Psych-سنگ مغ دیوید Roback باران رژه عقیق و Mazzy ستاره مرده است

Category: سیاتل

I always thought a lot of whats called melancholy music was about escape.

“من همیشه فکر می کردم بسیاری از آنچه به نام سودا موسیقی بود در مورد فرار کنند.” دیو سگال

روانگردان-طرفداران راک—از جمله این بلاگر—شوکه شده بودند به یاد دیروز که دیوید Roback مرده بود در سن 61. هیچ علت مرگ گزارش شده و Mazzy ستاره Facebook صفحه نیست توجه داشته باشید عبور خود را. Roback یک محرک در 1980s, West Coast صحنه بی پروا نوازندگان قرار دادن متمایز چرخش در بیرون ’60s سنگ شناخته شده به عنوان جقه زیرزمینی به تعداد بسیار کمی از مردم لذت.

Roback که به شدت در باران رژه کلاسیک اولین آلبوم سال 1983 به اورژانس سوم راه آهن قدرت سفرکه هوشمندانه احیا بالاترین دستاوردهای بیتلز the Byrds و پینک فلوید. او همچنین نقش کلیدی در سال 1984 خود با عنوان آلبوم روز بارانی که برجسته محبت را پوشش می دهد از پیزلی زیرزمینی نوازندگان اصلی الهام بخش مانند ستاره بزرگ مخملی, زیرزمینی, جیمی هندریکس و نیل جوان است.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

حتی اگر او می خواهم شروع باران رژه با برادر استیون Roback منعکس پس از یک LP. در یک مصاحبه با من انجام شده با Mazzy ستاره برای یک سال 1996 پوشش داستان در جایگزین مطبوعاتداود گفت: او در سمت چپ این گروه به دلیل “موسیقی این کار نبود ، در همان قطعه استیون گفت: “وجود دارد بیش از حد بسیاری از آشپز در [باران رژه]. ما نیاز به یک جدایی بنابراین ما می تواند تمام احساس سازنده تر است. من غمگین بود که [دیوید] تا به حال به تقسیم. اما او نیاز خود را از گروه…”

که گروه عقیق (قبلا رس Allison) برای بسیاری از افراد واحد است که به نمایندگی از اوج Roback خلاق قدرت. کار با ex-رویای سندیکای خواننده/نوازنده بیس Kendra اسمیت Roback بالا عقیق به اجلاس تقدیس psychedelia با خود 1987 کامل برای SST سوابق مبارک کابوس عزیزم. آن را مانند نوعی از کیمیاگری تلفیقی از درب و T. Rex, یک شاهکار گسترده songcraft و wah-wah-گیتار مجسمه سازی. من تا به حال به این رکورد تا چند بار آن را تبدیل به بخشی از DNA است. در سال 1989 انتشار ضبط های اولیه نشان داد عقیق نفیس آهنگسازی دلاوری در زمینه از بین بردن و از نوشتاری ساده به شمار میآید FX که اشباع مبارک کابوس عزیزم.

پیزلی زیرزمینی اقتدار و A&R هرزه برای چند indie برچسب پت توماس که کار در چاپ مجدد از عقیق مواد در نظر ضبط های اولیه عقیق مسلم اوج. در یک ایمیل مصاحبه گفت: “Kendra صدای (و نه صدایی مانند اما گرفتن همان اثیری سحر و جادو از سندی دنی) حاوی Roback خوشمزه, Neil Young-مانند fuzzed کردن گیتار—فیلتر شده در زمان از طریق سنتی کشور آمریکا-عامیانه را تحت تاثیر قرار و در زمان های دیگر تحت طلسم از روانگردان بلوز از درب بود… برخی از منحصر به فرد ترین موسیقی تا کنون ثبت شده و یک پادزهر مناسب در برابر تجاری MTV پاپ-راک ما تا به حال به رنج می برند در طول 1980s. عقیق است سمت راست وجود دارد با Judee طوفان یا گرداب شدید و نیک دریک به عنوان برخی از بهترین موسیقی تا کنون ثبت شده است.”

پس اپال انحلال Roback تشکیل Mazzy ستاره با خواننده/ترانه سرا امید Sandoval. این گروه که منجر به بزرگترین موفقیت تجاری تا کنون: Mazzy ستاره رفت و پلاتین با دوم LP, 1993 را پس امشب که من ممکن است دیدن, رو با alt-سنگ سر و صدا “Fade into You” اما آنها این کار را بدون به خطر انداختن چشم انداز خود را. Mazzy ستاره نیز بیشتر ثابت کرد که Roback با این نسخهها کار بهترین با زن روکش.

در Mazzy ستاره Roback تصفیه شده ترین outré psych-سنگ غرایز از عقیق به آهنگ ها با فریبنده قلاب و نیمه شب آبی خلق و خو. در آن AP ویژگی توضیح دادم و آلبوم های خود را به عنوان “معصوم آمالگام عامیانه, بلوز, کشور, و psychedelia. تیتان در یک گیج و منگ پست-coital haziness حسن نیت ارائه میدهد از Roback را استادانه استقرار بازخورد و اثرات و Doorsy صفحه کلید جو, Mazzy ستاره mellifluously مودی موسیقی بهترین لذت می برد با یک عاشق و یا توسط خودتان در 3 هستم. امید و دیوید نوشتن فراموش نشدنی آهنگ زیبا غرق در خاموش کهربا نور; یک shimmery gravitas که هرگز اجازه می دهد تا موسیقی را به لغزش به schmaltziness.”

در مقابل شانس Mazzy ستاره رخنه کرد به زمخت دامنه بالا-40 نمودار و نفوذ جریان اصلی راک با وجود اینکه morose درونگرا که می خواهم به ظاهر به جای راه رفتن بر روی زغال داغ از انجام مصاحبه. در یکی از من انجام شده با آنها 24 سال پیش Roback و Sandoval به نمایش گذاشته شدید evasiveness و کمرویی. “اگر آن را به ما, ما می خواهم انجام دهید شاید یکی از مصاحبه در هر آلبوم” Roback به من گفت که ما نشسته در گوشه ای منزوی از یک میخانه در لندن Muswell Hill محله. آنها نگاه به عنوان اگر آنها در حال کبابی در دادگاه توسط بی رحم دادستان. آن Roback شبیه سابق Monkee مایک Nesmith با خط ریش بلند و کلاه بره و با او صحبت کرد haltingly در تسکین تن از هیپ لیبرال-هنر استاد. حامله مکث دنبال کرد تقریبا هر سوال.

یکی باهوشتر چیزی که دیوید گفت: در این جلسه مربوط به سودا موسیقی که Mazzy ستاره هستند exemplars. “من فکر می کنم یکی از تصورات غلط مردم در مورد آنچه که به نام سودا موسیقی است که آن را منفی. بسیاری از بار آن خیلی بیشتر را با شخصی آزادی از سودا, غلبه بر این احساسات. من همیشه فکر می کردم بسیاری از آنچه به نام سودا بود در مورد فرار. من فکر نمی کنم مردم مانند sad music—آنها مانند سعادت می آید که پس از گوش دادن به موسیقی غمگین.”

استیون Roback ارائه حاد بینش به برادرش: “[دیوید است] به طور کامل محاسبه شخصیت. بیشتر به شما عایق خود را از فشار بیشتر به شما تبدیل به یک صفحه خالی برای طرح های فرهنگی اسطوره ها است. به همین دلیل او را پس از سکوت. او درک می کند که.”

زمانی که من مصاحبه رویای سندیکا را استیو وین که برای Mazzy ستاره داستان او در مورد چیزی است که من هنوز برای دیدن هر نقطه دیگری در چاپ و یا آنلاین. Roback با نزدیک شدن به او را با این ایده شروع یک گروه “مرتب کردن بر اساس نسخه مدرن از کرم. یک freakout اسید متراکم نوع باند” که در وین خواهد آواز بخواند. وین دوست game, این مفهوم اما پس از او گفت Roback به او هنگامی که او می خواست برای شروع کار بر روی آن او هرگز شنیده از او. یک شرم است که به عنوان پروژه می تواند بوده است شگفت انگیز است.

در حالی که کار بر روی Mazzy ستاره داستان من همراه Roback و Sandoval به سرای عیسی و مریم زنجیره ای و ویلیام رید با آنها دوم زندگی می کرد. شایعاتی وجود دارد که Sandoval و Roback شده بود دوستداران اما هیچ کس من صحبت خواهد اظهار نظر در آن است.

در رید خانه Roback رفت و به باغ پشت به حیوان خانگی رید گربه. Roback صحبت در مورد عشق خود را از حیوانات و طبیعت و زیبایی کمبریج جایی که او مشاهده Syd Barrett زندگی می کردند. “لندن بزرگ اگر شما می خواهم به دنبال در ابرها” Roback اشاره کرد. “و من انجام دهد.”

بعد ویلیام ما سوار به Mazzy ستاره rehearsal studio. هنگامی که وجود دارد Roback و من کردم و مشغول تماشای Sandoval خداحافظی به رید. بعد از حدود 10 ثانیه Roback به نظر می رسید به عنوان اگر او نمی تواند تحمل به شاهد این نشان از محبت بین امید و رید و گفت: “بیا برویم.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من با این نتیجه گیری حافظه زنده توسط اندی Zax یکی از درخشان ترین رکورد تولید کنندگان و متفکران در کسب و کار موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de