غرور 2020 Takeout & تحویل ویژه در سیاتل

برای غرور آخر هفته, کافه فلور شیرینی متمرکز پاسگاه فلور Bakehouse اهدا خواهد شد درآمد حاصل از آنها شش لایه وگان کیک رنگین کمان به ترانس عدالت بودجه پروژه است. پیشسفارش مال شما 24 ژوئن! کافه فلور از طریق Facebook

این که زمان از سال زمانی که خود را با افتخار پرچم colorway شروع به ظاهر شدن بر روی کیک, قوطی های آبجو و شیرینی در سراسر شهرستان. غرور فوق العاده در اینجا! خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد تمام راه را به طعم و مزه رنگین کمان. برای راه های دیگر به مناسبت اتمام افتخار ما تقویم و دایرکتوری ما از تجاوز متعلق به رستوران ها و کسب و کار.

A La Mode پای
تجاوز متعلق به فروشگاه پای را ROYGBIV دسر ساخته شده با شکلات کوکی پوسته و لایه هایی از رنگ روشن لوبیا وانیل کیک پنیر فروخته شده است با برش و یا به عنوان یک ریزه اندام کل (35 دلار). در دسترس برای وانت یا تحویل از فینی و غرب سیاتل مکان.

نانوایی نو
خود را دوست داشتنی رنگین کمان-یخ زده کره, کیک ($34/$42) و قلبی شکل رنگین کمان کوکی ها قند ($4) از غرب سیاتل محل تنها از طریق پایان ماه ژوئن. تماس های آینده به مطمئن شوید که آنها در انبار.

فروزان شیرینی
نان شیرینی حلقوی فروشگاه چهار مکان خواهد شد و فروش اولیه خود را رنگ yeasted خمیر خلق ($2.15 هر) در تمام ماه ، سفارش جلوتر و یا راه رفتن در.

کافه فلور
این چراغ تپه پاسگاه معشوق مدیسون دره رستوران گیاهی فلور Bakehouse است از آمدن به کافه فلور در ژوئن 27-28 از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر به فروش محصولات خوشمزه پخته شده و کیک رنگین کمان (35 دلار) درآمد حاصل از آن اهدا خواهد شد به ترانس عدالت بودجه پروژه است. پیشسفارش خود را شش لایه وگان کیک لیمو با پوشش پنیر خامه ای و شیرینی جات برای تحویل در ماه ژوئن 24. آنها ممکن است برخی از اضافی برش در دسترس بیش از آخر هفته.

کیک رویال
تجاوز متعلق به نانوایی همجنس نوعی کیک کوچک است که پشت در منو هر دو آنلاین و در فروشگاه ها. شما دنبال آن هستید در رنگین کمان, شیرینی, کیک صدر با کرم کره وانیلی و آراسته با بیشتر شیرین و رنگین کمان برای اندازه گیری خوبی.

درمان کوکتل
کوکتل و charcuterie نقطه جدید غرور مارگاریتا کیت ($65) و آنها اهدا 15 درصد از درآمد حاصل به Allyship سازمان که در ایجاد قدرت در میان LGBTQ جوامع و متحدان در ایالت واشنگتن به سوی اقتصادی و نژادی و جنسیتی و عدالت است.” سفارش آنلاین برای وانت یا تحویل رایگان.

Dingfelder را در مغازه اغذیه فروشی
در ژوئن 26-27, ونس Dingfelder و استفانی Hemsworth یهودی کاپیتول هیل دلی را اشباع آن نان چاودار در تمام رنگ های رنگین کمان, ساخت, برای, برخی, بسیار سرحال ساندویچ. آنها باز بماند تا 9 ساعت در آن روز. آنها را قبول preorders و راه رفتن-یو پی اس.

Elysian دم کردن شرکت
این taproom همکاری با نوعی کیک کوچک رویال را به غرور جعبه (25 دلار) به مردم کامل با هشت قوطی کیک دائم الخمر IPA, دو-بسته گی, کیک رنگین کمان, lollipops و غرور کوله پشتی. سفارش آنلاین ژوئن 25 برای وانت یا تحویل رایگان در ژوئن 26.

