Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان فشار پشت در ماندن در خانه سفارشات

Ohio

Joshua A. Bickel / The Columbus Dispatch از طریق AP

در این 13 آوریل سال 2020 فایل عکس ایالتی اوهایو در سنای نامزد ملیسا Ackison چپ و دیگر معترضان ایستاده در خارج از خانه ملت دهلیز که در آن خبرنگاران گوش دادن در ایالت اوهایو Coronavirus پاسخ به روز رسانی در اوهایو خانه ملت در کلمبوس, اوهایو. بی سابقه ملی تلاش برای تعطیل کردن بسیاری از زندگی روزمره به سرعت گسترش COVID-19 ارشاد است تعداد فزاینده ای از تظاهرات.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها با ترس پر ملیسا Ackison می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس پر کرده است او را با خشم. اقامت در خانه سفارشات دولت نفس بیش از حد محافظه کار ایالت اوهایو کاندیدای سنا می گوید و برچسب زدن به برخی از کارگران به عنوان “ضروری” خودسرانه است.

“آن enrages چیزی درون شما” گفت: Ackison بود که در میان کسانی که اعتراض کالیفرنیا ، مایک DeWine سفارشات در خانه ملت در کلمبوس با او 10 ساله پسر. او “هیچ ترس آنچه” متعاهد ویروس, او گفت: پنج شنبه, رد آن را به عنوان اعتیاد به مواد مخدره.

اوهایو اعتراض در میان تعداد فزاینده ای از صحنه خارج فرمانداران’ قصرها و دولت Capitols در سراسر کشور است. در مکان هایی مانند اوکلاهما و تگزاس و ویرجینیا کوچک-دولت گروه حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد واکسن طرفداران حقوق تفنگ حامیان و طرفداران جناح راست باعث می شود باید متحد پشت عمیق به ظن تلاش برای تعطیل کردن زندگی روزمره به سرعت گسترش coronavirus. به عنوان سرخوردگی خود را با زندگی تحت مستند رشد آنها شروع به آشکارا مخالف اجتماعی فاصله قوانین در تلاش برای تحت فشار قرار دادن فرمانداران به سهولت آنها را.

برخی از تظاهرات شده اند و حوادث کوچک و ترویج از طریق Facebook گروه است که ظهور کرده اند در روزهای اخیر که سازمان در حال گاهی اوقات دشوار است برای تشخیص. دیگران در حال حمایت از گروه های بودجه توسط برجسته جمهوری خواهان اهدا کنندگان با برخی از روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن. بزرگترین تا کنون یک تجمع هزاران نفر که ماجرا از خیابان و لانسینگ, میشیگان, چهار, نگاه بسیار شبیه به یکی از رئيس جمهور تظاهرات — کامل با MAGA کلاه یا تهمت پرچم — و یا یک حزب چای تظاهرات از یک دهه پیش.

نشانه هایی از سرخوردگی به عنوان تهمت قرار دادند برای کاهش stay-در-خانه سفارشات و سعی کردم به نگاه به آینده به راه اندازی مجدد اقتصاد است. او پرده برداری از یک چارچوب برای فرمانداران به دنبال در روز پنج شنبه اما اذعان فرمانداران را نهایی می گویند در زمانی که دولت خود را آماده است. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به افزایش موارد جدید ابتلا به این ویروس است.

اما رئیس جمهور و برخی از حامیان او هستند بی تاب است. هزاران نفر از مردم در اتومبیل های خود را بسته بندی شده, خیابان لنسینگ در اعتراض به لیبریا گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش و محدودیت های دیگر. در خارج از کنگره برخی شعار می دادند “قفل کردن” رجعت به مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در طول سال 2016 انتخابات در مورد رقیب خود هیلاری کلینتون ، یک زن برگزار کردند و علامتی خواندن “هایل Whitmer.”

در مورد خواسته معترضان مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ابراز همدردی با سرخوردگی خود را — “آنها درد و رنج … آنها می خواهید به عقب بر گردیم” — و رد نگرانی ها در مورد سلامت خطرات ناشی از نادیده گرفتن دستور دولت و به طور بالقوه در معرض خود را به ویروس.

“من فکر می کنم آنها در حال گوش دادن. من فکر می کنم آنها به من گوش بده” او گفت:. “آنها به نظر می رسد معترضان که مثل من و این احترام به نظر و عقیده من همان است که فقط در مورد همه فرمانداران. هیچ کس می خواهد به ماندن بسته است.”

نظرسنجی ها نشان می دهد معترضان’ views هستند به طور گسترده ای برگزار شد. یک AP-NORC نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد تعدادی زیادی از آمریکایی ها حمایت از یک لیست طولانی از محدودیت دولت از جمله بسته شدن مدارس محدود کردن تجمعات و سازندگان: کافه ها و رستوران ها. سه چهارم از آمریکایی ها حمایت نیاز مردم به ماندن در خانه های خود. و اکثریت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به نمرات بالا برای دولت و شهرستان دولت.

اما تظاهرات در معرض انعطاف پذیر حزبی بخش به خصوص در میدان نبرد میشیگان. اعتراض وجود دارد سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف یک گروه تاسیس شده توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نماینده و همسرش, Meshawn مادوک ، که در هیئت مشاوران به صورت رسمی تهمت کمپین گروهی به نام “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” است و همچنین از بنیانگذاران میشیگان تهمت خواهان. دختر خود را توسط یک میدان سازمان میشیگان حزب جمهوری خواه.

