ضعیف محاسبه ریسک, گفته, Pierced Nipples, سکس واقعی پرچم عجایب — خواننده مشاوره خلاصه!

1582309877-savage-letter-of-the-day-stamp-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد قفل کردن آلت; همه چیز شما هرگز می خواستم به دانستن در مورد اندرو کومو را بزرگ; شکستن سخت است برای انجام زمانی که شما نمی توانید حرکت کردن; شکستن است و حتی سخت تر را به انجام زمانی که شما ازدواج کرده و شوهر خود را نمی خواهید به شما برای رفتن. به علاوه این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

برای اولین بار در این هفته تریستان Taormino پیوست و من از اعلام لغو فرد/چهره-به-چهره polyamory در پادکست و در ستون. (وب را فعال کنید و پلی است که هنوز هم مجاز است.) یک خواننده/شنونده حاضر مطابق با سفارش ما به تنها بچه مردم تو پناه در محل با…

من به طور کامل نقض خود و تریستان قوانین در مورد پلی فاصله در این هفته Savage Love. من لولا در یک پلی “V” زندگی می کنند و با هیچ کدام از همکاران من—من تنها زندگی می کنند, در واقع—اما شده اند holing تا با شریک زندگی #1 بیشتر از زمان. شریک #1 اما یک درونگرا با یک استرس بالا/essential-توابع کار و نیازهای خود را به تنهایی در زمان است. برای ارتباط ما با زنده ماندن من باید در خارج از خانه. شریک #2 یک مراقبت های بهداشتی کارگر است که در حالی که نه درمان coronavirus بیماران و در واقع قادر به اجتماعی-فاصله در کار نیست که یک شبکه اجتماعی در خارج از بزرگسالان و کودکان است که با داشتن مقدار زیادی از اضطراب بیش از کل معامله است. شریک #2 سلامت روان بستگی به دیدن من. همانطور که برای من برونگرا که می خواهم انجام اگر من به تنهایی در کوچک من, تاریک خانه اجتماعی تماس بگیرید. پس هر کس سلامت روان و بقای روابط بستگی دارد ما با شکستن قوانین در حالی که به عنوان دقیق که ممکن است در خارج زندگی می کند. برخی از ما به وزن سلامت روان ما در مقابل خطر انتقال.

اگر ما شروع به ساخت استثنا برای اضطراب—در زمانی که هر کس در زمین است لعنتی اضطراب—پس از آن هر کس در حال رفتن به دریافت یک پاس. و اگر ما نمی ماندن از خانه و اقامت برو به دور از مردم ما اصلا با زندگی کودکان و نوجوانان ما در حال رفتن به پهن کردن منحنی میلیون ها نفر می میرند و این بیماری همه گیر هرگز به پایان خواهد رسید. شما می توانید منطقی راه خود را به خروج از خانه خود را و بازدید از هر دو شرکای خود را اما rationalizations نمی مشورت ایمنی; a عقلانی نیست یک واکسن. که گفت:, ما همه خطرات محاسبه—منظورم این است که من در خارج وجود دارد, رابطه جنسی با سایر مردان همجنسگرا در اوج بحران ایدز. اما انتخاب آگاهانه من در بدترین سال از همه گیر HIV/AIDS تنها قرار من و شرکای جنسی در خطر است. هنگامی که شما حرکت را از طریق این شهر برای رسیدن به شریک زندگی #1 خانه و سپس حرکت را از طریق این شهر برای رسیدن به شریک زندگی #2 خانه حرکت می کند و سپس از طریق این شهر به عقب بر گردیم به خانه شما در حال قرار دادن دیگران بی شماری در معرض خطر بیش از حد. و… درست نیست.

مورد توصیه من برای PDDAD:

مشاوره خود را به PDDAD است به طرز وحشیانه ای اشتباه غیر مسئولانه و خطرناک! موارد coronavirus در حال انفجار در نیویورک و بیش از همه به خاطر مردم به مصرف این اجتماعی فاصله چیز جدی است. این اپیدیولوژی می گویند نمی آیند به تماس با هر کسی در خارج فوری خود را خانواده. هیچ منطقه خاکستری. به خصوص با کسی که یک دکتر ER. شما نمی توجه زمانی که شما نوشت: این پاسخ و نه خود را مهمان دکتر تابستان است. وضعیت او صدق نمی کند. او با خانواده اش. نویسنده صحبت کردن در مورد یک بازی گاه به گاه غیر زنده در ارتباط است. لطفا جمع شدن خود مشاوره publicly. این چیزی است که بسیار جدی است.

