زمانی که برگ برنده دولت به آن وعده داده شده برای به یاد داشته باشید را فراموش کرده اید “زن و مرد.” به ما گفته شد ما می خواهم که “بزرگترین اقتصاد تا کنون” که دستمزد را به موشک وار رفتن و میلیون ها نفر از مردم خواهد بود برداشته از فقر است.

در عوض دولت ساخته شده است که کار ما به عنوان رهبران در مبارزه با فقر حتی سخت تر است.

در مارس 2019 در دفتر مدیریت و بودجه پیشنهادی یک نسخه جدید از فقر رسمی اندازه گیری استفاده شده است که برای تعیین واجد شرایط بودن برای ده ها تن از برنامه های انتقادی — مانند طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP قبلا مواد غذایی) در برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه) و ناهار مدرسه برنامه. توسط یک جانبه تغییر راه آن محاسبه می شود که دولت می خواهد به تخفیف میلیون ها نفر از مردم از فقر رسمی شماره. این ریاضی gaslighting به صورت مصنوعی کاهش نرخ فقر و هیچ کاری نمی کند اما اجازه می دهد دولت به خودی خود یک پت در پشت برای یک کار انجام می شود.

تغییر حکومت بستگی چیزی به نام “زنجیر شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)” است که پیشنهاد جدید راه محاسبه هزینه زندگی, تغییرات است. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ویژگی های تصمیم گیری, اما آن را در واقع یک اخلاقی.

زنجیر شاخص بهای مصرف کننده باعث کاهش برآوردها از تورم با فرض این که زمانی که هزینه های بالا برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی افراد کم درآمد باید گزینه را انتخاب کنید. آنها می توانید پیدا کردن و خرید محصولات ارزان تر در فروشگاه های مختلف و در نتیجه آب و افزایش هزینه های.

اما بسیاری از افراد کم درآمد و خانواده ندارد و کسانی که انتخاب.

برای میلیون ها نفر از مردم مقدار آنها دریافت از طریق ضربه محکم و ناگهانی خواهد بود تعیین یک فرمول است که نمی تواند به حساب آورد این واقعیت و موانع مواجه شده است. توسط دولت را تخمین می زند حدود 23.5 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی می کنند در مواد غذایی بیابان — محله که اصلا دسترسی به قیمت مناسب, مواد غذایی سالم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرهیاهو و نادیده گرفتن این واقعیت است که به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم تنها “فروشگاه مواد غذایی” در دسترس است یک دلار یا به طور کلی خانواده دلار. و “گزینه های دیگر” در حال رفتن به گران ایستگاه گاز پایین جاده و یا در حال انتظار برای صبحانه در مدرسه در روز بعد.

بر خلاف این دولت هیچ کدام از ما مایل به چشم پوشی از این واقعیت است. و هر چند یک از ما هدایت کاتولیک عدالت اجتماعی و ساختار پژوهش و سیاست ما هم شاهد همان داستان: تهمت و مدیریت ساخت, فقر در امریکا بدتر است.

نقاب به عنوان یک ویژگی های نیشگون گرفتن و کشیدن به یک در حال حاضر بیش از حد پیچیده سیستم تغییر چگونه خط فقر محاسبه شده است و در این راه بدان معنی است که میلیون ها نفر از مردم تهمت ادعا کرد که او نمی خواهد فراموش نمی دریافت کمک به آنها به شدت نیاز است. بیش از 100 ، 000 کودکان و نوجوانان خواهد از دست دادن دسترسی به رایگان و یا کاهش وعده های غذایی مدرسه به دلیل این تغییر است. برای بسیاری از این کودکان که وعده غذایی در مدرسه ممکن است تنها چیزی که می خورند که بعد. شما لازم نیست که به یک راهبه و یا سیاست wonk بدانید که مصرف مواد غذایی از کودکان است فقط ساده اشتباه است.

ما ستایش Rep. کارولین Maloney کالیفرنیا صندلی از خانه نظارت کمیته برای تماس با اعضای کنگره برای شنیدن شهادت چگونه این قانون را تغییر دهید و یک میزبان از دیگران از دولت را دشوار کودکی حتی سخت تر است. ما امیدواریم که این جلسات کمک به نشان دادن خرابکارانه راه این دولت تلاش کرده است برای صدمه زدن به تلاش مردم و خانواده ها به خصوص مضرات برای کسانی که آسیب پذیر ترین در میان ما — ملت ما کودکان است.

مرقس 10:13-16 بسیار روشن در مورد چگونه ما برای درمان فقیرترین میان ما: “… نه مانع آنها برای پادشاهی خدا متعلق به این قبیل.” ما به نام برای محافظت از فرزندان ما و برای خدمت به خانواده های ما. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است آنها را فراموش کرده اند. اما ما نمی خواهد.

خواهر سیمون کمپبل به عنوان مدیر اجرایی شبکه لابی برای کاتولیک عدالت اجتماعی از سال 2004. الکساندرا Cawthorne Gaines است معاون رئیس جمهور از فقر به رفاه برنامه در مرکز آمریکا. آنها نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im