دوایت Armentrout بود و در میان حدود 4 میلیون کالیفرنیا که شغل خود را از دست در مورد زمان دولت شروع به قفل کردن همه چیز را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Armentrout موقعیت به عنوان یک مخابرات تکنسین زمینه حذف شد در ماه مارس, یک هفته قبل از COVID-19-مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات آغاز شد. اما این تنها نیمی خبر بد.

مانند بسیاری دیگر که بیکار شد پس از آن در هفته 64 ساله کلیسای جامع شهر ساکن نیز در بر داشت خود را بدون کارفرما-ارائه بیمه درمانی. ساخت بدتر شوهر خود با این نسخهها کار برای یک شرکت کوچکتر و با اتکا بر Armentrout برای مراقبت های بهداشتی پوشش.

“وضعیت آیا من را بترساند بسیار کمی از آنجا که من شنیده ام کابوس داستان در مورد چقدر سخت است برای واجد شرایط برای برنامه ها و طرح های سلامت” گفت: Armentrout که متکی به کارفرما پرداخت بیمه تمام زندگی بزرگسالی است.

او و شوهر خود در نهایت قادر به پیدا کردن یک برنامه درمانی از طریق یک پوشش نماینده کالیفرنیا در ریورساید شهرستان است. اما چون آنها درآمد و دارایی های آنها باید پرداخت معافیت بالاتر و واجد شرایط نیست, برای یارانه ها ارائه شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“اما خبر خوب این است که حداقل ما پوشش داده شده,” او گفت:.

بیکار و بیمه

برای صفوف بیکاران یا بیکار تحت پوشش کالیفرنیا, دولت, بیمه, بازار, به طور معمول اولین گزینه برای کسانی که به دنبال بیمه. اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در جنوب کالیفرنیا نیز در حال ramping تا برای افزایش پزشکی ثبت نام به عنوان میلیون ها نفر بیشتر می تواند تبدیل به تازگی واجد شرایط برای برنامه مدیکید دولت برای کم درآمد افراد است.

آنتونی رایت, مدیر اجرایی, از دسترسی به بهداشت کالیفرنیا یک گروه است که طرفداران جهانی بهداشت و درمان اشاره کرد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که نزدیک به 4 میلیون کالیفرنیا از دست داده اند شغل خود را بیش از گذشته هفت هفته با توجه به COVID-19 بحران است.

“برآورد اولیه نشان می دهد که بسیاری از کسانی که مردمی هستند و نه فقط از دست دادن درآمد و اشتغال اما مراقبت های بهداشتی پوشش و همچنین” رایت گفت که نزدیک به 2 میلیون نفر ممکن است از دست داده اند و کارفرما بر اساس پوشش. “شما در حال صحبت کردن در مورد هزاران و بلکه میلیون ها نفر که از دست داده ایم دسترسی به مراقبت های بهداشتی است.”

یک دهه پیش تنها گزینه برای کسی که با وضعیت موجود شده اند تثبیت اتوبوس بودجه آشتی عمل (کبرا) بیمه بهداشت و درمان برنامه ای است که اجازه می دهد تا کارکنان واجد شرایط و وابستگان خود را ادامه مزایای پوشش بیمه سلامت پس از از دست دادن شغل یا کاهش در ساعت است. اما کارمند به پرداخت تمام هزینه های که باعث می شود آن را هزینه سنگین برای بسیاری از.

“اما در حال حاضر مردم باید گزینه های دیگر را از طریق تحت پوشش کالیفرنیا و می تواند دریافت یارانه برای خرید خصوصی طرح” رایت گفت. “اکثر مردم را از دست داده اند و تمام درآمد خود را به احتمال زیاد خواهد شد واجد شرایط برای پزشکی.”

بیش از 84,000 مردم برای امضا کرده اند تا از طریق پوشش تحت پوشش کالیفرنیا پس مارس 20, زمانی که ارز اعلام کرد ثبت نام ویژه دوره در پاسخ به کروناویروس همه گیر در این رابطه گفت: James Scullary. که ویژه ثبت نام دوره خواهد بود در اثر تا 30 ژوئن یا احتمالا فراتر از آن تاریخ با توجه به وضعیت او گفت:.

“یکی از چیزهایی که ما واقعا می خواهید برای دریافت در سراسر است اگر شما خود را از دست داده و سلامت خود را بیمه کمک وجود دارد,” او گفت:. “ما صدها گواهی عوامل که می تواند کمک به از طریق تلفن.”

مردم همچنین می توانید به تحت پوشش کالیفرنیا وب سایت خود را وارد کنید, درآمد, کد پستی و سن افراد خانواده برای پیدا کردن آنچه در دسترس است و چه آنها ممکن است واجد شرایط برای Scullary گفت.

پرسنل پزشکی از AltaMed آماده به ارزیابی راه رفتن بالا و درایو-از طریق بیماران برای COVID-19 در خیابان بریستول درمانگاه در سانتا آنا در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. AltaMed خدمات بهداشتی و درمانی یکی از بزرگترین کشور فدرال واجد شرایط بهداشت و درمان, درمانگاه, خدمت, حدود 300000 نفر در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

لابی گری برای تغییر

جان Baackes مدیر عامل شرکت L. A. Care که در خدمت حدود 2 میلیون و پزشکی اعضا در لس آنجلس به تنهایی گفت که او انتظار دارد پزشکی ثبت نام برای صعود از 10-20٪. او پیش بینی می کند در هر نقطه از 230,000 به 460,000 به ثبت نام از طریق L. A. Care به تنهایی. یک مشکل تازه ایجاد خواهد شد برخورد با پزشکی گفت: زمان آن طول می کشد برای دریافت تایید.

“این است که چرا ما در حال رایزنی برای تصویب قانون اجازه می دهد presumptive واجد شرایط که بدان معنی است که آنها تایید شده در حال حاضر و می تواند برداشته شود و 90 روز بعد از آن اگر آنها نمی, دیدار با الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط بودن” او گفت:.

پس از شهرستان خدمات اجتماعی ادارات تحت فشار قابل توجهی به روند تمام برنامه های کاربردی در یک موقع در طول این افزایش در پزشکی ثبت نام, presumptive واجد شرایط کمک خواهد کرد که ارائه فوری و کوتاه مدت مراقبت های بهداشتی پوشش برای کسانی که به نظر می رسد برای واجد شرایط برای این برنامه پس از از دست دادن شغل خود. بدون این که آنها ممکن است مجبور به صبر کنید هفته یا ماه برای تکمیل فرایند ثبت نام و دسترسی به مراقبت های بهداشتی Baackes گفت.

Baackes گفت متحده نیز بیشتر نیاز به بودجه فدرال — حدود 192 میلیارد دلار بودجه اضافی برای حفظ پزشکی برنامه های بیش از یک دوره دو ساله.

L. A. Care در حال آماده سازی برای اعضای جدید که ممکن است قبلا تجاری دیگر برنامه های بیمه درمانی.

“اگر خود دکتر نیست و ما در شبکه ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید اگر آنها را تبدیل به بخشی از شبکه ما, بنابراین این بیماران جدید می تواند تداوم مراقبت,” او گفت:.

علاوه بر این با L. A. Care است که در میان کسانی که لابی به تعلیق فدرال اتهام عمومی قانون که به طور بالقوه می تواند انکار گرین کارت یا تابعیت به مهاجران که استفاده از خدمات اجتماعی مانند خدمات درمانی مواد غذایی کمک نقدی و یا مسکن عمومی است.

“عمومی مسئول حکومت در حال حاضر ایجاد یک اثر سرما در میان کسانی که در کشور از نظر قانونی” Baackes گفت. “یک بیماری همه گیر است هیچ وقت به مردم برای جلوگیری از مراقبت های پزشکی به منظور محافظت از خود در آینده وضعیت مهاجرت.”

رسیدن به کسانی که در نیاز

چالش بزرگ برای ارائه دهندگان خدمات سلامت نیز برای رسیدن به صدها هزار نفر که به تازگی واجد شرایط برای پزشکی گفت: Thomas Pham, معاون رئیس جمهور از استراتژی برای اینلند امپایر طرح بهداشتی که در خدمت حدود 1.2 میلیون پزشکی اعضا در شهرستان ریورساید و سان برناردینو. فام گفت: این دو کشور به تنهایی حدود 300,000 تازگی اعضای واجد شرایط.

“چگونه ما رسیدن به آنها و اجازه دهید آنها را می دانم در مورد برنامه های ما ؟” او گفت:. “این مردم هستند که ممکن است کاملا جدید به پزشکی.”

فام گفت: “کلید اصلی برای سازمان خود را برای همکاری با استانداری کسانی که به ارائه درخواست کمک برای بیمه, تحت پوشش کالیفرنیا و دولت توسعه اشتغال بخش است که کمک به مردم در دسترسی به آنها مزایای بیکاری. این نیز مهم است به استفاده از هر کانال ارتباطی از جمله رسانه های اجتماعی, رسانه ها و کلمه از دهان او گفت:.

CalOptima اورنج کانتی پزشکی دهنده است “به خوبی آماده به استقبال اضافی اعضای جدید به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic” گفت: مدیر عامل موقت ریچارد سانچز.

“ما یک تاریخچه از قادر بودن به توانست به راحتی رسیدگی عضویت در رشد که ما هم زمانی که پزشکی گسترش یافته بود تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه” او گفت:. CalOptima او اشاره کرد در حال حاضر در خدمت مورد 720,000 اعضا و ظرفیت برای رشد.

درمانگاه جامعه که اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای افراد در پزشکی نیز در حال آماده سازی خود برای افزایش در پزشکی عضویت در گفت دیزی سالیناس اطلاع رسانی و ثبت نام مدیر در QueensCare مرکز بهداشت که در عمل و درمانگاه در هالیوود شرق لس آنجلس سنگ عقاب آرتور پارک و اکو پارک.

“ما را دیده اند یک افزایش بزرگ فقط رتبهدهی نشده است, اما ما قطعا انتظار اعداد به بالا در ماه مه و ژوئن” سالیناس گفت.

سالیناس گفت QueensCare در علاوه بر این به کمک پزشکی ثبت نام, و نیز کمک به بی خانمان ها و کسانی که مستند نشده در سلامت من لا بدون هزینه مراقبت های بهداشتی برنامه برای ساکنان لس آنجلس رایگان است که به افراد و خانواده هایی که قادر به دست آوردن بیمه درمانی مانند پزشکی.

“ما در حال رسیدن به خانواده های مهاجر و اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها می توانند برای سلامت من لا دلیل آن است که بخشی از اتهام عمومی قانون” او گفت:. “آنها لازم نیست که به ترس به اعمال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de