آیا شما به عنوان خوانده شده تمام راه را به پایان پاسخ من? چون من گفته PDDAD که او را به حرکت در با دوست پسر خود—که آنها را مجبور به زندگی با هم—اگر او می خواست به “اتصال” به عنوان مثال در آغوش گرفتن, بوسه, گاییدن حلق آویز کردن ، در اینجا آخرین پاراگراف از پاسخ من:

اگر شما تصمیم می گیرید خطر عفونت بیش از حد بزرگ است—و یا اگر دوست پسر خود تصمیم می گیرد خطر آلوده کردن شما بیش از حد بزرگ است—شما هنوز هم می تواند وجود دارد برای هر یک از دیگر. شما می توانید اسکایپ و زوم شما می توانید متن و sext شما می توانید مواد غذایی خود را در ایوان و موج او را از پیاده رو. اما اگر شما تصمیم به نگه داشتن ارتباط با هر یک از دیگر در فرد PDDAD شما باید حداقل رساندن مقدار زمان شما صرف در حال حرکت از طریق این شهر برای رسیدن به هر یک از دیگر ، و این بدان معناست که—عاطفی مرزهای گم می شود در چیدن یکی از آپارتمان خود را به سوراخ در کنار هم برای مدت.

شاید من می توانم آمار که نقطه تر—مثل من در پاسخ به استثنایی پلی مردمی بالا—اما دکتر سامرز و من هر دو احساس PDDAD را به حرکت در با او شریک E. R. doc, اگر او می خواست برای دیدن او و اقامت قرار داده و برای مدت زمان مستند.

با توجه به نزدیک:

فقط رسیدن در پاسخ به کسی که احساس می کند در گیر وضعیت او با توجه به این ویروس و تا زمانی که این مستند به پایان می رسد. او ممکن است مجبور به صبر برای دوست پسر خود را به بحث در مورد خود راز جعبه با یک حرفه ای ، من یک روان درمانگر دارای مجوز بالینی سکسولوگو و گواهی درمانگر (دارای مجوز در هر دو فلوریدا و ایلینوی) که به طور موقت روشن و به طور پلت فرم آنلاین در نور از ویروس و اهمیت اجتماعی فاصله. من تنها کسی هستم که یا به عنوان بسیاری از همکاران من اقتباس کرده اند به دیدار جنسی و نیازهای عاطفی افراد و زوج ها از طریق آنلاین روش های مانند FaceTime, اسکایپ و زوم. همانطور که من تجربه کرده ام در خود من حرفه ای عمل همه این فوق العاده, زن و شوهر زمان و برعکس آنچه که من در حال حاضر با اشاره به در جلسات به عنوان اجتماعی-جنسی جداسازی ایجاد کرده است یک میزبان از چالش ها برای افراد بالای مبارزه روزمره برای پیدا کردن اصول اولیه مانند ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت. مطمئن باشید کمک کند وجود دارد! — دکتر Michael Ian Rothenberg

تقلا کردن دیدگاه ایرانسل. مهبل اصلاح و بهبود من پیشنهاد زبان برای PMDD:

هیچ نمی گویم “من مایل به تلاش” [به وضوح ضمنی: نسبت به ماندن ازدواج] اگر شما در حال حاضر نیست. این است که حفاظت از خود است که وضعیت را توجیه می کند که دروغ است. می گویند شما در یک محل برای انجام کار های سنگین رابطه کار در طول یک بیماری همه گیر. می گویند شما واقعا مطمئن نیستید که چگونه به تعمیر همه چیز اما شما فکر نمی کنم آن را عاقلانه یا نوع به تبادل نظر و آن را تحت استرس است. می گویند بیایید تمرکز بر بودن مناسب و معقول برای هر یک از دیگر و دوباره زوج مشاوره وقتی که اتفاق می افتد.

در مورد Nipplegate…

با سلام وجود دارد! من کار در یک پیرسینگ و تاتو فروشگاه در سیاتل و من مطمئن اندرو کومو خود را, نوک سینه ها, سوراخ کرده. شما می توانید barbells از طریق پیراهن.

و…

من نمی دانم یک چیز لعنتی در مورد حلقه. من مطمئن هستم که شما و برایان کیت تامپسون بیشتر مقامات از اول اما آیا به نظر شما این احتمال که ممکن است آن را pasties? شاید او نمی خواست خود را, نوک سینه ها نشان می دهد از طریق باد و بنابراین او چیزی اضافه شده یا در قفسه سینه خود و یا بر روی پیراهن, اما نمی دانستم که “چیزی” را پس از آن نشان می دهد به جای ؟

و…

و…

در حالی که من متقاعد شده بود که کومو را, نوک پستان, سوراخ شد—و گفت که دقیقا در روز چهارشنبه SLLOTD—Gizmodo را هادسون Hongo را می سازد بسیار قانع کننده در برابر کومو ورزشی barbells زیر آن تی شرت یقه دار. من رسما agnostic شرکت در موضوع کومو را بزرگ.

چه کسی دوست ندارد خوب با تشکر از شما توجه داشته باشید ؟

من هرگز ایمیل نظر و یا ارسال به پادکست ها و…. اما فقط می خواستم با تشکر از شما برای قسمت 701. شما تحت پوشش وضعیت من کاملا و من شده اند در تلاش برای پیدا کردن آنلاین پاسخ به سوالات شما خطاب و شما تا کنون تنها یکی به من ارائه پاسخ. شما ممکن است من را نجات داد سلامت, بهداشت و عشق زندگی است. به طور جدی! با تشکر از شما!

شما خوش آمدید! به طور جدی!

بسیار مختصر به روز رسانی از همسر موداری وزارت داشتی نصب:

او اصلاح کرده!

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اصلاح گزارش می دهد که او و شوهر خود کرده بود “دیدنی” رابطه جنسی پس از شوهر خود را از دست داده ریش—انگیزه کافی یکی امیدوار است برای شوهر خود را به نگه داشتن صورت خود را صاف.

یک خواننده در زمان بهره در dustup بیش از من سوء استفاده—من اتهام سوء استفاده از کلمه “بی علاقگی”:

من دیرین خواننده و فن و من در نهایت نقل مکان کرد به نوشتن در یک زبان استفاده از سوال. آن را به خستگی از خود جدا در خانه در این زمان, اما من در واقع نوشتن در دفاع از شما. در تازه ترین خواننده مشاوره Round-up شما چاپ یک ایمیل از یک عالم نما که انتقاد خود را با استفاده از کلمه بی علاقگی و گفت که آن را به معنای بودن بی طرفانه به جای نشان دادن عدم علاقه به شما به عنوان آن استفاده می شود. دان استفاده شما کاملا درست است. بی علاقگی و دارای دو معناست: یکی نشان دادن عدم علاقه و بی طرفانه بودن. من به شما مراجعه به ویکیواژه خاص اما من مشورت یک زن و شوهر از دیگر فرهنگ های لغت و همه آنها ارائه “عدم علاقه” استفاده از, در واقع, برخی از این به عنوان اصلی معنی. شما باید مجوف دن. او اشتباه بود و شما درست شد. من امیدوارم که بسیاری از افراد دیگر نوشت در دفاع از شما ، نگه دارید تا کار خوب.

یک زن و شوهر از توییتهایی دربارهی نشان می دهد…

ما در حال برنامه ریزی یک COVID-رایگان قسمت از نشان می دهد, جف, اما آن را به یک یا دو هفته قبل از ما می توانیم که اتفاق می افتد.

و در نهایت…

امیدوارم که شما به خوبی انجام می دن. من با خواندن ستون خود را در کومو ممکن است نوک دیروز و دیدم که شما با استفاده از اصطلاح “عجایب پرچم” یک زن و شوهر از بار, بنابراین من فکر کردم من می خواهم ارسال این عکس. یک زن و شوهر از سال پیش ما بیان به یک چیز تحت اللفظی. آن را نمی گرفتن اما آن را سرگرم کننده بود! مفهوم مال من و @SpacePupSilver انجام کار طراحی. — پیچ و تاب خوردن از Rubberzone/@RubberZone

با توجه به چگونه بسیاری از متفاوت غرور پرچم زدن در اطراف وجود دارد—شما می توانید یک دسته از اینجا اما بیشتر وجود دارد—و با توجه به طولانی مردم شده اند با استفاده از عبارت “اجازه دهید خود را عجایب پرواز پرچم” آن نیمه دیوانه آن را در زمان بسیار طولانی برای کسی که برای ایجاد یک مقام رسمی پرچم دمدمی مزاجی! در اینجا پیچ و تاب خوردن را مفهوم و فضا Pup نقره ای طراحی…

freakflagdesign.jpeg

و در اینجا عجایب پرچم پرواز:

FreakFlag-FullRes-009-P1055142.jpg

در حال حاضر که یک پرچم من با افتخار سلام, مارس تحت بیعت ، با تشکر برای به اشتراک گذاری پیچ و تاب خوردن!

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد! من امیدوارم که هر کس یک آخر هفته خوب و ما شما را در اینجا در روز دوشنبه!

••••••••••••••••••••••••••••

گوش دادن به پادکست های وحشی Lovecast در www.savagelovecast.com.

گیر در خانه ؟ کردم علف هرز ؟ اتمام قوز!’s, خواهر, فیلم متحرک SPLIFF! آن را درخشان مجموعه ای از فیلم های ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار! جریان آنلاین در هر زمان در splifffilmfest.com!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de