگذشت. پس از آن بود بسیار غمگین, مرد, من فقط گریه کردم خودم را به خواب صحبت کردن در مورد آن است. و آن را هنوز هم لطمه می زند و به این روز است.”

مردی که می خواهم رد لیکرز و برایانت و ناسزا توسط طرفداران جان سخت پس از خروج خود را پس از نا امید کننده در دور اول حذفی خروج در سال 2013, Howard در حال حاضر ingratiated خود را با L. A. ترین پرشور پایه فن در این فصل است.

او دوباره به راه افتادند تا خود را در تابستان امسال گفت: “من به دنبال به جلو به تنها بودن بهترین هم تیمی بهترین فرد در جامعه بهترین من می تواند برای این کار حق رای دادن.” و سپس او آن را مورد حمایت تا اثبات – با شکوه انرژی مهم تولید کردن نیمکت و یک انطباق و شاد نگرش – به تناسب کامل در این مسابقات کالیبر لیکرز تیم.

“بسیاری از مردم فکر می کردند من و کوبه از یکدیگر متنفر بودند و چیزهای مانند این که” هوارد گفت. “وجود دارد که در آن ما فقط نمی درک هر یک از دیگر و من یک شانس به او بگویید که چگونه سپاسگزار من برای زمان ما با هم و چگونه خدا را شکر من این بود که به اینجا در L. A. و چیزهای شبیه به آن است به طوری که خیلی سخت بود برای من. من آن را در زمان بسیار سخت مرگ کوبه. قلب من با خانواده و همه خانواده هایی که تحت تاثیر قرار گرفتند و Laker Nation.”

وجود دارد می خواهم سرگرم کننده ارز بین برایانت و هوارد قبل از نوامبر. 17 پیروزی آتلانتا هاوکز زمانی که بازنشسته لیکرز افسانه شگفت زده در حال حاضر محبوب مرد بزرگ با ظریف کف دست زدن در پشت گردن.

“من حتی نمی دانم که او بود” هوارد به خبرنگاران گفت: پس از آن. “من در مورد به آرنج او اما پس از آن او گفت:” سلام چه خبر ؟ شما در حال بازی خوب است.’ من گفت: “خوب است.’ … باحال بود. من خوشحالم که او به این بازی است. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با او در ساختمان است. جمعیت بود ژامبون پس از آن بزرگ به او را داشته باشد.”

در روز سه شنبه, Howard فکر کردم که در مورد ارز و سعی در توصیف همین دلیل این اهمیت ،

“این خیلی معنی دار فقط دیدن او گفت:” هوارد که می خواهم به تازگی بدست کلمه ای که برایانت شد بازی به او کمک کند در All-Star Weekend slam dunk contest اواخر این ماه در شیکاگو است. “اما من هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند کوبه. و آن را فقط نمی حتی هنوز هم احساس واقعی است. این واقعا سخت است برای خودم برای قرار دادن به کلمات چه احساسی در مورد وضعیت. من هرگز فکر نمی کردم که من یک تیمی از معدن تصویب در چنین سن جوانی پس از آن واقعا آن را به من ضربه سخت است.

“در تمام طول سال های طولانی من فقط می خواستم به او نشان می دهد که من میخوام انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به این تیم برنده است. من شده است با پوشیدن کفش های خود را پس از فصل آغاز شده است. من می خواستم او را در غوطه دادن مسابقه تمام این کارها فقط برای دیدن او برود فقط می خواهم که – من حدس می زنم طرف روحانی … بود دانستن است که برای همه ما در اینجا ما باید سپاسگزار برای آن زمان است که ما باید در این زمین است و ما نمی توانیم هر لحظه را هر کسی یا هر چیزی را برای اعطا. این فقط یک سورئال وضعیت است.”

— میریام سوانسون


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


پوشش اضافی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>