پیشنهاد لایحه جدید به دنبال جبران بیشتر نوادا سایت آزمون downwinders

Category: لاس واگاس No comments

bomb site

نوادا, دولت, موزه, لاس وگاس

ورزش کویر سنگ VI” یکی از عملیات قوری را 14 آزمایش هسته ای انفجار قرار گرفت که بین مارس و مه سال 1955 در نوادا سایت آزمون.

بیش از 50 سال پس از آخرین بالا-زمین بمب اتمی منفجر کردند در نوادا سایت آزمون نمایندگان مجلس در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که بیشتر Nevadans در معرض تابش های هسته ای دریافت غرامت.

Rep. پل Gosar R-Ariz., و تشکر. گرگ استانتون D-Ariz., معرفی یک لایحه جمعه Downwinders برابری عمل می کنند که گسترش “منطقه آسیب دیده” را به عنوان تعریف شده توسط تابش قرار گرفتن در معرض جبران خسارت عمل (RECA). امضا و به قانون در سال 2000 RECA است که موجود به این معنی که کسانی که در حال توسعه بیماری از قرار گرفتن در معرض تابش های هسته ای اعمال می شود برای دولت جبران خسارت.

تحت عنوان لایحه همه کلارک کانتی و Mohave County Arizona خواهد بود اضافه شده به منطقه آسیب دیده اجازه می دهد قربانیان ذرات رادیواکتیو در آن استان ها به فایل ادعا با وزارت دادگستری. مطالعات نشان داده اند که میانگین قرار گرفتن در معرض تابش برای کلارک و Mohave county ساکنان دو رای دیده می شود در دیگر آریزونا, شهرستان استانتون گفت.

“بدیهی است که وجود دارد چیزی قابل توجهی در رفتن و کار ما این است که آیا عدالت” او گفت:.

این لایحه در آخرین تلاش برای آوردن عدالت downwinders — کسانی که در معرض تابش های هسته ای که در سفر غربی زیر 200 اتمسفر سلاح آزمون قرار گرفت که بین سال های 1945 و 1962 در نوادا تست سایت در حال حاضر شناخته شده به عنوان نوادا ملی امنیت سایت. زیرزمینی تست ادامه را در سایت آزمون 65 مایلی شمال غربی لاس وگاس تا سال 1992.

یکی دیگر از پیشنهاد قرار گرفتن در معرض تابش جبران خسارت قانون اصلاحات از سال 2019 معرفی شد در ماه ژوئیه گذشته توسط کنگره بن Ray Lujan, D-N. M. آن به دنبال اصلاح RECA با اضافه کردن تمام نوادا و آریزونا و نیومکزیکو, کلرادو, آیداهو, مونتانا, یوتا و گوام به RECA را به منطقه آسیب دیده. این لایحه همچنین موضوع عذرخواهی رسمی به ساکنان کشورهای غربی و جزایر ماریانای شمالی بودند که در معرض تابش به عنوان به خوبی به عنوان آن را آسان تر برای آمریکایی های بومی به فایل ادعا می کند.

تحت RECA, U. s. Department of Justice می پذیرد downwinder ادعا می کند از ساکنان Eureka, کاوشگر, Nye, لینکلن و کاج سفید شهرستان در نوادا اما تنها بخش کوچکی از شمال شرقی شهرستان کلارک است که تحت پوشش قانون گفت: Rep. دینا تیتوس D-Nev.

“آنها تعیین یک منطقه خاص به عنوان downwind که نمی شامل کل شهرستان” تیتوس گفت.

در سراسر کشور 21,470 ادعا کرده بود مورد تایید از Feb. 19, 2018, با توجه به وزارت دادگستری. اما تعداد دقیق افرادی که در معرض و درگذشت از تابش های هسته ای از جنگ سرد دوران آزمایش های هسته ای ناشناخته است. شایع ترین بیماری های توسعه یافته به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض تابش است سرطان تيروئيد.

در علاوه بر این به گسترش منطقه تحت تاثیر قرار هر دو پیشنهاد لوایح را به مردم زمان بیشتری برای فایل ادعا می کند از طریق RECA اعتماد صندوق که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در سال 2022. این Downwinders برابری عمل خواهد تمدید مهلت 2027 در حالی که قرار گرفتن در معرض تابش جبران خسارت قانون اصلاحات اجازه می دهد مردم را به فایل ادعا می کند تا 2045.

“وجود خواهد داشت افرادی که واجد شرایط برای مشارکت در این صندوق برای اولین بار, و آنها در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق با پزشک خود را در مورد پزشکی برای آن” استانتون گفت: نیاز به تمدید مهلت.

اما گسترده تر جدول زمانی تحت Lujan لایحه یکی از چندین دلایلی که تیتوس دیرین مدافع برای جبران بیش از هسته ای, تست ترجیح تابش قرار گرفتن در معرض جبران خسارت قانون اصلاحات از سال 2019 به Downwinders برابری عمل می کنند. او یکی از بیش از 35 شرکت حامیان سابق لایحه ای که معرفی شده است و چندین بار او گفت:.

“گاهی اوقات این بیماری که ناشی از قرار گرفتن در معرض زمان طولانی برای آشکار خود” تیتوس گفت. “شما می خواهید تا مطمئن شوید که هر کسی که در معرض شد و یکی از این سرطان و یا شرایط یک فرصت برای اعمال قبل از قبض (منقضی).”

با توجه به این که RECA صندوق منقضی می شود در دو سال تیتوس و دیگر اعضای این خانه در حال کار به گسترش است که مهلت ارسال آثار از طریق کنگره برای تخصیص بودجه اگر نه Lujan لایحه و نه Gosar را منتقل شده است.

“این یکی دیگر از راه برای به انجام رساندن همان چیزی که حداقل در یک مقیاس کوچک” تیتوس گفت.

میزان خطرات مرتبط با هسته ای آزمایش شد و نه به طور کامل درک عمومی در زمان آزمون در نوادا با توجه به تیطوس. برای آنت مگنوس که پدر بزرگ مشغول به کار در این سایت تست کنید و بعد از درگذشت سرطان هرگونه حمایت دولت می تواند برای قربانیان تابش بیماری مهم است.

“هر زمان که ما می توانیم انجام می شود بیشتر قربانیان از تابش مسمومیت و یا افرادی که بوده ام نهفته منفی توسط ما تست سلاح های هسته ای در نوادا که یک گام در مسیر درست” گفت: Magnus, مدیر اجرایی مترقی رهبری داد نوادا.

استانتون گفت: او باز است به کار با تیتوس در حد امکان همراه لایحه به گسترش منطقه آسیب دیده تحت RECA و تمدید مهلت برای تشکیل پرونده خسارت ادعا می کند.

“من یک نگاه را در هر لایحه دیگری در این عرصه و من شریک و کار با هر کس به گسترش عدالت برای کسانی که تحت تاثیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>