خدمات بهداشت عمومی برنامه می تواند در از بین بردن فشار بر دانشجویان و ملت

در زمان عدم اطمینان برای همه دانشجویان نیست در امان بودن. در میان سنگین بدهی های دانشجویی و محکم بازار کار برای فارغ التحصیلان این ایده از دانشگاه به عنوان یک آرام گذر زمان بین نوجوانی و بزرگسالی شده است به طور کامل طرح میتوانست توسط COVID-19 بحران است.

اما در این وضعیت دشوار نهفته است یک فرصت برای دانش آموزان به سهولت خود را در وضعیت و برای ملت برای دریافت کمک به آن به شدت نیاز به مقابله با این بیماری همه گیر به عنوان ما ظهور از مستندات در ماه های آینده.

در اینجا راه حل: ایجاد فرصت برای دانش آموزان به جبران تمام یا بعضی از وام های دانشجویی خود را با صرف یک یا دو سال کار در بهداشت عمومی-مرتبط با خدمات ملی.

وجود دارد تمام انواع از وظایف است که دانش آموزان می تواند انجام دهد اما این ساختار جدید می تواند به خصوص موثر در پر کردن تقاضای زیادی برای تماس با ردیاب.

معتبر برآورد تعداد ردیاب که مورد نیاز خواهد بود در سراسر کشور در محدوده بین 180,000 و 300,000 اما این تعداد می تواند به مراتب بالاتر بسته به مسیر از بیماری همه گیر. در عین حال زمانی که رادیو عمومی ملی انجام یک نظرسنجی از تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و پورتوریکو نتایج: از 41 آمده است که در پاسخ به علاوه سی نشان داد 7,602 ردیاب در حال حاضر در محل کار.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که تخمین می زند که خود را دولت به تنهایی نیاز به عنوان بسیاری از 70,000 ردیاب تشبیه آن به استخدام ارتش. او درست است.

که در آن دانشجویان می تواند ارزشمند باشد.

وجود سابقه برای این کار و در واقع یک نسخه از آن در حال حاضر اتفاق می افتد در لاس وگاس. UNLV دانش آموزان شده اند داوطلبانه با جنوب نوادا سلامت منطقه برای کمک به با تماس با ردیابی جمع آوری اطلاعات و ارائه اطلاعات به عموم و انجام انواع وظایف دیگر.

اگر دانش آموزان مانند آن می تواند کار کردن وام های خود را در این روند حتی بهتر است. نه تنها آنها فارغ التحصیل با کمتر بدهی و یا احتمالا بدهی رایگان, اما آنها می تواند رسیدن به دنیای واقعی نیروی کار و تجربه در این فرآیند است.

وجود دارد مقدار زیادی از مدل ها برای این ایده. برنامه های در کشورهای مختلف و شهرداری ها ارائه بدهی آمرزش برای پزشکان و دندان دانش آموزان, معلمان و غیره که مرتکب به کار در جوامع محروم ، از آن زمان به گسترش رویکرد به سطح فدرال.

نیز وجود دارد یک نمونه از چگونه برای رفتن در مورد آن راه اندازی: جورج دبلیو بوش-عصر خدمات عمومی وام بخشش برنامه که طراحی شده برای ارائه کمک به دانش آموزان برای رفتن به آموزش غیر انتفاعی و خیریه و حمایت از کار و موقعیت خود را در دولت و رشته های مشابه. اما از نظر بودند شدید — بخشش مورد نیاز 10 سال خدمات و 120 وام پرداخت — و این برنامه بود گرفتار اداری snafus. به عنوان یک نتیجه, تنها بخش کوچکی از متقاضیان واجد شرایط رو تسکین.

با مدل سازی برنامه هایی که یادگیری و کار از یکی که شکست خورده قانونگذاران باید واضح و نقشه راه برای ایجاد یک سرویس جدید برنامه ملی سلامت است.

حتی بعد از این همه گیر است و نیاز مبرم برای این طرح خواهد رفت. مسائل بهداشتی وجود داشته باشد برای بی خانمان فقیر در جوامع بومی آمریکا و سراسر آمریکای روستایی که در آن کمک به دست در خواست می شود بر اساس مداوم. به دانش آموزان فرصت به کار در این زمینه آماده ملت برای آینده همه گیر.

این بیماری همه گیر را ارائه کرده گیج کننده تعدادی از چالش های, اما آن را نیز کشیده و ما را به فکر می کنم innovatively در مورد چگونه به بازیابی و محافظت از خودمان در آینده است. ما فکر می کنم این ایده است که یک فعال و عملی است که جوانان را در حال حرکت رو به جلو در آموزش و پرورش خود را در حالی که بهبود سلامت همه آمریکایی ها. ما می خواهیم ما انتخاب رهبران را با آن اجرا کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de