حفاظت از کسانی که با شرایط از پیش موجود است که شخصی

Category: لاس واگاس

وقتی که من انتخاب شد به نوادا مجمع در سال 2018 من از آن ساخته شده من ماموریت برای محافظت از Nevadans با شرایط موجود پیش گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و ایستادن به شرکت های بیمه است که انکار می کند برای مراقبت از همسایه ها. برای من که در دستور کار بود و بیش از سیاست خوب. آن بود و همچنان شخصی است.

من بازمانده سرطان پستان. در سال 2004 من مبتلا به مرحله 3 سرطان سریعترین حرکت سرطان است. یک ماموگرام سال گذشته موفق به شناسایی سرطان که بعدا نیاز به حذف بخشی از یکی از سینه های من و 10 گره های لنفاوی. دکتر من قرار داده و من در درمان برنامه از شیمی درمانی هر هفته به مدت چهار ماه و پرتو درمانی هر روز به مدت دو ماه. پس از آن اولیه درمان من رفت و برگشت هر دو ماه یک بار برای معاینات برای دو سال آینده و سپس معاینات هر شش ماه تا سال پنجم. و هر سال من هنوز هم سالانه معاینات.

دکتر من زندگی من را نجات داد و من شده اند سرطان-رایگان به مدت 15 سال. اما در حالی که بدنی خطر سرطان امید دارم پشت من مثل میلیون ها آمریکایی دیگر, من همیشه برچسب توسط شرکت های بیمه به عنوان یک فرد با یک شرط از پیش موجود. بنابراین این یک مسئله شخصی برای من و برای هر کسی که با شرایط موجود از قبل.

پس از تشخیص من, من و همسرم جان سالم به در برد و نه فقط سرطان نیست اما مانند میلیون ها آمریکایی دیگر ما ضربه سخت رکود اقتصادی است. در حالی که من تحت پوشش از طریق بیمه های درمانی ارائه شده توسط کارفرما, اما زمانی که من گذاشته بودم مجبور به نوبه خود به قانون مراقبت مقرون به صرفه برای پوشش. ما پشت در ما اما تهدید های پزشکی (و در اغلب موارد مالی) فاجعه است همیشه از ذهن است.

امروز قانون مراقبت مقرون به صرفه است تحت حمله توسط جمهوری خواهان در واشنگتن — در دادگاه و در کنگره است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بسیار روشن در اخیر دولت از آدرس اتحادیه. به همین دلیل آن را به ویژه مهم برای نوادا در مجلس قانونگذاری به تصویب و برای رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به ثبت نام در مجمع بیل 170 محافظت می کند که Nevadans با شرایط از پیش موجود بنابراین بیماران تحت پوشش حتی اگر قانون مراقبت مقرون به صرفه بود به قتل رساندند.

این یک دستاورد مهم قرار دادن ما در جاده ها به ساخت و پیشرفت بیشتر برای نوادا خانواده ها اما کار ما انجام شده است.

در میان اولویت های من و کسانی که در زن ما-اکثریت قوه مقننه ما نیاز به کار بیشتر برای محافظت از بیماران و کاهش هزینه داروهای تجویزی و گسترش دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا و ما باید همچنان به حفاظت از سلامت زنان است. همکاری با یکدیگر ما می توانیم نوادا امن تر و سالم دولت برای همه ما است.

کانی Munk است assemblywoman به نمایندگی از منطقه 4 در شهرستان کلارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im