غذای مختصر در رزدیل مرکز به یک شروع قوی. در اینجا ما میدارد.

مواد غذایی سالن هنوز یک چیز در شهرهای دوقلو و آنهایی که جدید هستند ظاهر همه زمان ها است.

اگر درست انجام شود ما آنها را از آنجا که آنها را-و-comers در مواد غذایی صحنه یک راه ارزان برای شروع.

جدیدترین علاوه بر این در شرق مترو, غذای مختصر است متفاوت برای چند دلیل. برای اولین بار آن را در یک مرکز. دوم این بازیکنان عمدتا محلی تاسیس رستوران و سرآشپزها. هنوز تعداد کمی از مفاهیم با نام تجاری جدید هستند و ما دوست دارم که چگونه هر یک دکه یا کیوسک خود شخصیت متمایز.

همچنین, آن را صادقانه باعث می شود ما می خواهید به خرید بروید! برای یکی از ما (OK, it’s جس) بازار است که معمولا آخرین جایی که او می خواهد.

بنابراین ما صرف چند وعده های غذا در یزد, مرکز چک کردن هر یک از هفت ارائه شده در غذای مختصر و ما همه چیز یافت می خواهم در مورد همه آنها.

در اینجا ما mini بررسی هر یک غرفه کامل با برخی از توصیه می شود ظروف در هر.

بتی و ارل بیسکویت مادر

بتی و ارل بیسکویت مادر (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

بتی و ارل را به ما نشان می دهد چگونه بیسکویت انجام شده و همه از آن روغنی, خوبی, شکوه و سپس در بالا از آن شمارش راه. انواع مختلفی ارائه شده در اینجا روزانه قرار دادن تنوع بیسکویت بر روی صفحه نمایش کامل. موارد طیف وسیعی از صبحانه به دسر انواع که شامل شیرینی رول دارچین, بیکن, پنیر چدار, سوسیس-استفاده نا مشروع و سیب کارامل در گذشته ما مراجعه کنید. ما همچنین دوست دارم که بیسکویت بسته بندی در راه است که آنها آسان به غذا خوردن بر روی بروید و یا خانه را برای بعد. جنوبی-سبک پخته بیسکویت شمارنده است که به شما توسط رسانه های محلی شخصیت Jason Matheson و آشپز شیرینی آدرین Odom. نقطه ای است که پس از Matheson را پدربزرگ و مادربزرگ و بیسکویت هستند بر اساس یک دستور العمل خانواده.

بالا انتخاب کنید: شیرینی رول دارچین ($4.75). و برای دسر, سیب کارامل ($4.75)

برگر شیرجه

پیاز برگر در برگر فرو رفتن در غذای مختصر سالن غذا در رزدیل ، عکس Jan. 31, 2020. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

کشیدن زبانه. هفتگی گوشت بخت ازمایی. طولانی و قدیمی از مد افتاده نوار چوبی و cushy غرفه صندلی. برگر شیرجه تنها نقطه در غذای مختصر با مشروب مجوز واقعا احساس می کند مانند یک شیرجه نوار. در همان زمان از مواد غذایی است که سطح بعدی. جاش Thoma کوین فیتزجرالد و نیک o’leary آورده اند بیش از محبوب برگر منوی آنها در ایجاد تونی Jaros در شمال شرق مینیاپولیس. همبرگر فقط به عنوان ماهرانه اجرا شده و این محل خواهد شد و به راحتی ما را بالا همبرگر لیست. هر برگر سفارش همراه با یک طرف از تراشه اما شما باید گزینه جایگزین کردن آن با یک طرف سیب زمینی سرخ کرده (5 دلار) است که شایان ذکر هستند به اندازه کافی بزرگ است که آنها به راحتی می توانید به اشتراک گذاشته شود. ما به شدت توصیه شما می توانید برخی از غذاها برای شروع. ما می تواند به توقف گفتن مردم که سرخ شده با قارچ, زیبا و ترد پوشش در خارج و وای-که-یکی-آبدار قارچ در داخل است که باید سفارش. این pierogies نیز لذت بخش است.

انتخاب: قارچ سرخ شده (7 دلار); پیاز برگر (11 دلار)

نخود

حموس کاسه از نخود در غذای مختصر در رزدیل مرکز Feb. در 5 سال 2020 است. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

Build-your-own حموس کاسه به نام بازی در این حموس نوار. اول را انتخاب کنید حموس انواع — اصلی اسفناج و گیاه و یا فلفل قرمز. سپس شما سه مواد تشکیل دهنده را انتخاب کنید از بیش از یک دوجین گزینه از چیزهایی مانند پنیر و سبزیجات و زیتون. هر کاسه است به پایان رسید با روغن زیتون, zaatar چاشنی فلفل قرمز دودی و سرخ شده نخود. بعد از آن شما به یک انتخاب, سبزیجات, چیپس پیتا یا نان لواش به شیب آن با. این خوب است برای کسانی که مایل سالم و ناهار خوری گزینه است. آن هم خوب است که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های گیاهی ارائه شده در اینجا. اگر ما می تواند اضافه کردن یک چیز به لیست خواسته های آن خواهد بود که وجود برخی از امضا کاسه ویژه در منو برای کسانی که احساس نمی مانند ساختمان خود را کاسه. گاهی اوقات ما خوشحال به آن را ترک کنید تا کارشناسان به ما توصیه در مورد آنچه می رود به خوبی با هم. در علاوه بر این به حموس کاسه سوپ و سالاد نیز در اینجا ارائه شده. به عنوان در حال گرفتن و رفتن اقلام که شامل ماست و خیار, tabouli, سیر, سس و البته حموس.

