Aminé in his latest music video for Riri which dropped today.

Aminé می گوید: “این مهم است که نشان می دهد سیاه و شادی در یک زمان که در آن ما به طور مداوم به دیدن تصاویر درد و رنج است.” حسن نیت ارائه میدهد از جمهوری سوابق

در این بیماری همه گیر کوروناویروس اجتماعی فاصله اقدامات باید اساسا kneecapped سنتی تصویری تولید شاخه های آن بوده است و جالب است ببینید که چگونه نوازندگان خلاقانه مانور در اطراف این قوانین.

حمایت

ویژه NOIR— غرور Edition 6/27: یک POC انواع نشان می دهد جشن POC هنرمندان!

Charli XCX کارگردانی شد “از راه دور” توسط شارلوت رادرفورد برای او “پنجه” موزیک ویدیو. آریانا گراند و جاستین بیبر سنگ دو نفره در حالی که به دنبال به جلو رو به دوربین. و در حال حاضر پرتلند-متولد Aminé اتحاد پیوست نزاع با آخرین موزیک ویدیو “Riri” co-کارگردان رپر خودش و به ضرب گلوله به طور کامل در حالی که اجتماعی فاصله در لس آنجلس.

مشخص خروج از آبی و سبز پورتلند در گذشته خود را رها کردن گرد و خاکی قهوه ای و گلچهره chromes کالیفرنیا آینه محتوای آهنگ خود را—Aminé بینی خود را در زندگی عشق و دخترانی که شکست قلب خود را. و اگر عنوانی ریحانا نمی کند ظاهر را در ویدئو, لباس زیر زنانه, کند; لباس زنان در Savage X Fenty, رقص, سنجاق سینه و اطراف رول دوربین خود را مربوطه تخت در خانه به عنوان Aminé خم از تبدیل فلاش کوره خود را. آن را صمیمی اما حفظ لوکس پرنیان حزب های موسیقی است.

پشتیبانی غریبه

این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد قبل از جورج فلوید قتل و Aminé دانش از Breonna تیلور به طوری که او احساس مجبور به تاخیر در انتشار برای “دلایل آشکار است.” در چرخش با توجه به تصویری آزادی او می گوید که “فعالیت ضروری است در حال حاضر” و که در آن او قرار داده و تمرکز خود را برای چند هفته گذشته.

“ما صرفنظر از ویرایش جلسات به مارس در زندگی توجه به اعتراضات,” او نوشت. “من انداختن ‘Riri’ تصویری امروز به دلیل آن مهم است که برای نشان دادن, سیاه, شادی در یک زمان که در آن ما به طور مداوم به دیدن تصاویر درد و رنج است.”

اتمام این ویدئو اینجا هستید::