فریمانت دم
سفارش آنلاین و یا پرسه زدن تا به فریمانت شهری باغ آبجو به نمره قوطی پیمانه نیم لیتری و یا پرواز از غرور Kolsch که درآمد حاصل خواهد شد به نفع غرور پایه و اساس است.

بانوی یام
این macaron mavens در حال گسترش قلمرو خود را در این ماه برای نهایی خود را, غرور و افتخار, پارتی, جعبه (46 دلار) با بهره گیری کمپین حقوق بشر. آن را همراه با پنج limited-edition macarons یک می تواند از اصلی خانه شراب و گل رز در حباب (این نوع در رنگین کمان می توانید که آنها نیز به فروش به طور جداگانه در بسته های چهار برای قیمت سه), غرور و افتخار, کیک های شکلاتی (ساخته شده با شیرینی macaron پوسته و شکلات تیره آن نیز جداگانه به فروش می رسد برای $4) و توپ دیسکو تمبلرس. برای الکل مردمی, آنها, باکره, غرور و افتخار, پارتی, جعبه ($42) با درخشان آب سیب. در نهایت اگر شما تنها پس از macarons آنها را محدود کرده اند-نسخه غرور مک بسته در بسته 10 ($25), 15 ($37.50), و 25 (60 دلار).

Macrina کافه و شیرینی
دیرینه سیاتل نانوایی های زنجیره ای غرور کیک ($6.47 هر یک تیره-قرمز Valrhona پایه و صدر با پنیر خامه گراوند و رنگارنگ شکر و شیرینی جات ، سفارش از طریق DoorDash برای وانت یا تحویل و یا سعی کنید شانس خود را با یک پیاده روی در هر مکان.

توانا-O دونات (کاپیتول هیل بالارد و سبز دریاچه مکان)
آیا شما خود را جا گذاشتن غرور پرچم ؟ توانا-O است و به دور کوچک رنگین کمان استاندارد با هر خرید از یک و نیم دوجین دونات یا بیشتر در طول هفته پراید. آنها همچنین باید یک غرور حلقه ای در دسترس برای مطابقت با پرچم.

Oddfellows کافه + نوار
هیچ برنج ترد درمان می تواند نسبت به Oddfellows’ رنگین کمان-specked غرور خاص ($4), موجود در مقابله و یا برای preordered وانت.

اولمست اینه که
کاپیتول هیل کوکتل نقطه است که شامل روزانه-چرخش کوکتل (8 دلار) مضمون برای غرور و افتخار است.

پاتریک کافه و شیرینی
پاتریک Choy دنج محله نانوایی است slinging کیک رنگین کمان ($2.50 هر) در طول ماه ژوئن ساخته شده با وانیل کیک و صدر با وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی و رنگارنگ sprinkles.

Stoup دم
بالارد آبجوسازی یک غرور ماه IPA برای خود bubbly beer نیاز دارد. آنها می گویند: “بنابراین به عنوان نه به غلبه ظریف عطری انگور سفید و انگور و میوه های گرمسیری ما نگه داشته مالت لایحه نرم با اضافات گندم و pilsner مالت.” آنها می آیند در چهار بسته 16-آیا هر اونس در دسترس به صورت آنلاین پیشسفارش برای وانت یا تحویل.

کشت
کشت ارائه خواهد شد پیمانه نیم لیتری خود رنگین کمان شربت (10 دلار) در تمام ماه ، مانند آن boozy? اضافه کردن یک بطری از م د Ligny Bourgogne چای سبز برای لذت شامپانی درمان است.

قلع جدول
اگر شما درد به صبحانه را در یک محل است که خانه خود را رزرو یک نقطه در قلع جدول. آنها شروع مجدد خود را از صبحانه برنامه هر شنبه و یکشنبه از 10 صبح-2 بعد از ظهر شروع غرور آخر هفته. نگاه به جلو به کلاسیک مانند استیک و تخم مرغ جنوبی-سبک بندیکت و پخته نان تست فرانسوی به همراه کوکتل خوشمزه. خود را به ارمغان بیاورد ،

کاپ کیک
هدیه یک دوست (یا خودتان) مجموعه ای از غرور macarons در طعم مانند مخمل قرمز, لیمو, ساعتی, تمشک چای و پسته زوج با یک بطری شامپانی. در دسترس برای وانت یا تحویل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de