انتخاب: حموس کاسه سه نفر (pro-tip: در حالی که آن را نمی کند’ مشخص کنید در منوی هیئت مدیره است که این گزینه شما می توانید انتخاب کنید هر سه گونه از هوموس و آنها را پر کنید کاسه خود را با یک حرکت شبیه چمچه زنی از هر. فقط اجازه دهید آنها را می دانم زمانی که قرار دادن سفارش خود را), $10

نوردیک وافل

Norweigan پنیر و توت و دودی ماهی قزل آلا در میان ارائه در شمال اروپا وافل, Feb. در 5 سال 2020 است. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

در حالی که محبوب نمایشگاه ایالتی مینه سوتا فروشنده در حال حاضر ویژگی های محصولات خود را در کافی شاپ ها و کافه ها غذای مختصر است Stine Aasland اولین مکان های خرده فروشی. آنچه در آن به معنی یک بزرگتر منو از هر جای دیگری از جمله سه منحصر به فرد گونه های (بیکن مک و پنیر havarti و قارچ با عسل و قارچ خوراکی دنبلان گرد و غبار و gjetost پنیر در سس توت — چگونه اسکاندیناوی است!). در همان زمان فن مورد علاقه های شما مانند ماهی قزل آلا و انواع توت ها و کرم را می توان یافت در اینجا به عنوان به خوبی. در حالی که ما باید مورد علاقه ما را دوست داشتم از همه چیز ما سعی کرده ایم در اینجا پس از آن واقعا انتخاب فروشنده و آنچه شما tastebuds در خلق و خوی برای. شما همچنین می توانید سفارش Caribou Coffee در این مبارزه.

انتخاب: ماهی قزل آلا (8); قهوه ای پنیر & بری سس ($6.50)

Obachan

اودون نودل با قارچ سوپ در Obachan در رزدیل ، (جس فلمینگ / پایونیر پرس)

این build-your-own ماکارونی کاسه/Japanese مرغ سوخاری مفهوم بیعت را به آشپز جاستین ساترلند ژاپنی مادر بزرگ. کلمه Obachan به معنی مادر بزرگ در ژاپنی. انتخاب میسو tonkotsu یا قارچ سوپ اضافه کنید و soba اودن یا رشته فرنگی رامش و مرغ سرخ شده, گوشت خوک شکم یا توفو. و یا شما می توانید فوق العاده ترد tempura کالاماری سرخ شده مرغ خود را در آن ساده و یا داستد با togarashi ماساژ خشک و یا توکیو داغ ادویه مخلوط.

ما توصیه پرش miso یا tonkotsu براث و رفتن مستقیم به صورت فوق العاده اومامی لگد از قارچ. معمولا اودون است بیشتر پایین لیست رشته ما اما در اینجا آنها ضخیم کاملا پخته اسفنج که براث. و با تمام معنی آن بالا با ژاپنی, مرغ, بنابراین شما می توانید بهترین از همه جهان است.

بالا انتخاب کنید: ماکارونی کاسه با قارچ, سوپ اودون رشته فرنگی و مرغ سرخ شده (12 دلار)

با صدا غذا خوردن زیستن

رول خرچنگ و مک و پنیر در Smack زیستن را غذای مختصر سالن غذا پاسگاه واقع در رزدیل مرکز Feb. در 5 سال 2020 است. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

پس از مدل فوق العاده-رستوران موفق در مینیاپولیس’ شمالی, حلقه, این خرچنگ-رول-slinging مقابله به ارمغان می آورد تازه ترین و خوشمزه ترین غذاهای دریایی ساندویچ در شهرهای دوقلو به یک مرکز. ما طرفداران اصلی مکانها (خرچنگ رول نیز در خدمت 1029 بار در شمال شرق مینیاپولیس) و در اینجا به شما بگویم ساندویچ است فقط به عنوان تازه و مک و پنیر (بله, شما می توانید آن را با خرچنگ) فقط به عنوان منحط و فراوان است. ما همچنین دوست دارم که منو بچه ها با تعداد زیادی از $5 مورد دلیل شده اند وجود دارد بسیاری از کودکان در جریان هر بار که ما شده ایم به چند سال قبل ،

تراکم بالا: اصلی رول خرچنگ ($19); مک و پنیر (10 دلار برای بخش عظیمی)

Grand Ole لبنیاتی

برش پیتزا از عراق و لبنیاتی در غذای مختصر سالن غذا در RosedaleCenter فوریه سال 2020 است. (جس فلمینگ / پایونیر پرس)

هر کس دوست دارد ultra-بستنی خامه ای از Grand Ole لبنیاتی اما آیا شما می دانید که آنها نیز خدمت به پیتزا ؟ خوشمزه تکه از پنیر و پپرونی و یا اگر شما خوش شانس هستید (پیتزا تخصص متفاوت در روز) لود پیتزا سیب زمینی پخته. این غرفه که شبیه نگاه و احساس از Grand Avenue فروشگاه در خدمت پیتزا و بستنی از جمله ما عطر و طعم مورد علاقه (و از باراک اوباما رئیس جمهور که برای بازدید از فروشگاه در سال 2014), سیاه تپه طلا.

تراکم بالا: لود پیتزا سیب زمینی پخته ($5.50 هر تکه); سیاه تپه طلا بستنی ($5.50 یک حرکت شبیه چمچه زنی) و یا هر دو برای $8

غذای مختصر MN سالن غذا

  • آدرس: یزد مرکز 1595, مینه سوتا, 36, رزویل
  • جزئیات: 651-330-3064; potluckmn.com
  • ساعت: دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 9 بعد از ظهر; سه شنبه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر