مثبت coronavirus مورد قرار می دهد فورت مک آرتور مسکن لا پایگاه نیروی هوایی در حالت آماده باش

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک فرد در منطقه مسکن در فورت مک آرتور در سن پدرو دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مقامات در لس آنجلس پایگاه نیروی هوایی اعلام کرد اواخر روز شنبه, مارس 26.

در پاسخ نصب و راه اندازی فرمانده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای پایگاه هوایی در ال سگوندو.

61 پزشکی اسکادران سلامت عمومی دفتر مطلع شد از تشخیص. فورت مک آرتور یک ضمیمه از L. A. پایگاه نیروی هوایی; این شامل مسکن و دفاتر.

انتشار اخبار که رفت از Unitied متحده نیروی هوایی گفت که این فرد همراه با اعضای خانواده جدا شده و در قرنطینه تحت دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نیروی حفاظت از سلامت و 61 گروه پزشکی.

نظامی, بهداشت حرفه ای بودند انجام یک تحقیق کامل برای تعیین اینکه آیا هر پرسنل در تماس بوده اند و یا در معرض انتشار اعلام کرد. پرسنل اطلاع داده خواهد شد و جهت داده شده به عنوان مورد نیاز است.

اضافی اقدامات پیشگیرانه می تواند گرفته شده برای به حداقل رساندن گسترش ویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 انتظار نتایج این تحقیقات انتشار گفت.

“امن و سالم زور ما چگونه ما ادامه ماموریت حیاتی” گفت: سرهنگ ان Igl, 61 پایگاه هوایی فرمانده گروه. “کاهش گسترش COVID-19 یک اولویت برای ما بیشتر به حفاظت از خدمات ما اعضای جامعه و دفاع ملی ماموریت های پشتیبانی شده اینجا.”

اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی اجازه می دهد تا پایه فرمانده به برخی اقدامات حفاظتی آزادی گفت: از جمله محدود کردن پایه جنبش و محدود کردن خدمات. اورژانس سفارش را 30 روز گذشته. نظم را می توان فسخ یا تمدید به عنوان مورد نیاز است.

“این اقدامات ممکن است تاثیر بسیاری در جامعه است که به کار زندگی می کنند و سرویس های لس آنجلس (پایگاه نیروی هوایی) و فورت مک آرتور” نیروی هوایی در بیانیه ای گفت: “اما ضروری است برای کمک به حفظ سلامت کلی از اعضای ما و اطمینان از ماموریت آمادگی.

“پایگاه رهبری تیم آمادگی خود را برای کمک به خاص و یا شرایط منحصر به فرد و تنظیم خدمات اضافی بر سلامت مستمر ارزیابی ریسک” در بیانیه خود ادامه داد. “پایگاه رهبری می پرسد برای صبر و انعطاف پذیری که ما حرکت را از طریق این زمان دشوار برای همه است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>