دشمن لگد کردن عطر و طعم Flav پس از مبارزات انتخاباتی اختلاف

Category: لاس واگاس No comments

Chuck

غنی خشم / تالار گفتگو / AP

این مه 29, 2015 فایل عکس را نشان می دهد Chuck D, چپ, طعم Flav از دشمن انجام در 2015 BottleRock دره نپا جشنواره موسیقی در نپا کالیفرنیا. دشمن عمومی است به طور ناگهانی اخراج عضو موسس و طعم Flav پس از شکاف بیش از رپ گروه برنامه ریزی برای انجام در یک برنی ساندرز کمپین رویداد.

نیویورک — عمومی دشمن به طور ناگهانی اخراج عضو موسس و طعم Flav پس از شکاف بیش از یک تصمیم توسط اعضای رپ پیشگامان به انجام در یک برنی ساندرز کمپین رویداد.

دشمن عمومی “خواهد شد در حال حرکت رو به جلو بدون طعم Flav” گروه گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز یکشنبه ، “ما از او تشکر می کنم برای سال های خود را از خدمات و آرزو او را به خوبی.”

عطر و طعم Flav پاسخ در توییتر روز دوشنبه با بی اعتقادی و نوشتن به رهبر گروه Chuck D: “شما می خواهم به از بین بردن چیزی است که ما ساخته شده است بیش از 35 سال بیش از سیاست؟” او بدحجابی رپ پایونیر: “من بسیار نا امید در شما و تصمیم گیری های خود را در حال حاضر.”

اختلاف لگد کردن زمانی که عطر و طعم Flav و وکیل او فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه به ساندرز’ کمپین در روز جمعه با این استدلال که روز یکشنبه کنسرت و تجمع مبارزات انتخاباتی در لس آنجلس توسط دشمن عمومی رادیو استفاده کرده و طعم Flav را “غیر مجاز مثل تصویر و مارک ساعت.”

“در حالی که چاک است که قطعا به بیان سیاسی خود را مشاهده به عنوان او می بیند مناسب — صدای او به تنهایی صحبت می کند برای دشمن” در این نامه آمده. “وجود دارد هیچ دشمن و بدون طعم Flav.” در دوشنبه توییتهایی او نام آن را “گمراه کننده بازاریابی” و گفت که او نمی خواست به حمایت از یک نامزد.

در این گروه در بیانیه این گروه گفت: دشمن عمومی رادیو — چاک D-led شاخه پوریا خداوند Jahi و S1Ws — ادامه خواهد داد به انجام و انتشار یک آلبوم در ماه آوریل است.

Chuck D بیش از آخر هفته در توییتر نوشت که اختلاف خود را با عطر و طعم Flav کشیده عمیق به گذشته و “من آخرین کاه بود طولانی در پیش است.”

عطر و طعم Flav به تازگی شکایت کرد Chuck D ادعا او دریافت نکرده حق امتیاز برای چک کردن موسیقی خود را زنده نشان می دهد و یا کالا در چندین سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>