توسط MICHAEL R. سیساک و تام هیز

نیویورک — دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه استراحت خود را در مورد پنج شنبه پس از بیش از دو هفته از شهادت مربوط توسط دلخراش حساب از شش زنانی که می گویند او نادیده گرفته و درخواست از “هیچ هیچ هیچ” و عذر رفتار او به عنوان یک هالیوود هنجار شده است.

“مردم بقیه قاضی” دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon گفت: حرکت را از نزدیک تماشا مشهور محاکمه یک گام نزدیک تر به یک حکم.

Weinstein وکیل دانا Rotunno بلافاصله قاضی به اخراج در مورد این استدلال که شهادت را از زن او را به اتهام تجاوز “نه به هیچ وجه نشان می دهد اجباری عمل توسط آقای Weinstein.” قاضی رد درخواست.

در حال حاضر Weinstein وکلا شروع خواهد شد خواستار شهود خود را. آنها نمی گفت که آیا Weinstein خود شهادت خواهد داد. انجام این کار می تواند خطرات بزرگ به دلیل دادستان خواهد بود قادر به کوره او در مورد هر یک از این اتهامات که هیئت منصفه در حال حاضر در مورد جزئیات واضح و روشن.

“من به مشتریان من یک بار شما را از ایستادن شما باید از دست خود را سپر است که من و شما در خود هستند” گفت: دفاع وکیل برایان McMonagle که کمک امن mistrial در بیل کازبی را برای اولین بار تجاوز جنسی محاکمه در سال 2017. کازبی بعدها محکوم کرد.

“در تجربه من به عنوان دادستان و وکیل مدافع این نادر است برای دیدن یک مشتری را ایستاده,” او گفت:. “مشکل این است که برخی از منصفه را نگه دارید که در مقابل شما است.”

در میان شاهدان دفاع است انتظار می رود به تماس با یک روانشناس متخصص در حافظه انسان است. دفاع به دنبال بالا بردن شک و تردید در مورد زنان خاطراتی از برخورد که در برخی از موارد بیش از یک دهه و یا دو ساله است.

اتهامات در دادگاه در شهر نیویورک هستند بر اساس دو اتهام: که Weinstein تجاوز به یک زن در ماه مارس 2013 است و او مجبور جنسی در زن دیگری در سال 2006.

اتهامات علیه Weinstein کمک سوخت #MeToo جنبش است. اگر محکوم او می تواند به صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

Weinstein, 67, مدعی است که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

دادستان به پایان رسید خود را در مورد پس از آخرین از دیگر شاکیان مجاز به شهادت رسید گفتن منصفه در مورد در مورد برخورد با خوار فیلم مغول در سال 2013.

Lauren Marie جوان یک مدل از حومه فیلادلفیا شهادت دادند که Weinstein او را دعوت به خود را در بورلی هیلز, اتاق هتل, فریب او را به حمام محروم کردن لباس های خود را پایین کشیده او لباس و سینه اش. او اتهام بخشی از یک پرونده جنایی بود که در برابر Weinstein در کالیفرنیا در Jan. 6 فقط به عنوان این محاکمه شد جریان در سراسر کشور است.

اضافی زنان از جمله جوان شده اند مجاز به شهادت در نیویورک مورد به عنوان دادستان تلاش برای نشان دادن وجود یک تمرین به روش Weinstein حملات از جمله دعوت از زنان به اتاق هتل خود را به بحث در مورد کسب و کار و سپس رخت کن و خواستار نعمت جنسی.

شهادت او bookended که از اولین شاکی به شهادت بازیگر Annabella Sciorra که مدعی Weinstein barged به آپارتمان او در اواسط 1990s انداخت او را در تخت و تجاوز خود را به عنوان او تلاش برای مبارزه با او را با لگد زدن و مشت زدن به او.

در بین منصفه شنیده داستان های مشابه از Weinstein ingratiating خود را با زنان جوان تر ظاهر می شود برای نشان دادن علاقه در کمک به مشاغل خود را قبل از گرفتن آنها را به اتاق یک هتل و یا یک آپارتمان و نقض آنها.

اکثر آنها مشتاق بازیگران. Sciorra شد یک ستاره در حال افزایش است. یکی دیگر از 2006 متهم میمی Haleyi شد به دنبال در این زمان بیشتر درگیر در پشت صحنه جنبه های سرگرمی و کسب و کار.

هیئت منصفه همچنین یادآور شد از پیچیدگی زنان روابط با Weinstein.

برای مثال زن دادند به اتهام تجاوز مواجه سه روز از بازجویی های زیادی از آن در cross-examination به عنوان Weinstein وکلا scoured دوستانه گاهی مخ زن ایمیل او فرستاده تهیه کننده فیلم پس از اتهام حمله.

زن اذعان جلسه دادند برای دیگر برخوردهای جنسی. او گفت که او نگه داشته در تماس چون “نفس خود را آنقدر شکننده” است و تماس با او “به من احساس امن است.”

در یک نقطه Weinstein وکیل Rotunno از زن خواسته که چرا او را از نعمت “خود را عوض میکند.”

تبدیل به هیئت منصفه و اعلام کرد: “من می خواهم داوران به می دانم که او از من است متجاوز.”

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

دادستان اقدام به خنثی کردن دفاع تمرکز بر روی برخی از زنان ادامه داد: تعامل با Weinstein با تماس به شهادت ایستاده یک روانپزشک پزشکی قانونی است که دارای تخصص در قربانی رفتار است. دکتر باربارا Ziv که شهادت در سال 2018 محاکمه مجدد که منجر به کازبی را تجاوز جنسی محکومیت در پنسیلوانیا گفت: اکثر قربانیان در چنین مواردی همچنان به تماس با حمله به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه و از آنجا که بسیاری امیدواریم که چه اتفاقی افتاده است “فقط یک انحراف.”

روز چهارشنبه دادستان ها همچنین نشان داد منصفه ایمیل آنها را نمی بینیم در طول زن جامع cross-examination که نشان داد آن بود Weinstein تلاش برای نگه داشتن خود را در رابطه پیچیده شناور حسرت برای ملاقات او به عنوان ضامندار بر روی بهانه ای برای جلوگیری از او.

پس از یک نمونه از گرفتن سرما, شانه, Weinstein ایمیل فرستاده اتاقی در اکتبر 2013, نوشتن: “به دوستان بگویید… من دوستانه است.”

در دسامبر 2015, Weinstein خواسته زن: “R u جلسه من و یا فراموش کردن من…”

دادگاه منتقل شده است بسیار سریعتر از هر کسی که درگیر پیش بینی شده است. هیئت منصفه در ابتدا گفت: انتظار شش هفته از شهادت. در حال حاضر در این مورد می توان تصمیم گرفت تا اواسط فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im