Pro روز لغو مجبور به تغییرات در پیش نویس NFL روند

Tua passes

آسوشیتد پرس

آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa (13) می گذرد فوتبال در طول pregame warmups خود NCAA college football بازی برابر می سی سی پی در شنبه سپتامبر. 15, 2018 در آکسفورد از دست ندهید.

INDIANAPOLIS — لایحه Polian ساده NFL draft روند سال پیش.

او مورد مطالعه فیلم تکیه بر کارشناسان پزشکی, بررسی اعداد و مصاحبه بازیکنان.

با سراسیمگی pro روز لغو شد به دلیل جدید coronavirus سالن از شهرت اجرایی که ساخته متعدد سوپر باول تیم خود را در طول 32 سال کار حرفه ای معتقد است از آن زمان برای بازگشت به رجعت رویکرد است.

“واقعا همه چیز شما نیاز دارید و آن را به ویژه در یک زمان مانند امروز شما نیاز به بازی در فیلم معاینه فیزیکی که ممکن است دشوار برای به دست آوردن حق در حال حاضر و measurables گفت:” آسوشیتد پرس. “بنابراین اگر یک بازیکن بوده است به ترکیب, که همه شما واقعا نیاز است. اگر یک بازیکن نبوده است به ترکیب و یا از یک مدرسه کوچک و سپس شما فقط کردم به رفتن در بازی و فیلم شما می خواهم کمی کمتر دقیق است.

“و کسانی که آن را انجام نداده اند تا زمانی که من احتمالا کمی discombobulated که در مورد حق در حال حاضر.”

جوان پیشاهنگی جلو دفتر مدیران و حتی مربیان خود را برای مقابله با یک کل جدید پیش نویس فرایند با آمریکایی ها hunkering پایین و پزشکان غرق نصب موارد COVID-19.

برای بیشتر قسمت ها در این سال ها دسترسی به شخص مصاحبه در پردیس تمرینات و بازدیدکننده داشته است به تیم برمیگردد. همچنین رفته برخی از اعداد به دست آورد در pro روز که تصمیم گیرندگان مانند به بحران به عنوان آنها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متکی به معیارهای پیشرفته.

که ترکیبی است و همه را مجبور به تجدید نظر در چگونه آنها انجام کسب و کار.

— زوم و اسکایپ جلسات را تبدیل به امری عادی است.

— پیش نویس چشم انداز در حال ارائه به ارسال فیلم از تمرینات و دریل به تیم NFL.

— برخی از مربیان کالج در حال ساخت بیشتر تلاش هماهنگ برای فروش بازیکنان که آیا فرصتی برای کار کردن در مقابل NFL پیشاهنگی.

— حتی عوامل خود را به بازی در نقش های جدید.

“من احساس می کنم بیشتر از یک مشاور سلامت روان تر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که برخی از این کودکان و نوجوانان شده اند بنابراین تاکید نیست که این فرصت به نمایش گذاشتن آنها چه کار کرده ایم و خود را برای تمام عمر” گفت: David Moreno که نشان دهنده حدود 10 pro چشم انداز.

همه موافق است که ردیف بالا بازیکنان مانند Heisman برنده جایزه جو نقب زدن از LSU یا دفاعی پایان تعقیب و گریز جوان از ایالت اوهایو نمی خواهد صدمه دیده است با لغو شد. آنها به اندازه کافی در خود کالج مشاغل — و این همه در نوار. به علاوه آنها در دیدار با تیم مقامات و رفت و از طریق چک پزشکی در NFL سالانه سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

برخی از بازیکنان با نگرانی های پزشکی مانند آلاباما توا Tagovailoa این 2018 Heisman جایزه نفر دوم یا کلرادو گیرنده Laviska Shenault جونیور احتمالا نمی خواهد دیدن ناگهانی افت سهام خود را یا نه.

و کسانی که به رقابت در all-star بازی اما نمی دریافت یک ترکیب دعوت مانند ایندیانا گیرنده نیک وستبروک نیز باید امکان استفاده از انجام در مقابل پیشاهنگی.

بسیاری از دیگران خود را در برزخ است.

“من فقط احساس وحشتناک برای همه این بچه ها که نمی, ترکیب بچه ها و قرار دادن در این همه کار و در حال حاضر آنها فقط از نوع گیر” عامل Ron Slavin گفت.

داستان بی پایان هستند.

Slavin نشان دهنده هشت پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط از جمله هوستون توپ زن Dane Roy که به خانه بازگشت به استرالیا برای عروسی خود را قبل از مدرسه در مارس 31, تمرین نامیده می شد ، Roy نمی دانم زمانی که او می تواند به عقب در آمریکا

وستبروک مشغول به کار بود در سیاتل — تا زمانی که این بیماری همه گیر شروع به خاموش کردن شهر است. بنابراین ایندیانا گیرنده رفت با پدر و مادر خود را در فلوریدا است اما تلاش برای پیدا کردن یک تمرین تسهیلات.

Lehigh بالا, گیرنده, دوون Bibbens در واقع از دست رفته در سه pro روز — دو در معبد و در دلاور. او در بازگشت به خانه در پنسیلوانیا با استفاده از پیر دبیرستان رژیم به ماندن در شکل.

“من به اندازه کافی خوش شانس است که من به برخی از تجهیزات در گاراژ من — دمبل, هالتر و یک نوار به pull-up زمینه تجهیزات. دبیرستان من یک تپه” Bibbens گفت. “این تمرینات من در دبیرستان پس از برگشت به آن چیزهایی است که صادقانه نوع از سرگرم کننده است.”

هنوز هیچ چیز واقعا می تواند جایگزین زمان از دست رفته در مقابل NFL پیشاهنگی. بنابراین مربیان در حال تبادل است.

ایلینوی یکی از معدود عمده مدارس به انجام pro روز قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود بنابراین مربی Lovie اسمیت به صرف روز خود را در پاسخ به پرسش.

در گرجستان مربی کربی هوشمند گفت: او در تماس بوده شخصا توسط پنج تیم NFL و پاسخ پیام های متنی روزانه در تلاش خود را برای کمک به بازیکنان به ویژه کسانی که تحت رادار.

“این بچه ها که نمی کنید برای رفتن به این ترکیب که واقعا بازیکنان فوتبال من نگرانی برای آنها و به خاطر” هوشمند گفت. “شما احساس خوب زمانی که شما بیرون رفتن وجود دارد و شما را به انجام, این که آیا شما انجام خوب یا بد شما احساس می کنید خوب است که شما فرصت خود را.”

آن را نه فقط در فوتبال که جزء ناامید بازیکنان این عدم قطعیت است.

“نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد و حتی اگر این پیش نویس می گیرد در زمان, آیا minicamps شروع و تمام کسانی که گمنام است که احتمالا سخت ترین چیز برای مقابله با راست, در حال حاضر,” Westbrook گفت.

اما Polian یک پیام اطمینان بخش مرزی چشم انداز: تیم NFL شده اند کشف استعداد در دهه های سال های بسیاری با هیچ ترکیب و هیچ نرم افزار روز.

“به همین دلیل ما باید پیشاهنگی,” او گفت:. “آنها را دیده ام و این بازیکن نزدیک و شخصی و می توانید خیلی خوب ارزیابی از تمام measurables و فیزیکی است. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر, من مطمئن هستم که مدرسه خواهد آن را به آنها بدهد. … اگر شما خوب پیشاهنگی شما در شکل بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de