دادستان هشدار با استفاده از بحران به ارتکاب جنایات

Category: لاس واگاس No comments

DUI Presser

وید Vandervort

شهرستان کلارک دادستان منطقه استیو Wolfson صحبت می کند به رسانه ها به بحث در مورد اضافه کردن اتهام قتل به دو مورد DUI در منطقه ای دادگستری مرکز, مرکز شهر, چهار شنبه, نوامبر. 13, 2019.

مترو پلیس می گویند که آنها نمی دیدن هر گونه چشم انداز مثبت در جرم و جنایت در طول شیوع کروناویروس اما شهرستان کلارک دادستان امروز هشدار داد هر کسی که در برابر استفاده از بحران برای ارتکاب تقلب و یا دیگر اعمال غیر قانونی.

“شما نمی خواهید به شکستن قانون — بیشتر از آن در حال حاضر — فقط به دلیل فرصت” Clark County District وکیل استیو Wolfson گفت: در یک ویدیو کنفرانس خبری با کلانتر جو لمباردو.

لمباردو گفت: مترو دیده است و نه هر “تغییر قابل توجهی” با توجه به جرم و با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak سفارش همه قمار و غیر ضروری کسب و کار بسته, تماس, خدمات که در واقع کاهش یافته است.

“ما پلیس را در خیابان dispatchers هنوز هم تماس گرفتن گفت:” Lombardo اضافه کرد که ماموران ارائه شد “امنیت بیشتر” در توزیع مواد غذایی و مراکز غیر ضروری کسب و کار دستور بسته شدن هفته گذشته است.

افسران نیز دست از 41 هشدار به شرکت هایی که موفق به تطابق با فرماندار بسته شدن سفارش, او گفت:.

Wolfson گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با یک اسکلت خدمه و که بسیاری از مردم مشغول به کار بودند از راه دور. دفتر هنوز پر کردن موارد است اما اولویت جرم و جنایت خشونت آمیز, او گفت:. پردازش کمتر جنایات جدی شده است به تعویق افتاد, او گفت:.

“اجازه دهید من به شما اطمینان دهم, جنوب نوادا امن است” Lombardo گفت. “این یک واقعیت است که در زمان نامشخص بزرگترین دشمن ما ترس است اما Nevadans ثابت کرده اند در سخت بار که ما با هم کشیده و در دوره های بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>