رئیس جمهور در بهداشت بحران: تهمت دست تر از بسیاری از

Category: لاس واگاس No comments

Coronavirus

هنری گریفین / AP

در این Feb. 27, 1941, فایل, عکس, رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت صحبت می کند در رادیو از اتاق بیضی کاخ سفید. در دوران فوق العاده ای 12 سال در دفتر روزولت هدایت ملت از طریق تلخ دوره افسردگی دوران بیکاری شدید میانه خشکسالی شناخته شده به عنوان گرد و غبار باول و نبرد علیه نازی ها و ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم است.

واشنگتن — وودرو ویلسون بود و بیشتر تمرکز بر پایان جنگ جهانی اول از یک ویروس آنفولانزا که ساخت راه خود را در اطراف جهان و در نهایت مشمئز کننده صدها هزار نفر از آمریکایی ها از جمله خود رئيس جمهور.

جورج دبلیو بوش ایستاده بود با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در یک توده ای از آوار پس از 9/11 حملات در پایین منهتن و وعده داده است که افرادی که مسئول “را بشنود همه ما به زودی.”

باراک اوباما در اتاق فقط برای چند ماه از زمانی که اولین گزارش آمد در مورد ویروس H1N1 که در نهایت اعلام کرد یک بیماری همه گیر مانند امروز جدید کروناویروس.

اکثر روسای جمهور آمریکا را مقابله با یک بحران یا بحران — قبل از ترک دفتر این که آیا آن یک فاجعه طبیعی, جنگ, رکود اقتصادی, بهداشت عمومی تهدید یا تروریسم.

آنچه مهم است این است که چگونه آنها پاسخ مورخان می گویند.

“شماره یک چیزی که یک رئیس جمهور می تواند در یک لحظه مثل این است که سعی کنید برای آرام کردن ملت” گفت: Julian Zelizer ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه پرینستون.

آن چه فرانکلین D. روزولت را در طول فوق العاده 12 سال در دفتر هدایت ملت از طریق تلخ دوره افسردگی دوران بیکاری شدید میانه خشکسالی شناخته شده به عنوان گرد و غبار باول و نبرد علیه نازی ها و ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم است.

در طول آنفلوانزا از ویلسون که منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله در مورد 675,000 در امریکا رئیس جمهور بودند و نه درگیر در مسائل بهداشتی در راه همان است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مجذوب شدن در ایالات متحده در برابر تلاش های جدید کروناویروس.

از جمله مسائل باقی مانده بودند برای متخصصان بهداشت عمومی در سطح ایالتی و محلی.

“ویلسون هرگز با صدور هر گونه بیانیه عمومی ندارند” گفت: مهدی جان بری “نویسنده بزرگ آنفلوانزا” یک کتاب در مورد آنفلوآنزای 1918. “او کاملا متمرکز بر جنگ است. دوره.”

در واقع ویلسون بود به طوری متمرکز پس از جنگ صلح است که او یک حزب در پاریس که او بیش از حد به پایان رسید تا زده با آنفولانزا. او بهبود یافت.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به نظر می رسد قصد بودن چهره عمومی از تلاش در برابر آنچه که خود را تبدیل به جدی ترین چالش در انتخاب مجدد در سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ علمی و یا آموزش پزشکی در حال حاضر فروش روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus تلاش های نیروی کار او شنود گذاشته معاون رئیس جمهور به منجر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن سبک خود را به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” مبارزه با “نامرئی دشمن” مسئول مرگ صدها و هزاران نفر از عفونت در آمریکا – اعداد است که ادامه خواهد داد به افزایش است که این ویروس گسترش می یابد — و چشمگیر تحول از زندگی روزمره است.

