معترضان به خیابان ها پنج شنبه شب در لس آنجلس بیش از کشتن جورج فلوید

ده ها تن از مردم جمع شده بودند روز شنبه در مرکز شهر لس آنجلس در طول شب دوم از تظاهرات قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در اوایل این هفته را برانگیخته تظاهرات در سراسر کشور است.

بیش از 70 جمع معترضان در مقابل مقر پلیس لس آنجلس در خیابان شروع و در حدود 5 p. m. برخی از kneeled گاییدن اسکیت بر روی زمین و یا ایستاده به شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

در میان آنها بود براندون هممل از Burbank برگزار شد که نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “هیچ بی گناه تر و اجتماعی ، 21 سال وجود دارد گفت: باید توجه بیشتری پرداخت به افغانستان. یک افسر پلیس را به “محافظت و خدمت او گفت:” اما آنچه اتفاق افتاده است به فلوید بود و تخطی از آن است.

اعتراض دوم در بسیاری از شب. پلیس لس آنجلس را بلافاصله استقرار پلیس ضد شورش به عنوان آنها در طول یک بزرگتر اعتراض در مرکز شهر در شب چهارشنبه.

“ما نه تاکتیکی هشدار و ما از نزدیک نظارت بر آنچه که در حال رفتن گفت:” افسر تونی Im سخنگوی وزارت.

پس از چند ساعت به معترضان با نشانه هایی در دست چپ ستاد و ادامه داد: راهپیمایی در طول خیابان اصلی.

فلوید مرگ در دوشنبه شب دستگیر شد در یک تماشاچی را تصویری نشان فلوید تخمگذار بر روی زمین و گفتند که او نمی تواند نفس در حالی که یک افسر زانو در گردن او در طول بازداشت. افسر خود را نگه داشته زانو در گردن او برای چند دقیقه پس از فلوید متوقف شد.

قتل موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور از جمله لس آنجلس که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات اشغال 101 بزرگراه در مرکز شهر لس آنجلس در شب چهارشنبه.

در حالی که در آزادراه معترضان درهم با یک جفت California Highway Patrol موبایل. به عنوان یکی از واحدهای سوار را از طریق گروه رزمناو بود احاطه شده بود و پشت آن پنجره شکست با یک اسکیت بورد با توجه به اخبار هلیکوپتر فیلم اعتراض.

یک معترض شروع به پریدن کرد و هنوز نشسته بر روی پشت بام به عنوان وسیله نقلیه سوار کردن او شروع به پریدن کرد و پس از آن به نظر می رسد با شدت بهم زدن سر خود را به زمین.

دوم از معترضان مجروح شد ساعت بعد در یک ممکن است آمار-و-اجرا هنگامی که یک ضربه ماشین یکی از چند صد نفر از فعالان به عنوان آنها گذشت این خودرو متوقف شد در نور در ابتدا و در خیابان بهار.

مردان به نظر می رسد خوب در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de