Proposed National Monument

استیو مارکوس

نمایی از روح کوه در طول یک تور یک پیشنهاد ملی بنای تاریخی در جنوب شهر بولدر, چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است. ائتلافی از قبایل بومی آمریکا, حفاظت, گروه افکن ساکنان درخواست نوادا هیئت نمایندگان کنگره در نظر گرفتن ایجاد یک بنای یادبود ملی.

پیشنهاد یادبود ملی

An aerial view of land west of Searchlight, Nev. during a tour of a proposed national monument Wednesday, Feb. 12, 2020. A coalition of Native American tribes, conservation groups and Searchlight residents are asking Nevada's Congressional delegation to consider the establishment of a new national monument. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

لیندا اوترو استفاده نمی شود به فکر کردن در نظر انسان ساخته شده از مرز ها. به عنوان یک عضو از قلعه موهاوی قبیله او معتقد است همه جهان طبیعی در سرچشمه Avi Kwa Ame شناخته شده در زبان انگلیسی به عنوان روح کوه گسترش به طور مداوم بیرون از 5,600 پا اوج نزدیکی Laughlin.

اما با توجه به این که مرزهای تعریف مدرن ایالات متحده Otero به رسمیت می شناسد و نیاز به ایجاد آنها را برای محافظت از اماکن مقدس به قلعه موهاوی. به همین دلیل قبیله و سازمان محیط زیست در حال دفاع برای ایجاد روح ملی کوه بنای تاریخی است.

پیشنهاد 384,000 هکتار بنای همراه نوادا نوک جنوبی خواهد ایجاد یک پل بین موهاوی ملی حفظ در کالیفرنیا دریاچه مید ملی منطقه تفریحی و دیگر در نزدیکی مناطق حفاظت شده. این منطقه غنی از کویر لاکپشتهای جاشوا درخت و گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی و منابع فرهنگی برای Yuman زبان قبایل مانند فورت موهاوی گفت: Alan اونیل بازنشسته سرپرست دریاچه مید ملی منطقه تفریحی.

“کل این چشم انداز است که یک چشم انداز فرهنگی” گفت: اونیل همچنین بنیانگذار خارج از لاس وگاس بنیاد در حال حاضر شناخته شده به عنوان دریافت خارج از منزل, نوادا.

ماه گذشته آرمان برای یک بنای یادبود ملی در این منطقه آمد و یک گام نزدیک تر به نتیجه برسد. سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. مراجع روح کوهستان یادبود ملی در پیش نویس Clark County اراضی لایحه مدتها در انتظار و بحث برانگیز 64-صفحه لایحه که تغییر کلید توسعه و حفاظت از مرزها در جنوب نوادا.

لایحه تعریف نمی بنای تاریخی را دامنه یا اهمیت اما طرفداران مانند National Parks Conservation Association امیدوار هستند که نهایی قانون ایجاد خواهد شد روح ملی کوه بنای تاریخی است.

“این است که واقعا این خودرو از نحوه دریافت این انجام می شود گفت:” نیل دسای مدیر ارشد رشته عملیات در انجمن حفاظت.

در علاوه بر این به خاص و گیاهان و حیوانات و فرهنگی منابع ملی بنای تاریخی را حفظ نادر سونورا مرتع چندین چشمه های طبیعی و تاریخی معدن سابق سایت. این منطقه همچنین شامل پیاده روی جعبه انزال خوبی حفظ 1930 دوران سابق خانه از بازیگران رکس بل و کلارا تعظیم.

تلاش برای حفاظت از این منطقه شده اند مداوم از 1990s زمانی که روح کوه های قرار داده شده در ثبت ملی اماکن تاریخی به دلیل اهمیت آن به بومیان آمریکایی است. به عنوان دریاچه مید سرپرست اونیل مشغول به کار در این نزدیکی هست قبایل برای رسیدن به آن تعیین, اما آنها بعدا متوجه شدم که آنها می توانند آن را به تلاش بیشتر است.

“ما تصمیم, ‘اجازه دهید سر ما با هم و اجازه دهید نگاهی به یک بسیار جسورانه ایده برای محافظت از کل این منطقه و اتصال همه حفظ کار که انجام شده در کالیفرنیا طرف’,” او گفت:.

چنین تلاش های پیچیده شد توسط دو پیشنهاد پروژه های انرژی باد در نزدیکی روح کوه که در نهایت موفق به حرکت به جلو. پس از دوم پیشنهاد هلال اوج انرژی باد, پروژه رد شده بود توسط پل در سال 2018 طرفداران می گویند زمان آن رسیده است برای ایجاد این بنای تاریخی قبل از یکی دیگر از تهدید به چشم انداز مطرح می شود.

“این مهم است برای انجام این کار در حالی که فرصت وجود دارد” اونیل گفت.

National Parks Conservation Association, دریافت خارج از منزل, نوادا و دیگران در حال کار با رهبران در شهر بولدر و نور افکن برای به دست آوردن حمایت برای یادبود اونیل گفت. قبایل نیز شده است و ادامه خواهد داد به درگیر در این فرآیند است. در علاوه بر این به فورت موهاوی و مربوط به قبایل روح کوه مقدس است به هوپی از آریزونا و Chemehuevi Paiute جنوبی حوضه بزرگ, Otero, گفت:.

“نگاه ما به قدرت کوه. آن را فقط تحمل در طول زمان و نسل” گفت: اوترو مدیر Aha Macav فرهنگی جامعه است. “آن را برای همیشه لطفا برای آخرین.”

در حالی که قبایل این منطقه به عنوان به هم پیوسته برای دهه اياد به تازگی به زمین در راه است که به عنوان خوبی. پرندگان مهاجر و صحرا گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی احترام نمی گذارند مرزهای دریاچه مید یا موهاوی ملی حفظ و باید این پیشنهاد اتصال منطقه به رشد دسای گفت.

با خطر تغییر آب و هوا بسیار مهم است که حیوانات و محیط زیست, منابع باید اتاق خود را تغییر دهید محدوده اونیل گفت. گسترده کوه ها و دره ها در پیشنهاد یادبود ملی منطقه اجازه می دهد blackbrush جاشوا درختان و دیگر گیاهان در معرض خطر تغییر آب و هوا به حرکت به بالاتر کولر ارتفاعات اگر لازم است.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با تغییر آب و هوا. ما می دانیم که برخی از این زیستگاه ممکن است تغییر به عنوان ما گرم” اونیل گفت.

در مقایسه با دیگر نامگذاریهای و حمایت از یک بنای یادبود ملی را تشخیص کلیت از منابع در منطقه دسای گفت. اگر چه این منطقه شامل یک موجود BLM منطقه بحرانی محیط زیست نگرانی برای کویر لاکپشتهای یک بنای یادبود ملی را بیشتر به وضوح تعریف شده و سیاست های جامع, او گفت:.

“بزرگ وجود دارد بسته است که در حال حاضر در شرایط واقعا خوب است, اما آنها را بدون نسخه به طوری که آنها می تواند موفق در یک راه کاملا متفاوت” دسای گفت.

در حالی که مرزهای دقیق این بنای تاریخی هنوز در حال تنظیم آن شناخته شده است که از ویژگی های تعیین کننده خواهد بود روح کوه قابل مشاهده از نزدیک به تمام گوشه و کنار این منطقه است.

“برای ما هنوز هم فکر می کنم در خارج از (مرز) احساس خارج از آن” اوترو گفت. “اما در این میان آنچه می تواند ما را به ایجاد این سطح از حفاظت از امروز در راه مدیریت؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im