کشورهای فقیر صورت خطرات بزرگ در کاهش ویروس محدودیت

Egypt

نریمان ال-Mofty / AP

در این روز شنبه, مارس 14 سال 2020 فایل, عکس, مردم, جمعیت یک خیابان چند ساعت پیش از حکومت نظامی در قاهره مصر است. ثروتمند کشورهای غربی با توجه به چگونه به سهولت مستند محدودیت و شروع به گرفتن تدریجی گام به سوی احیای کسب و کار و زندگی روزمره است. اما بسیاری از کشورهای در حال توسعه به خصوص در خاورمیانه و آفریقا به سختی می توانیم لوکس از هر قدم اشتباه. در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور که یکی از سه نفر در فقر زندگی می کند دولت تصمیم گرفت بخشی از مستند که شامل یک شب مقررات منع رفت و آمد از ترس این که کامل بسته خواهد نابودی یک اقتصاد شکننده.

بیروت — به عنوان برخی از ثروتمند کشورهای غربی شروع به کاهش coronavirus محدودیت های بسیاری از کشورهای در حال توسعه به خصوص در خاورمیانه و آفریقا می خواهید به انجام آن بیش از حد, اما آنها نمی توانیم لوکس از هر گونه اشتباه.

آنها فاقد ابزار کلیدی — محکم اقتصاد مجهز بیمارستان و آزمایش در مقیاس بزرگ — که مورد نیاز برای پیدا کردن راه خود را از این بیماری همه گیر.

حتی یک روحیه عمومی بحث در مورد استراتژی خروج مشترک در حال حاضر در اروپا غیر قابل تصور به نظر می رسد در کشورهای در توفان جنگ فساد و فقر است.

در نظر بگیرید لبنان یک کشور کوچک teetering در ورطه ورشکستگی با شکننده نظام سلامت و بی جمعیت. یک monthlong مستند انداخته است ده ها هزار نفر بیشتر مردم را در فقر قرار دادن فشار بر دولت برای نرم کردن محدودیت. اما منابع پزشکی محدود باعث پزشکان برای حمایت از ادامه آنها را حتی در خطر انفجار اجتماعی است.

این همان در بسیاری از کشورهای در حال توسعه: کاهش مستندات می تواند به افزایش عفونت و سرعت پایمال بیمارستان با محدود تخت و دستگاه تنفس. نگه داشتن محدودیت در محل خطرات تحولات اجتماعی و اقتصادی ضرر و زیان است.

در همان زمان ناکافی تست و عدم شفافیت می تواند منجر به غلط گیری گفت: Rabah Arezki اقتصاددان ارشد برای خاورمیانه و شمال آفریقا در بانک جهانی و عضو ارشد خاورمیانه ابتکار.

“من نگران است که یک نظم انتشار این مستند می تواند انجام بیش از آسیب خوب در این زمینه است که ما در حال مرور بدون آمار و اطلاعات مربوط,” او گفت:.

حتی کشورهای ثروتمند باید کمی اتاق به مانور.

آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا اعلام کرد اندکی کاستن از محدودیت ها از جمله بازگشایی اکثر مغازه ها در هفته آینده. اما آنگلا مرکل هشدار داد که راه اندازی مجدد اقتصاد به سرعت بیش از حد می تواند به سرعت در حال پایمال کردن آن نسبتا قوی سیستم مراقبت های بهداشتی.

کشورهای غربی نیز در صورت شدید رکود اقتصادی اما تاثیر توسط نرم, توسط عظیم دولت برنامه های نجات برای کسب و کار و تلاش خانواده ها از جمله 2.2 تریلیون دلار در ایالات متحده است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا توافق کرده اند که در $550 میلیارد بسته و در حال کار بر روی معافیت های مالیاتی و دیگر اقدامات برای کوسن تاثیر.

جامعه جهانی ارائه شده است برای کمک به کشورهای فقیر. صندوق بین المللی پول گفت: آن را آماده برای ارتکاب آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به نیازمندان ملل. ثروتمندترین کشورهای جهان توافق کردند که به طور موقت مسدود ضعیف سازمان ملل’ بدهی عمدتا در آفریقا است.

نخست وزیر پاکستان رفته بیشتر جذاب به غنی کشور و موسسات مالی بین المللی به نوشتن بدهی کشورهای فقیر. در نشانه ای از رشد و نومیدی و رم در این ماه در توزیع مواد غذایی در مرکز استان پنجاب کشته شدن یک مرد و زخمی شدن ده ها تن.

در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور که یکی از سه نفر در فقر زندگی می کند دولت تصمیم گرفت بخشی از مستند که شامل یک شب مقررات منع رفت و آمد از ترس کامل بسته خواهد نابودی یک اقتصاد شکننده.

لبنان بوده است مردد به درخواست صندوق بین المللی پول برای کمک به طور عمده با توجه به رزرو قدرتمند حزب الله گروهی است که آن را با شرایط و تشویق دخالت های سیاسی است.

حتی قبل از همه گیر, لبنان بود که یکی از ترین در جهان مرهون کشور و تلاش به آمده تا با یک طرح اصلاحات که باز کردن میلیاردها دلار در کمک های بین المللی.

در اوایل ماه مارس دولت قصور در آن بدهی. ارز دهکدهای از دست داد تا به 60 درصد از ارزش خود را از تورم افزایش یافت و بانک ها تحمیل کرده اند کنترل سرمایه در برداشت نقدی و انتقال قرار دادن فشار در بیمارستان ها در تلاش برای پرداخت به کارگران است.

Firas Abiad, مدیر رفیق حریری بیمارستان دانشگاه در بیروت گفت: بحران مالی نیز مختل واردات تجهیزات پزشکی منجر به کمبود ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظتی.

لبنان باید گسترش تست از جمله در مناطق روستایی و اردوگاه های پناهندگان و ردیابی بیماران قبل از محدودیت می کاسته Abiad گفت.

در یمن و لیبی و سوریه که در آن سال از درگیری منجر به فجایع انسانی وجود دارد ترس است که دامنه شیوع بیماری ناشناخته است با توجه به عدم تست لوازم و آموزش حرفه ای.

در آفریقا به این ویروس تایید شده است در 52 از 54 کشور و مستندات به نظر می رسد خفگی قاره در حال حاضر آسیب پذیر عرضه مواد غذایی.

آفریقای جنوبی این قاره را بیشتر موارد توانسته است به سرعت از عفونت با یک سخت مستند است که در گذشته حداقل تا آوریل. اما آفریقا صنعتی ترین اقتصاد در حال حاضر در رکود قبل از ویروس و وزیر دارایی Tito Mboweni گفت: محدودیت باید باقی می ماند تا زمانی که این کشور می تواند مطمئن شوید که برای به حداقل رساندن از دست دادن زندگی است.

در لبنان وجود ندارد و قابل اعتماد امنیت اجتماعی net. آن را اعلام کرد قصد دارد به حدود 120 دلار در هر مورد نیاز خانواده سه هفته پیش اما حتی که کوچک کمک کرده و در عین حال به تحقق. در ضمن قیمت ها به بیش از دو برابر و ارز آن آمار بالاترین پوند به دلار نرخ ارز تا کنون این هفته است.

لبنان در میان اولین کشورهای خاورمیانه به مدارس در ماه فوریه و به دنبال آن رستوران ها و در مجموع مستند در مارس 16. کسانی که اقدامات در محل حداقل تا مارس 26.

صندوق بین المللی پول پیش بینی شده در این هفته است که لبنان اقتصاد کوچک خواهد شد با 12 درصد در سال 2020 — بزرگترین انقباض در منطقه است.

این نگرانی وجود دارد که مبارزه با فساد تظاهرات که در ماه اکتبر آغاز شد ممکن است دوباره آتش با شدت بیشتر به عنوان شرایط را بدتر کند. کوچک تظاهرات در حال حاضر شکسته علیرغم این مستند. ماه گذشته یک بیروت راننده تاکسی تنظیم ماشین خود را به آتش کشیده و پس از اینکه جریمه برای نقض محدودیت. در اوایل ماه آوریل به سوریه پناهنده درگذشت پس از تنظیم خود را به آتش در اعتراض به شرایط خود.

قانونگذار Assem Araji که ریاست کمیته بهداشت مجلس خواست صبر و گفت ادامه داد: مستند “بهتر است از یک کنترل نشده و گسترش این بیماری” در کشور 5 میلیون نیز میزبان حدود 1 میلیون پناهجوی سوری است.

اما حسن شریف, 42 ساله راننده مینی بوس از شهر بعلبك گفت: او درآمد خود را از دست داده و به سختی می تواند خود را تغذیه دو فرزند.

“ما باید به یک سطح از کل ناامیدی و بازگشت به خیابان (به اعتراض) به دلیل مرگ از تاج آسان تر است از مرگ از گرسنگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net