نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خود را در زمین به Latinos در لاس وگاس

Category: لاس واگاس

LULAC Presidential Town Hall

استیو مارکوس

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq, D -, Minn. صحبت می کند در طول یک لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان ریاست جمهوری تاون هال در کالج جنوب نوادا شایانی پردیس در شمال لاس وگاس پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. در سمت راست است Telemundo لنگر Leticia کاسترو مرکز و دومینگو گارسیا LULAC ملی رئیس جمهور.

LULAC ریاست جمهوری تاون هال

Democratic presidential candidate Sen. Amy Klobuchar, D-Minn. smiles during a League of United Latin American Citizens (LULAC) Presidential Town Hall at the College of Southern Nevada Cheyenne Campus in North Las Vegas Thursday, Feb. 13, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری, شروع فشار نهایی خود را در لاس وگاس در مبارزات انتخاباتی پیش از Feb. 22 انجمن ایالتی اقدام به درخواست تجدید نظر به این منطقه سنگین لاتین جمعیت پنج شنبه در یک فروم در کالج جنوب نوادا.

نامزدها موقعیت خود را به عنوان مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائلی مانند مهاجرت و زیست محیطی نژادپرستی مراقبت های بهداشتی و جدایی خانواده در مرز جنوبی. Latinos را تشکیل می دهند بزرگترین اقلیت رای گیری بلوک در نوادا در حدود 18.8%.

“من کسی است که در روز اول و جلوگیری از آنچه به نظر من جنایت علیه بشریت در مرز گفت:” تام Steyer یکی از چهار نامزد برای شرکت در فروم اسپانسر شده از طرف لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

انجمن بزرگ اول ریاست جمهوری رویداد در لاس وگاس پس از نیوهمپشایر مقدماتی روز سه شنبه نیز شامل ایالت مینه سوتا ctq سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز. ساندرز در زمان بیش از ویدئو زندگی می کنند.

ساندرز در نظر گرفته پیشتاز به نفع نامزدی پس از یک قوی نشان دادن دو هفته پیش در آیووا انجمن و یک پیروزی در نیوهمپشایر است نظرسنجی نیز با اقلیت. Buttigieg که دیده می شود افزایش حمایت پس از پیروزی در آیوا و یک مقام دوم در نیوهمشایر و Klobuchar که در آمد سوم در نیوهمشایر شده اند قادر به جذب به عنوان حمایت از گروه های اقلیت.

“در حالی که من بسیار افتخار از آنچه که ما قادر به این کار موفق در مناطق روستایی و شهری و برون شهری جوامع در ایالات آیووا و نیوهمشایر این کشورها را منعکس نمی کند کلیت این کشور است و به همین دلیل آنچه اتفاق می افتد در نوادا و در کشورهای دیگر به آمده خواهد بود بسیار مهم” Buttigieg گفت.

Buttigieg جواب داد: نگرانی در مورد تصدی خود در جنوب خم که شامل تنش های نژادی بین شهر جمعیت و اداره پلیس. او توضیح داد که چگونه او خطاب درگیری از جمله ساخت پلیس سوابق شفاف تر و حصول اطمینان از اقليت ها در این شهر غیر نظامی امنیت عمومی و هیئت مدیره.

Klobuchar دریافت به طور مشابه, اشاره سوال در مورد تجربه خود را به عنوان Hennepin County دادستان مینه سوتا که در آن او نقد دریافت کرده است برای تعقیب ماموران پلیس در قتل و خشونت موارد است. اما او پاسخ داد که سیاه حبس نرخ کاهش یافته است در طول زمان.

Steyer تبلیغ رکورد خود در دفاع از تغییر آب و هوا و گفت: موفقیت در آمد از کار با جوامع اقلیت. او گفت که محیط زیست نژادپرستی این ایده که اثرات تغییر آب و هوا هستند و احساس در محله با بالاتر اقلیت جمعیت نیاز به پنجه شود.

“من کل آب و هوا برنامه شروع می شود با رهبری از جوامع که در آن مردم نمی توانند نفس کشیدن یا نوشیدن آب,” او گفت:. “این بدان معناست که نه تنها سازمان حفاظت محیط زیست باید برای انجام کار خود را, اما ما در حال صحبت کردن در مورد یک اولویت در حال خرید و فروش با ما مشکل آب و هوا و رهبری که از سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

نامزدهای متعدد صحبت می کرد در برابر زمان مرز سیاست است که در آن کودکان از هم جدا شده اند از خانواده خود را. ساندرز پایان این تمرین که او به نام بی رحمانه است. Steyer به نام مهاجرت “یک منبع بزرگ از قدرت در این کشور” و انتقاد از موضع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که این کشور “بیش از حد کامل است.”

وضعیت “خیال” را به عنوان مهاجران به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان به طور کلی شناخته شده بود بارها و بارها بحث شده است. Steyer گفت که او به نفع گسترش اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه که سپر خیال از اخراج و تصویب پیشنهاد اوباما-دوره طرح اعطای عفو به میلیون مستند نشده پدر و مادر است.

نامزدهای’ فشار می آید با زمان کمی به سمت چپ قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی روز شنبه برای رای گیری اولیه که اجرا می شود از طریق پنج شنبه. جلسه روز Feb. 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su