رئیس جمهور نتواند رهبری آزمون

زمانی که یک رئیس جمهور مراقبت بیشتر در مورد خود و پول وحشت و سردرگمی هستند چه شما در طول یک اورژانس ملی.

رئیس جمهور ما به عنوان coronavirus و در حال حاضر حتی حامیان او معتقدند آنچه او می گوید. این آشکار است در فروشگاه های محلی — آن را نه تنها لیبرال دموکرات خرید آن را همه. وجود خطوط به پارکینگ به فروشگاه و یک بار در یک مقدار زیادی از قفسه ها خالی هستند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شروع شده است گفت: کل این ویروس چیزی است که جعل و دموکرات ها راه به او را پایین آورد. آن نوع فصاحت و بلاغت است که منجر به این دولت در پاسخ به این ویروس است. آن را تا اواسط ماه مارس که تهمت و دولت او در نهایت شروع به گرفتن چیزهایی که به طور جدی و از هفته اگر نه ماه از وقت با ارزش را گذرانده بودند.

آنچه که ما نیاز از آغاز رهبری اما تهمت بود بیش از حد شلوغ به tweeting در مورد چگونه بزرگ او است و چقدر او دوست نداشتن این “جعل.” آنچه ما نیاز داریم از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این است که نگاهی به صندلی و آرام باشد نه بیشتر نامنسجم کنفرانس های مطبوعاتی.

مردم را نشانه خود را از رهبران خود و با توجه به چگونه همه جا مغلوب ساختن پیشی جستن شده است, آن را حس می کند که همه وحشت است. او نه یک رهبر بنابراین او باید اجازه دهید حرفه ای مراقبت از این. و با توجه به بی کفایتی و بی پایان دست زدن به این اورژانس, من می خواهم به قول او: “آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شما از کار اخراج شدند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im