خواست عمومی برای کمک به محافظت از کارگران پستی از طریق اجتماعی فاصله

Postal

مت Rourke / AP

پستی خدمات کارگران باعث می شود یک تحویل با دستکش و ماسک در فیلادلفیا پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. U. s. خدمات پستی نگهداری دفاتر پست باز اما اطمینان مشتریان اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.

به عنوان کارگران پستی ادامه خدمت به کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات می خواهیم که ایمیل دریافت کنندگان احترام اجتماعی خود فاصله تلاش.

کارگران باید مجاز به ترک پست در مقصد مورد نظر خود و نه از آنها گرفته و یا با نزدیک شدن به هر دلیل دیگر ایالات متحده خدمات پستی گفت.

اگر ایمیل نیاز به یک امضا حامل خواهد دست کشیدن بر روی درب و اجتناب از دست زدن به doorbells. دریافت کنندگان باید ترک جدایی فضا. حامل را بپرسید برای یک نام به عنوان یک استاندارد امضا بر روی دستگاه تلفن همراه خود را.

ایمیل خواهد شد در یک “فضای امن برای بازیابی” خدمات پستی گفت.

برای کسانی که به بازدید از دفاتر پست تعداد افراد مجاز در داخل خواهد بود محدود به 10 در یک زمان. کارکنان وجود دارد خواهد بود برای کمک به مشتریان حفظ فاصله ایمن از هر یک از دیگر.

کارگران در شمارنده محافظت خواهد شد توسط پلاستیک سپر و پس از بسته های قرار داده شده بر روی یک ضد کارکنان را درخواست مشتریان به گام به عقب در حالی که آنها از روند معامله است.

حفاظت از آن 600,000 کارکنان در سراسر 30,000 امکانات مورد نیاز است “میلیون ها نفر” از ماسک و دستکش و بهداشت محصولات و خدمات پستی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر