رئیس جمهور نمی احترام جانبازان

با خدمت در سپاه تفنگداران دریایی آمریکا برای 20 سال من تا به حال افتخار پیشرو و پس از متنوع مقطع داوطلب خدمت سربازی مردان و زنان و افسران همکار. من جذاب به همکار جانبازان به احمق خود را دوباره به عنوان این فرمانده یک بی حرمتی است.

از آغاز و در طول ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بی احترامی به اعضای ما جمعی از خدمات. او توهین طلا از خانواده ستاره. او تحقیر شده میبیند واقعی نظامی رزمندگان: جان مک کین, جان کلی ویلیام McRaven جیم Mattis, جیمز کف زننده, استنلی مک کریستال ،

تهمت دخالت در سیستم عدالت نظامی با اعطای عفو مجرم. او به دنبال تحقیر تزئین جانبازان از جمله سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman ویژه, وکیل رابرت مولر و سفیر ویلیام تیلور در حالی که توهین به آنها را به عنوان “هرگز-Trumpers.”

او در آغاز تصرف صدها میلیون دلار در ساخت و ساز کمک های مالی خود را به ساخت خود شیفته دیوار — که او قول داد دیگر کشور خواهد پرداخت. این بودجه به طور مستقیم بر کیفیت زندگی و روحیه سربازان ما و خانواده خود را. توهین از آن همه است که او می خواهد برای به دست گرفتن صدها میلیون بیشتر برای خود دیوار سوء استفاده از عملیات و تعمیر و نگهداری پول است که برنامه ریزی شده بود برای نیازهای عملیاتی نیروهای مسلح ما. این همه از یک رئیس جمهور است که با استفاده از پنج deferments برای فرار از سربازی.

گوش دادن به جانباز وجدان وقتی که می آید به اعطای این reprobate رئیس جمهور چهار سال دیگر. ما شاهد کافی است. در ماه نوامبر آن زمان برای تخلیه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر