امیدوار کننده ایده جدید: خارج از بررسی پلیس در استفاده از زور

پس از ماموران پلیس با استفاده از نیروی مرگبار خود گروه به طور معمول انجام تحقیقات. افسران همکار اداره بررسی است که کفن در پنهان کاری و به ندرت جدی منجر می نامند. اخیر پلیس تظاهرات بنیادی از نا امیدی است که حتی در موارد فاحش سازمان تمایل خود را بیش از حد تهاجمی افسران یک پاس.

کشورهای دیگر پرداخته اند که نگرانی نیاز به خارج بررسی – معمولا از دولت دادستان کل – هر زمان که یک افسر با استفاده از نیروی مرگبار. CalMatters نگاه به این موضوع به تازگی و در بر داشت که در کالیفرنیا متکی تقریبا به طور کامل داخلی بررسی است که تضاد منافع با توجه به یک پلیس فرهنگ قرار می دهد که حق بیمه در حمایت از یکدیگر است.

این گزارش اشاره می کند که بزرگتر از جمعیت ایالت کالیفرنیا دارای بالاترین سرانه میزان تیراندازی پلیس. کالیفرنیا است و بالاتر از میانگین ملی و برج بالا چند دیگر لیبرال شهری متحده مانند نیویورک نیوجرسی و ایلینویز. کسانی متحده را به تصویب قوانین نیاز به خارج سازمان به انجام تحقیقات پلیس.

مجلس کوین مک کارتی D-ساکرامنتو تا به معرفی یک لایحه است که تلاش می کند برای رفع این مشکل با ایجاد یک بخش در وزارت دادگستری کالیفرنیا به “انجام تحقیقات مستقل از هر افسر-درگیر تیراندازی و یا دیگر استفاده از زور که منجر به مرگ یک غیر نظامی.” این امر توانمند سازی بخش “به عنوان جرم جنایی تعقیب قضایی افسر” که نقض قانون است.

متاسفانه وجود دارد ممکن است کمتر در اینجا از ملاقات چشم. به عنوان گزارش خبری اشاره کرد مجلس, لایحه 1506 است و یک سیراب به پایین نسخه های قبلی طرح های پیشنهادی. به جای نیاز به خارج بررسی اندازه گیری اجازه می دهد این بررسی ها اگر آژانس پلیس محلی و یا منطقه وکیل درخواست یکی. CalMatters به نقل از دادستان کل خاویر بکررا, که گفت که او در جریان این لایحه است. دیگر مقامات دولتی نگران کمبود بودجه.

که باورنکردنی بود. به عنوان این هیئت تحریریه قبلا اشاره شد بکررا یک دید سیاسی متحد دولت پلیس اتحادیه و با وجود حمایت های اخیر برای برخی مفید پلیس, اصلاحات استفاده کرده است دفتر خود را به مقاومت در برابر اجرای جدید پلیس-پاسخگویی قانون است که نیاز به دولت برای انتشار پلیس انضباطی پرونده. آن را سخت برای به دست آوردن جریان در این لایحه و را در آن. آن موجز زبان ارسال شده در دولت قانونی سایت.

اجرای قانون سازمان اغلب قهرمان برنامه هایی که با برچسب قیمت بالا اما پس از آن آنها به طور ناگهانی تبدیل به صرفه با طرح هایی که نسبتا متوسط در هزینه اما آنها که به خصوص نمی خواهم. بزرگتر مشکل نیست هزینه است. تا زمانی که اتحادیه پسند سیاستمداران اجرای دادگستری و وزارت امور خارجه تحقیقات بعید است که هر گونه مفید تر و قطعی تر از زمان محلی کارگردانی ،

برای مثال وزارت امور خارجه وزارت دادگستری در سال گذشته بی سر و صدا به پایان رسید آن چهار سال تحقیقات به اورنج کانتی “snitch” رسوایی که در آن نمایندگان و دفتر دادستان منطقه متهم شدند نادرست با استفاده از jailhouse خبرچینان برای جلب اعترافات از زندانیان دیگر – در آشکار نقض حق خود را به یک وکیل. “در پایان, آن را واقعا بدتر از آنچه تا کنون آمد در وهله اول” گفت: این شهرستان مدافع.

با این وجود کالیفرنیا قانونگذاران خواهد بود عاقلانه به نظر برخی از نوع خارج از نظارت سیستم هر زمان که یک افسر با استفاده از نیروی مرگبار. بهترین راه برای اطمینان از اعتماد عمومی به پلیس است که برای ایجاد یک سیستم است که منصف و مستقل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de