میلیون ها نفر از مردم دستور داده شده است و یا خواست به ماندن در خانه برای آینده قابل پیش بینی قطع از لذت های ساده مانند رفتن به رستوران ها و مراکز خرید و یا فیلم در تلاش برای کند کردن ویروس.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بحران به دست آورده است بررسی مخلوط با ستایش از بسیاری از هواداران و انتقاد از مخالفان از جمله شهرداران و فرمانداران که از جان گذشته برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مطلب قوی با استفاده از قدرت خود را برای کمک به آنها بسیار مورد نیاز, دنده محافظ و تجهیزات برای پزشکان و پرستاران.

رئیس جمهور اوایل تلاش برای به حداقل رساندن شدت از وضعیت و نشان می دهد که آن را تحت کنترل بوده است panned هر چند او به تازگی به تصویب رسید فوری تر تن.

اما آسیب انجام شده است گفت: اسکات موریسون از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی با استناد به عدم اعتماد عمومی به دلیل تهمت اولیه دست زدن به این وضعیت است.

“نداشتن اعتماد و اعتماد به نفس است که یک مسئولیت بزرگ به عنوان چیزی این فاجعه گفت:” موریسون معاون ارشد و مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز CSIS.

اوباما چند ماه به دوره اول خود را در سال 2009 مدت زمانی که گزارش های آغاز شده در آینده که مارس در مورد آنفولانزای H1N1. او خطاب به این وضعیت است که ماه, مونتاژ یک تیم و در نهایت اعلام کرد هر دو سلامت عمومی اورژانس و اضطراری ملی را برای مقابله با این تهدید است.

“این واضح است که یک وضعیت جدی و هر آمریکایی باید بداند که کل دولت است که با در نظر گرفتن نهایت احتیاط و آماده سازی” اوباما گفت که او باز کاخ سفید در کنفرانس خبری که در ماه است.

او گفت: مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده بود که مدارس با تایید موارد را در نظر بگیرید به طور موقت بسته و از او خواسته بود کنگره برای 1.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کمک به نظارت و پیگیری ویروس و ساخت یک منبع از داروهای ضد ویروسی و دیگر تجهیزات.

“همه باید مطمئن باشند که این دولت آماده است به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کنترل تاثیر این ویروس” اوباما گفت.

دکتر هوارد Markel مدیر دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی گفت: اوباما بود “بسیار دست” در طول H1N1 — اما نه به عنوان مشخصه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. اوباما مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری روزانه انجام جلسات از آتلانتا.

“او در زمان یک گام به عقب به خاطر او اجازه کارشناسان خود را برای اجرای نمایش” Markel گفت: از اوباما. “او نمی تواند در مقابل تریبون اما می دانستم او وجود دارد.”

تقریبا 12,500 و میر ناشی از آنفلوآنزای H1N1 گزارش شده در ایالات متحده بین سال 2009 آوریل و مارس سال 2010 زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

اوباما صرف نزدیک به 1 میلیارد دلار و فرستاده آمریکا به غرب آفریقا برای کمک به پاسخ به شیوع ابولا در سال 2014.

هنوز هم احساس راه خود را از طریق سال اول در اتاق خار شد در زمان جنگ رئیس جمهور فوری هواپیماربایان استخدام توسط القاعده شبه نظامی شبکه پرواز هواپیماهای مسافربری تجاری با مسافران به مرکز تجارت جهانی پنتاگون و پنسیلوانیا زمینه در سپتامبر. 11, 2001.

روز بعد بوش ایستاده بود بالای قلوه سنگ و فراموش نشدنی صحبت کرد و برای ملت است.

“من می تواند شما را بشنود!” بوش blared از طریق تصادف تعقیب درهم bullhorn به عنوان پاسخ اضطراری را تشویق می کردند. “بقیه جهان شما را می شنود! و مردم و افرادی که زدم این ساختمان پایین می شنوید همه ما به زودی.”

هفته بعد از آن ظاهر بوش مجاز نظامی علیه مواضع طالبان تاسیسات نظامی و القاعده در اردوگاه های آموزشی در افغانستان است. نظامی ایالات متحده به افغانستان متعهد همچنان به این روز است.

___

Bev بانک کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>