استیو مارکوس

یک مرد خواستار فراخوان فرماندار Sisolak در طول یک “بازگشایی نوادا” تجمع در اعطای سایر دولت ساختمان اداری در مرکز شهر لاس وگاس چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

“بازگشایی نوادا” رالی

Kelly Schubert holds up a signs as people protest against Governor Sisolak's closure of nonessential businesses during an راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

ده ها تن از معترضان به صف جلوی خانه در اعطای سایر دولت ساختمان اداری در این باران دوشنبه بعد از ظهر. پیر شکوه گدسدن رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرچم fluttered در نسیم بهار.

احساسات شد خوش بین: بزرگسالان برخی از آنها آورده خود را, کودکان و یا حیوانات خانگی خانواده toted اعتراض خود را نشانه. برخی از نمایش داده شده تفنگ.

در طول زمان دیگری اگر کشور نبود مبارزه جهانی همه گیر یک رهگذر ممکن است اشتباه گرفته اند جمع آوری و به عنوان یک جشن “را در امریکا بزرگ” رالی. وسایل نقلیه decked با پرچم honked و موتور سیکلت growled به عنوان آنها caravanned به دولت تسهیلات پارکینگ در میان مشتاق در ایالات متحده آمریکا! شعارهای.

اما در روز شنبه صدها نفر وجود دارد و خواستار آن است که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak لغو محدودیت او در محل قرار داده و هفته پیش برای کاهش گسترش coronavirus که ادعا کرده 155 زندگی در نوادا پس اول مرگ و میر رخ داده است در اینجا 15 مارس. آنها همچنین خواهان فرماندار ایران, عبور در اطراف یک دادخواست به یاد او را از دفتر.

مترو پلیس سرهنگ شاون Romprey گفت: هیچ یک از حدود 500 شرکت کنندگان بازداشت شد و یا اشاره کرد. حدود ده مترو افسران پلیس بودند در دست چه Romprey به عنوان برچسب مسالمت آمیز “بازگشایی نوادا” رویداد.

مشابه تظاهرات صورت گرفت در شهرستان کرسن سیتی که در آن Sisolak شد جریان امروز توسط پزشکی و اورژانس, پاسخ کارشناسان. “ما در حال بررسی این پیشنهادات از کاخ سفید و ملاحظات برای ما دولت خاص و بازگشایی طرح گفت:” در یک صدای جیر جیر. “من مشتاقانه منتظر ارائه این به روز رسانی به Nevadans به زودی.”

معترضان کلی شوبرت گفت: او خشم سیاسی بود و نه به عنوان او نبود چرا که سیاستمداران اما او views Sisolak منظور از خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار “به عنوان یک دیکتاتوری است.” Sisolak برای متوقف کردن گفتن Nevadans چه آنها نمی تواند انجام دهد و شروع به ارائه راه حل برای رفع اقتصاد, او گفت:.

شوبرت, 59, گفت: او پشتیبانی نرم-باز کردن امور خارجه با برخی از محدودیت ها اما که آن را به حال برای شروع امروز. او شگفتی چگونه فروشگاه های Walmart می تواند باز باقی می ماند اما کسب و کارهای کوچک با یک کسری از ترافیک پا بود دستور داد به نزدیک است. در دراز مدت زمینه اثرات بسته شدن خواهد بود بیشتر و مضر تر از ویروس, او گفت:.

شنیدن لاس وگاس شهردار کارولین گودمن می گویند این هفته که رمان ویروس مرگ و میر نیست حکم اقتصادی shutdown طراوت بود گفت: شوبرت که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات. گودمن شد “بیان حقیقت” شوبرت افزود: “و او به من خیلی انرژی است. من خیلی خسته بودن باز است.”

او و بقیه Nevadans می تواند مسئول بزرگسالان که دست خود را بشویید و ماسک و عمل فاصله, او گفت:. اگر چه او گفت که این ویروس بود “ترسناک” شوبرت گفت: او را به راحتی نمی ترسم اشاره کرد که در آن بود چرا که او با پوشیدن یک پوشش شنبه. بسیاری از معترضان دیگر نیز نمی پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر i’m gonna get it, i’m gonna get it,” او گفت: در مورد ویروس. “ما نمی تواند در خانه بماند و در ترس زندگی می کنند.”

“من مایل به قربانی کردن برای بچه های من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im