Puget Sound انرژی می خواهد بچه های خود را به عشق گاز

Kids love their mac n cheese with a side of increased risk of asthma.

بچه ها عاشق مک n پنیر با طرف افزایش خطر ابتلا به آسم است. Rosmarie Wirz/گتی ایماژ

شرکت گاز طبیعی در حال عرق کردن پاک کردن آینده. بنابراین آنها در حال بردن روابط عمومی خود را در بازی.

این هفته Puget Sound انرژی (PSE) توییتی فعالیت رنگ آمیزی برای کودکان و ترغیب آنها به کشف “گاز شهر”:

Kids love natural gas!

بچه ها گاز! PSE توییت تصویر

توییت پایین گرفته شده است. PSE به من توضیح داد که “در حالی که قصد داشت برای ترویج ایمنی ما متوجه است که آن را فاقد زمینه است.”

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

در سراسر کشور وجود دارد یواشکی گاز-تامین مالی مبارزات انتخاباتی آگهی برداشت تا. آیا شما متوجه هر گونه Instagram اثرگذارندهها صحبت کردن در مورد شگفتی های گاز اجاق گاز ؟ آره که بودجه توسط شرکت های گاز طبیعی. با وجود این واقعیت است که گزارش های اخیر نشان می دهد کودکانی که در خانه با اجاق گاز “را 42 درصد بیشتر در خطر ابتلا به علائم آسم و 24 درصد خطر مادام العمر آسم” مادر جونز ،

این بود که در این زمینه از دست رفته از PSE را “کشف گاز طبیعی در شهر” کودکان و نوجوانان فعالیت ؟

“طبیعی” گاز سوخت فسیلی است. آن نشت گاز متان قوی ترین گازهای گلخانه ای به اتمسفر از طریق fracking روند. و آن را وحشتناک برای کیفیت هوا. گاردین گزارش داد که اجاق گاز هستند “کمک آلودگی است که باعث می شود هوای داخل ساختمان به دو تا پنج برابر آلوده تر از هوای بیرون.”

“علم روشن است” جسی Piedfort مدیر واشنگتن باشگاه سیرا فصل به من گفت. “ما نمی توانیم جلوگیری از بدترین اثرات بحران آب و هوا بدون حرکت به دور از گاز است. گسترش گاز به مثابه انکار آب و هوا و آن را قفل ما را به آینده ای که در آن بقای ما در معرض تهدید است.”

شهرها و ایالات متحده در حال تسویه حساب با گاز طبیعی به عنوان بسیاری از حرکت به سوی اتخاذ سبز جدید معامله شد. واشنگتن متعهد به گرفتن آب و برق در خود تولید 100 درصد انرژی پاک توسط 2045. شهردار جنی Durkan متعهد به تدوین یک برنامه برای گرفتن تمام شهر متعلق به ساختمان های در برق پاک 2021. این است ایده آل نیست برای شرکت Puget Sound انرژی که متکی بر گاز طبیعی و زغال سنگ برای حدود 60 درصد از انرژی خود را مخلوط.

PSE دفاع از یک “متعادل” رویکرد به انرژی و که شامل گاز طبیعی است. آنها قریب میلیون دلار به لابی تلاش ها و مبارزات در برابر مترقی نامزدها در سطح ایالتی و محلی در واشنگتن است. های اخیر خود را تلاش در سال گذشته موفق چشمگیری.

بنابراین آنها pivoting. PSE و دیگر غربی شرکت گاز طبیعی از جمله برخی از کانادا و گاز و خط لوله شرکت, هزینه 1 میلیون دلار در یک براق کمپین روابط عمومی به نام “مشارکت برای انرژی در حال پیشرفت است.” این کمپین با هدف “است که به ترویج طبیعی و جلوگیری و یا شکست هر طرح که کاهش و یا منع استفاده از آن” Desmog وبلاگ گزارش.

در اینجا کلمه به کلمه بیانیه پپ مطبوعات فرد عرضه می شود با زمانی که از من خواسته در مورد این کمپین:

“مشارکت برای انرژی پیشرفت همکاری آب و برق کشاورزان و کارگران کوچک و بزرگ کسب و کار و جامعه طرفداران در سراسر شمال غربی گفت: جوانان Guier عضو UA محلی 32 لوله کش & Pipefitters و رئیس جمهور از همکاری برای انرژی در حال پیشرفت است. “این ائتلاف گسترده است به اشتراک گذاری داستان ها و اطلاعات در مورد نوآورانه راه حل های انرژی مانند گاز طبیعی تجدیدپذیر. هدف ما این است که برای برقراری ارتباط کار ما به ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه انرژی برای خانه و کسب و کار برجسته پیشرفت ما در حال ساخت به آدرس تغییر آب و هوا.”

در حالی که من را دیده اند هر سیاتل-منطقه اثرگذارندهها به من گفتن شگفتی های اجاق گاز, به نظر می رسد مانند PSE اخیر محوری به کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش در گاز یک تلاش هماهنگ برای نام تجاری جدید تعریف گاز است. آنها به همکاری با سایت “انرژی امن کودکان و نوجوانان” به “ترویج ایمنی در اطراف برق و گاز برای حدود ماه گذشته.”

“PSE و صنعت گاز در ادامه به براق بر سلامت و ایمنی اثرات گاز” Piedfort گفت. “که در آن ایستگاه آتش نشانی و درمانگاه بهداشت در رنگ آمیزی کتاب؟”

در “انرژی امن کودکان و نوجوانان” در سایت وجود دارد, البته, گاز شهر پوستر رنگ آمیزی. کودکان و نوجوانان همچنین می توانید رنگ را در یک شعله به نام—و شوخی نمی کنم—”همین Fuego.”

پشتیبانی غریبه

Hello, Señor Fuego.

سلام Señor Fuego. انرژی امن کودکان و نوجوانان تصویر

وجود دارد یک بازی به نام “گاز داش.” نیز وجود دارد این ترانه طلسم Thermilla بر آنچه که کودکان و نوجوانان بوی یک برنامه به طور بالقوه مرگبار گاز نشت در خانه خود را. ایمنی خوب اما شاید مشکل این است که گاز?

“تبلیغات برای کودکان در حالی که نادیده گرفتن آب و هوا, سلامت, ایمنی و اثرات گاز است به خصوص ناخالص” Piedfort گفت. “زمانی که من در حال رشد بود آن را متفاوت بود چند میلیارد صنعت است که آگهی به بچه ها در حالی که پنهان کردن بهداشت و ایمنی اثرات محصول خود را. به جای استفاده از توتون و تنباکو و جو شتر ما PSE و همین Fuego. ما نیاز PSE برای جلوگیری از greenwashing توقف با ناز کوچک کثافت و کتاب های رنگ آمیزی و تبدیل شدن به یک معنی شریک در حرکت کردن سوخت های فسیلی است.”