گروه دیگری که ترویج این رویداد میشیگان آزادی صندوق اجرا توسط گرگ McNeilly یک دیرین سیاسی مشاور DeVos خانواده که پرکار جمهوری خواه اهدا کنندگان و بودجه محافظه کار باعث می شود در سراسر کشور برای چندین دهه است. McNeilly شد مدیر کمپین برای DeVos, شوهر فعلی ایالات متحده وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos طی نشد پیشنهاد برای فرماندار در سال 2006. که ندارد به افشای آن اهدا کنندگان مطرح شده بیش از 4 میلیون دلار در سال 2018 به گفته های اخیر خود را مالیات بدهند.

Whitmer بود در میان فرمانداران که ابراز نگرانی در مورد این گردهمایی گفت: آن را قرار دادن مردم در معرض خطر است و می تواند طولانی مدت خاموش کردن. میشیگان ثبت شده بود بیش از 2 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 همانطور که از روز شنبه و نزدیک به 30000 تایید موارد افراد آلوده به ویروس. تقریبا یک چهارم از دولت نیروی کار در زمینه بیکاری.

اما آن را فقط دموکراتیک فرمانداران احساس گرما. صفوف از اتومبیل swarmed در اطراف جمهوری خواه و سلطه خانه ملت در شهر اوکلاهما در روز چهارشنبه با پیام های نوشته شده بر روی ویندوز و یا نشانه هایی است که گفت: “توقف کشتار اقتصاد ما” “ما نیاز به کلیسای ما” و “زمان 2 کار می کنند.”

کارول Hefner, که قبلا به عنوان یک اوکلاهما روسای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین یک سازمان بزرگ از این رویداد. Hefner, که شوهرش بخشی از Hefner, انرژی امپراتوری و در حال حاضر در حال اجرا یک شرکت است که باعث می شود آرژانتینی سس گوشت تمایز آن از بسیاری از دیگران توصیف آن به عنوان یک “رالی” به جای اعتراض.

“ما نه نیویورک. مشکلات خود هستند نه مشکلات ما گفت:” هیفنر. “ما در حال صف آرایی در اطراف ما فرماندار و دولت ما را تشویق به باز کردن کسب و کار ما و بازسازی دولت ما در یک مد به موقع.”

گردهمایی های دیگر لینک به حاشیه گروه. اعتراض پنج شنبه در تگزاس پایتخت Austin که در آن معترضان شعار می دادند “رایگان تگزاس” و “امریکا رایگان دوباره” زنده پخش شد توسط InfoWars تلویزیون بخشی از یک شرکت متعلق به توطئه نظریه پرداز و مجری رادیویی الکس جونز.

اوهایو رویداد در اوایل این هفته به ارمغان آورد با هم یک مجموعه ای از ضد واکسن طرفداران دوم متمم حامیان حزب چای و دیگر فعالان ضد دولتی شدند. یک کلمبوس دیسپچ عکس از Ackison و دیگر معترضان فریاد از طریق درب های شیشه ای از خانه ملت پرورشی در سراسر اینترنت.

Ackison گفت که در حالی که او views DeWine تلاش به عنوان قانون اساسی نفس بیش از حد او خوب خواهد بود اگر تهمت بود به عمل مشابه با اقتدار به زور فرمانداران را به ایالات متحده برگشت به خط.

“به عنوان وطن پرستان ما قرار داده و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در, دفتر, دلیل,” او گفت:. “اگر او قادر به قانع کننده به اندازه کافی استدلال به این فرمانداران که آنها نیاز به باز کردن و سپس او نیاز به انجام کاری را به عمل آورند.”

این تظاهرات به آگهی در Facebook توسط گروه هایی مانند بازگشایی ویرجینیا و پایان دادن به مستند PA. اعتراض در ریچموند, ویرجینیا, در روز پنج شنبه رشد از یک مکالمه در Facebook گروه ویرجینیایی پزشکی, آزادی, برگزار, Gary طلایی گفت. این گروه اغلب معلوم در کنگره آمریکا در ریچموند به مخالفت با واکسن های مربوط به اقدامات.

کلی Mullin که ایستاده بود در نزدیکی یک “don’t tread on me” پرچم گسترش روی چمن در نزدیکی فرماندار عمارت گفت: او به ارمغان آورد و فرزندان خود را به این رویداد به آنها درس در مورد آزادی.

Mullin گفت که او فکر خطر ناشی از coronavirus بستگی به فرد و سلامت است که مردم می توانند گام های اساسی برای محافظت از خود از جمله گرفتن به اندازه کافی خواب خوردن آلی تولید و خارج شدن.

“منظورم این است که دلار های مالیاتی ما باید رفتن. خوردن کلم بروکلی,” او گفت:.

عفونی-بیماری متخصصان می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که خوردن غذاهای خاص می تواند به جلوگیری و یا کشتن ویروس. اکثر مردم با کروناویروس تجربه خفیف یا متوسط علائم و مردم با مسائل مربوط به سلامت مانند آسم و افراد مسن بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر