توسط استیو مردم THOMAS BEAUMONT و الکساندرا JAFFE

DES MOINES, آیووا (AP) — آیووا حزب دموکرات گفت: دوشنبه شب که نتایج حاصل از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت حزبی بودند که با تاخیر به دلیل “کنترل کیفیت” و گزارش جدید قوانین.

“یکپارچگی نتایج میباشد” سخنگوی حزب مندی مک کلور گفت. “ما تجربه تاخیر در نتایج با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که IDP گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار.”

در این بیانیه آمد و به عنوان رای دهندگان ایالت آیووا بسته بندی شده انجمن سایت های سراسر کشور به عنوان دموکرات متعادل یک اولویت قوی برای تغییر اساسی با یک میل شدید برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در افتتاحیه مسابقه از سال 2020 ریاست جمهوری ابتدایی فصل است.

دولت حزب عدالت و شمارش آرا در میان گزارش قوی مردم در انتخابات در برخی از حوزه با حداقل چهار کاندیدان پیشتاز مبارزه برای شانس را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز شده اند انتظار می رود به ارائه برخی از وضوح برای چه بوده است مبهم نامزدی مبارزه برای بسیاری از سال گذشته است.

دوشنبه شب رای بالغ شد و به کندی محسوب می شود و به همین دلیل مشخص نیست. Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی سرزنش مسائل مربوط به فن آوری در شهرستان رله حوزه گزارش می دهد که این برنامه ایجاد شده برای سازمان حزبی به گزارش يافته بود “ظروف سرباز یا مسافر.”

به عنوان یک نتیجه, کورتنی گفت: حوزه شد نیم در نتایج به دولت مرکزی حزب بود که بیش از حد شلوغ برای پاسخ به تماس های خود را در برخی از موارد است.

این قفقاز ارائه شده باز تست نشان می دهد که چه کسی و چه حزب مخفف در سن آشفته از مغلوب ساختن پیشی جستن. این فقط برای اولین بار در یک اولیه فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان فقط در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

برای دموکرات ها لحظه ای بود که ضخیم با وعده برای یک حزب است که کشف و ضبط شده است عمده دستاوردهای متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016. اما به جای روشن خوشبینی ابر عدم قطعیت و intraparty خشم آویزان بیش از روز دوشنبه انتخابات به عنوان چشم انداز نامشخص نتیجه نگرانی از طولانی و تفرقه اولیه در ماه های آینده.

نامزدها چتری از سراسر کشور به تجمع حامیان آنها.

“من کسی است که می تواند جلو و حزب ما با هم” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: حامیان در یک تماس تلفنی قبل از رای گیری آغاز شد و این نشان از رقبای او نمی تواند. آنها گفته بودند آنهایی که به وحدت.

یکی تعجب آور توسعه: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده جمهوریخواه کمیته های پارلمانی تا حد زیادی نمادین پیروزی داده است که او با آن مواجه داری مخالف است.

قبل از جلسه انتخابات پیشنهاد کرد که ایالت ورمونت برنی ساندرز ممکن است باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg — می تواند نمره یک پیروزی در آیوا را غیر قابل پیش بینی و دمدمی انجمن سیستم به عنوان سازمان دهندگان آماده برای رکورد مشارکت مردم است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه مینه سوتا نیز مدعی حرکت در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard می تواند عوامل است.

رای دهندگان جدید نقش مهمی در شکل دادن به آیووا انتخابات است.

حدود یک چهارم از تمام رای دهندگان گزارش دادند که آنها caucusing برای اولین بار با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای شرکت در روز دوشنبه دموکرات قفقاز. برای اولین بار-تایمر بودند کمی بیشتر احتمال دارد برای حمایت از Sanders, Warren یا Buttigieg در مقایسه با دیگر نامزدها.

در همان زمان VoteCast پیدا کردم که تقریبا دو سوم از caucusgoers گفت: حمایت از یک نامزد که اساسا تغییر سیستم چگونه در واشنگتن کار می کند مهم بود که به آنها رای بدهند. که در مقایسه با حدود یک سوم از caucusgoers که گفت: از آن مهم تر بود برای حمایت از یک نامزد که بازگرداندن نظام سیاسی به, چگونه آن را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016.

جای تعجب نیست که تقریبا هر آیووا دموکرات گفت: این توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک کیفیت مهم برای یک نامزد ریاست جمهوری. VoteCast یافت که اندازه گیری outranked دیگران به عنوان مهم ترین کیفیت برای یک نامزد.

در آیووا برخی از 200,000 رای دهندگان انتظار می رود شد.

سه سناتور در زمینه سمت چپ آیووا اواخر یکشنبه به بازگشت به آمریکا در کنگره برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه اما آنچه را که آنها می تواند به نگه داشتن مبارزات خود را از واشنگتن است. در حالی که وارن برگزار تلفن تاون هال Klobuchar است و به نظر می رسد در یک کرباس راه اندازی در Des Moines.

در حومه شهر Des Moines, Buttigieg تحویل حدود 100 داوطلب آخرین شات از تشویق قبل از آنها پا به لرز به دست کشیدن بر روی درب برای او در اطراف ظهر دوشنبه.

“ما دقیقا همان جایی که ما باید به مبهوت سیاسی جهان,” او گفت: اشتعال سلامتی برای 38 ساله سابق متوسط-شهردار بود که یک ستاره از یک سال پیش است و در حال حاضر در میان نامزدهای بالا.

در ضمن بایدن و همسرش جیل تحویل پیتزا دوشنبه به چند ده داوطلبان کار گوشی در جنوب Des Moines زمینه ،

“من احساس می کنم خوب,” او گفت: به عنوان او راه می رفت در ورزشی خود را امضا عینک آفتابی هوانورد.

آیووا ارائه می دهد فقط درصد کوچکی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی اما نقش یک آستین ، نقش مهمی در حذف زمینه های اولیه. ضعیف نشان دادن در آیووا می تواند پیشتاز جمع آوری کمک های مالی به سرعت و پشتیبانی در بعد متحده رسید در حالی که قوی نتیجه می تواند یک نامزد بسیار مورد نیاز حرکت است.

گذشته چندین دموکرات که برنده آیووا قفقاز رفت و در مبارزات این حزب نامزدی.

2020 مبارزه با بازی های برگزار شده است بیش از هزاران حواس او را پرت به خصوص دموکرات کنگره با فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت الشعاع قرار اولیه و به طور موثر دوخته چند نامزد پیشرو به واشنگتن در اوج اوایل مبارزات انتخاباتی شود.

در ضمن ultrabillionaire مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در حال اجرا است به موازات مبارزات انتخاباتی است که نادیده آیووا به عنوان او آماده برای حمله با چنگال در هر درک نقاط ضعف در این زمینه آمده مارس.

این ترکیبی از عجایب از جمله قوانین جدید برای گزارش در حال حاضر پیچیده حزبی نتایج در ساختمان نسبت به آنچه می تواند یک تیره آیووا آخر قبل از مسابقه محور به سرعت به نیوهمپشایر که رای فقط هشت روز بعد ،

حزب جدید قوانین ممکن است به بیش از یک نامزد یک فرصت برای ادعای پیروزی در آیوا حتی اگر آنها نمی, رسمی برنده است.

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه از نتایج را در پایان دولت اول-در-این-ملت قفقاز: چوب خط حساب کردن از حزبی را برانگیخت اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که هر سه را نشان می دهد همان برنده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری کرده اند ممکن است نقاط ضعف در هنگام به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن VoteCast یافت.

برخی از 4 در 10 رای دهندگان ایالت آیووا گفت: این امر می تواند سخت تر به سرنگون کردن رئیس جمهور است. تقریبا 6 در 10 گفت: یک گی نامزد خواهد مشکل تر شکست مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر بالقوه برای Buttigieg. تقریبا همان سهم گفت: یک نامزد با “به شدت لیبرال انداز” نیز چهره در یک زمان سخت در حالی که نزدیک به نیمی از یک نامزد مسن تر از 75 — بایدن و ساندرز — آیا باید یک زمان سخت تر در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de