Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

UNLV شورشیان گارد ماروین کلمن (31) قرار می دهد تا بازی-برنده در آخرین شات دوم در حالی که دفاع فرزنو امور خارجه Bulldogs گارد Jarred Hyder (3) در طول NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, فوریه 8 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس. UNLV برنده بازی 68-67 برای پایان دادن به چهار بازی از دست دادن خط.

UNLV مقابل فرزنو امور خارجه

UNLV Rebels forward Cheikh Mbacke Diong (34) defends Fresno State Bulldogs guard Niven Hart (4) during their NCAA Mountain West Conference basketball game Saturday, February 8, 2020, at the Thomas & Mack Center in Las Vegas. UNLV won the game 68-67 to end a four-game losing streak. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

برای 39 دقیقه و 59 ثانیه در شنبه ماروین کلمن ساخته شده هرگز هیچ تاثیر بر UNLV بازی برابر فرزنو امور خارجه. اما آخر دوم شد سحر و جادو خالص.

کلمن سابق راه رفتن که موجب UNLV در این فصل با قلب و فشار banked در غیبت بلوز با 0.8 ثانیه مانده به شورشیان بسیار مورد نیاز 68-67 پیروزی در این Thomas & Mack Center.

آن کلمن برای اولین بار ساخته شده سبد از بازی و آن را فقط در زمان آمد. انتهایی یک نقطه شورشیان کردم دفاعی توقف در گذشته در اختیار داشتن و به جای تماس با یک فاصله (UNLV تا به حال دو باقی مانده و توپ برگشت با 13 ثانیه در ساعت) مربی T. J. Otzelberger مجاز بازیکنان خود را به فشار توپ upcourt و اجرای جرم. به جلو دانی Tillman بود مانع بر روی یک درایو از گوشه و توپ تصویب شد به کلمن در بالای صفحه کلید.

با ساعت در حال اجرا پایین کلمن سوار left; قطع توسط یک مدافع که دانشجوی سال دوم پژمرده از 15 فوت و banked در متهور سطل.

پس از یک سری از وقفه فرزنو دولت نهایی بازی به پایان رسید و با از دست رفته halfcourt تقلا کردن به عنوان UNLV ادعا کرد اولین پیروزی پس از یک Jan. 18 پیروزی, New Mexico.

کلمن گفت: reveled نه در حال قهرمان اما در جشن با هم تیمی های خود.

“این شگفت انگیز بود, راستش,” کلمن گفت. “و پس از آن تمام هم تیمی های من در حال اجرا به من که بهترین بخش است. گرفتن عشق از هم تیمی های من, این چیزی است که من را خوشحال می کند.”

UNLV کاهش یافته قبلی خود چهار بازی از دست دادن رگه است که در زمان برخی از درخشش خاموش شورشیان 6-1 شروع به کنفرانس بازی. کلمن شات بهبود تیم 7-5 در MWC و 12-13 کلی.

این اولین بار نیست زمان کلمن آمده است از طریق این کلاچ در این فصل است. او ضربه بزرگ 3-اشاره گر دیر در اولین دیدار برابر فرزنو امور خارجه برای کمک به نیروی اضافه کاری در یک بازی UNLV در نهایت برنده شد و او آن را دوباره با یک 3 برای کمک به شورشیان به OT برابر وایومینگ در Jan. 11. در وایومینگ بازی کلمن در ادامه به نمره نه از UNLV 15 امتیاز در وقت اضافه به امن است که برنده است.

تا آنجا که Otzelberger نگران است کلمن ثابت کرده است خود را به یک برنده.

“او یک gutty بازیکن” Otzelberger گفت. “او یک برنده در هر معنی واقعی کلمه. او یک مرد جوان است که می آید در هر روز و آنقدر شور و شوق برای این دانشگاه و هم تیمی های خود. او یک مرد اعتماد کنم. این نشان می دهد که او ساخته شده بزرگ بازی می کند و عکس های بزرگ برای ما در لحظات کلیدی و ما همچنان به تماس بر او در آن لحظات در آینده است.”

UNLV پشت افتاد و دو رقمی در چند دقیقه باز در برابر Fresno State اما 13-0 اجرا قبل از حاصل کار دو تیم کمک گرفتن شورشیان در بازگشت به بازی. Amauri هاردی و برایس همیلتون هر یک به ثمر رساند 13 امتیاز در نیمه دوم به عنوان دو تیم داد و ستد منجر به عقب و جلو در اختتامیه دقیقه است.

نوح بلکول آمار 3-اشاره گر با 53 ثانیه بازی به Fresno State یک 67-64 مزیت است. هاردی ساخته رانندگی حرکت شبیه چمچه زنی به ضرب گلوله به قطع آن را به 67-66 با 40 ثانیه به سمت چپ و دفاع برگزار شد متعاقب آن اختیار وادار دست از FSU گارد جدید ویلیامز. Mbacke Diong کردم دوباره بجای اول برگشتن و توپ در نهایت ساخته شده راه خود را به کلمن برای دراماتیک بازی برنده.

هاردی به پایان رسید و با 18 امتیاز در حالی که همیلتون شمارش 17.

شورشیان سعی خواهد کرد خود را برای حفظ شتاب از طریق به چهار بازی خانگی در برابر UNR. پس از آن وجود دارد فقط پنج بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم.

هاردی با اعتماد به نفس به نظر می رسید که شنبه دراماتیک پیروزی می تواند UNLV در مسیر درست اشاره دوباره به عنوان تیم سر به کشش اجرا شود.

“ما قطعا مورد نیاز این بازی فقط برای ما به عقب بر گردیم در مسیر” هاردی گفت. “شما همیشه می خواهید برای دریافت داغ در زمان مناسب و حلقه کردن یک زن و شوهر بازی ها و چیز بعدی شما می دانید آن را جنون مارس. که چگونه از آن می رود. این کمک می کند تا ما روحیه قطعا به از دست دادن رگه و پیروزی دوباره در خانه است. ما رو رنو در آینده و ما برای رفتن در آن سخت است.”

کلمن به پایان رسید و با چهار امتیاز در 1-از-4, تیراندازی, اما به طور معمول تاثیر او رفت و فراتر از آمار ورق.

پس از بازی کلمن گفت که او ساخته شده برخی از بازی برنده عکس در دبیرستان اما هیچ کدام که نسبت به این.

“هرگز آن را احساس مانند آن” کلمن گفت. “بازی برای زادگاه من در Thomas & Mack, در خانه, شنیدن این جمعیت با هم تیمی های من. آن را هرگز احساس کردم که خوب است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de