اولیه رای گیری تغییرات انجام شده پس از حزب دموکرات شکایت

Culinary

جان Locher / AP

در این Feb. 15, 2020, فایل, عکس, مردم در صف انتظار در اوایل محل رای گیری در آشپزی اتحادیه کارگران سالن در لاس وگاس.

کلارک شهرستان ثبت شده است ساخت برخی از تغییرات در ژوئن اولیه رای گیری روش در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط سازمانهای دموکراتیک.

ثبت جو گلوریا توافق برای ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان نه تنها فعال رای دهندگان عمل سه فرد در مکان های رای گیری در شهرستان به جای فقط یکی و تقویت رای تایید امضا روند.

وزیر امور خارجه باربارا Cegavske یک جمهوری خواه اعلام کرد در ماه آوریل که اصلی خواهد بود انجام شده به طور عمده از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمانهای دموکراتیک از جمله نوادا دولت حزب دموکرات و کمیته ملی حزب دموکرات واصل طرح دعوی در دادگاه است که در حال حاضر کاهش یافته است در مقابل وزیر امور خارجه ،

دموکراتیک سخنران گفت: آنها می خواستند برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی امن گزینه برای رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند.

یک فرد در رای گیری سایت را ایجاد تنگنا و مشکلات حفظ مناسب اجتماعی فاصله دانیل براوو یک وکیل برای دولت حزب دموکرات گفت.

“نوادا دیگر شهرستان انتخابات ادارات باید به دنبال کلارک شهرستان منجر به اطمینان حاصل شود هیچ کس به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” شاکیان در بیانیه ای گفت.

نوادا اولیه انتخابات ژوئن 9 با دولت قانونی و کنگره, مسابقات, در میان دیگران در انتخابات.

شاکی بیانیه ای گفت: در حالی که با اضافه کردن دو رای گیری سایت “باید کافی برای پایین مردم در انتخابات اولیه آن کاملا ناکافی به خدمت Clark County رای دهندگان در انتخابات عمومی.”

اولیه مشارکت 23 درصد بود فعال رای دهندگان در سال 2018 و 18.5 درصد در سال 2016.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه نوادا درخواست برای دخالت در این پرونده به نفع دولت رای گیری طرح این ادعا دموکرات ها در تلاش بودند به زور Cegavske به دامن قانون انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر