Paul Danforth, at right, with his fiancé Sean Nyberg.

پل Danforth, حق با او نامزد شان Nyberg. Sean Nyberg

دانش آموزان در حال برنامه ریزی یک اعتراض در کندی کاتولیک دبیرستان در بارین در روز سه شنبه در واکنش به استعفای اجباری از همجنس معلمان است.

حمایت

نقاب خواننده تور ملی در حال آمدن است به اهمیت تئاتر در شنبه, جولای 18. Tix در فروش در حال حاضر!

معلمان پل Danforth و میشل بیتی بود هر دو به کار گرفته شده توسط مدرسه برای شش سال. هر دو مشغول شد به شرکای خود در سال گذشته و با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع که آنها مطلع رهبری مدرسه آنها گفته شد که آنها می توانید از ادامه اشتغال آنها در مدرسه اگر آنها توافق کردند که به خاطر درگیری های خود را خصوصی و یا آنها می تواند استعفا و توان خرید از قرارداد خود را. معلمان بنا به گزارش انتخاب گزینه دوم شدند و رسما اخراج از مواضع خود در هفته گذشته پس از چند ماه از آشفتگی.

Danforth که تدریس زبان انگلیسی فارغ التحصیل از KCHS به عنوان به خوبی به عنوان پسر سابق عضو هیات علمی. بیتی تدریس بهداشت و درمان و تناسب اندام و مربی فوتبال. هر دو معلمان با توجه به منابع خوب دوست توسط هر دو دانش آموزان و پدر و مادر و برخی از فارغ التحصیلان پیوست کر اعتراض خود استعفا.

“من رفتم به کندی با پل Danforth می گوید:” واشنگتن سناتور جو Nguyen یک کندی فارغ التحصیل. “او می خواست برای رفتن به عقب و آموزش وجود دارد چرا که پدر او آنجا تدریس می شود. هیچ کس وجود دارد که مظهر ارزش های آن مدرسه بیش از پل و خانواده خود را و آن را مانند آنها لعنتی اجتناب چون او اتفاق می افتد به یک گرایش جنسی? هیچ. اگر شما نگاهی به مسائل ما در حال انجام به صورت محلی در سراسر کشور و در دولت به مطمئن شوید که ما باید عدالت برای جامعه تجاوز و سپس شما می بینید گه مثل این اتفاق می افتد, آن را بسیار خسته کننده است. همه ما درک می کنیم چقدر مهم است برای این صداها به سوگند. این یک گام بزرگ به عقب است.”

وقتی پرسیده شد که اگر او هر گونه همدردی برای مدرسه آزادی مذهبی دیابت Nguyen گفت: “نه من نیست.” از نظر قانونی این مدرسه است که به احتمال زیاد در حقوق خود اگر Danforth و بیتی است تعهدات خود را نقض کرده قرارداد کار که در سازمان های مذهبی اغلب شامل برخی از مرتب کردن بر اساس اخلاق بند که نیاز به امضاء کننده به رعایت رسمی آموزه های کلیسا. در حالی که واشنگتن برخی از قوی ترین حمایت برای تجاوز مردم در ایالات متحده قوانین منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی لزوما اعمال در این مورد. مدارس خصوصی به گفته برخی از دانشمندان حقوقی می تواند انجام آنچه آنها می خواهند بر خلاف مدارس و دیگر موسسات که دریافت بودجه عمومی است.

اما حتی اگر معلمان مجبور به استعفا ندارد قانون را نقض مدرسه قطعا ایجاد یک روابط عمومی سردرد ، این داستان در حال حاضر تبدیل به اخبار ملی. همانطور که از صبح روز دوشنبه یک Facebook گروه برای حمایت از معلمان تا به حال بیش از 4000 عضو; جمع آوری کمک برای آنها مطرح کرده بود حدود $30,000; یک Change.org دادخواست بیش از 10000 امضا و بیش از آخر هفته حامیان معلمان مطرح پرچم رنگین کمان را در مدرسه پرچم قطب. از صبح روز سه شنبه در اعتراض به احتمال زیاد برای دیدن صدها اگر نه هزاران نفر از شرکت کنندگان و دانش آموزان برنامه ریزی شده از یک پیاده روی بعد از آن بعد از ظهر.

این اولین بار نیست که یک منطقه مدرسه کاتولیک پیدا کرده است خود را در آب داغ بیش از وادار کردن, گی, کارکنان: در سال 2013, علامت Zmuda پس از آن معاون و مدیر و مربی شنا در Eastside مدرسه کاتولیک در سام مامیش بود مجبور به استعفا شد و پس از مدرسه کشف کرد که او می خواهم از نظر قانونی بحباله نکاح در اوردن مرد خود را شریک. این منجر به راه رفتن-outs تظاهرات دانشجویی و پوشیده شده بود از نیویورک تایمز به نگهبان. Zmuda بعد شکایت مدرسه (با توجه به حل و فصل در خارج از دادگاه) و چند تن از کسانی که خواهان اخراج او به پایان رسید تا استعفا خود را.

پشتیبانی از هر دو Zmuda آن و Danforth و بیتی در حال حاضر نشان می دهد افزایش شکاف بین دیدگاه کلیسای کاتولیک و آن محله های کشیش نشین. یک 2018 نظرسنجی توسط موسسه تحقیقات عمومی دین یافت که حدود 65 درصد از ایالات متحده کاتولیک حمایت از ازدواج همجنسگرایان. در حالی که پاپ فرانسیس است با توجه به کمپین حقوق بشر به تصویب رسید بیشتر لحن آشتی جویانه نسبت به افراد همجنسگرا کلیسا همچنان به طور رسمی منع روابط هم جنس از جمله ازدواج.

کندی مدرسه کاتولیک نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما روز جمعه مقامات مدرسه منتشر کرده است. “دو معلم, پل, Danforth و میشل بیتی را به طور داوطلبانه استعفا داد و موقعیت خود را در کندی کاتولیک دبیرستان” را بخوانید. “آنها بسیار قادر به استعداد و معلمان واجد شرایط که باید در خدمت جامعه ما با از خود گذشتگی و فروتنی. از دست دادن آنها خواهد بود از احساس عمیق با دانش آموزان خود و کل جامعه است. ما خدا را شکر به پل و میشل برای سال خود را از خدمات.”

اعتراض برنامه ریزی شده است برای ساعت 9 صبح روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im