Pompeo تلاش برای رالی جهان در برابر چین

Category: لاس واگاس

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نصب شده گسترده کمپین هشدار در برابر چین از نفوذ زندگی آمریکایی از دانشگاه ها به شرکت های آمریکایی از وال استریت به دره سیلیکون.

در فقط در مورد هر فرصتی که در آن او را خواسته به صحبت می کنند و یا نظر Pompeo متهم چینی ها از بهره برداری از خارجی ها به ویژه آمریکایی ها در حالی که در حال گسترش نفوذ خود را از نظر نظامی و دیپلماتیک در تلاش برای سلطه جهانی است. “حزب کمونیست چین” او اظهار داشت: به تازگی در لندن “ارائه مرکزی تهدید از زمان ما است.”

اگر این دیدگاه به نظر می رسد تا حدودی افراطی وجود دارد هیچ شکی نیست که چین جمهوری خلق چین در سخت گرفتن دست او بیش از چین با گسترش حزب را به کنترل تمام جنبه های جامعه است. از آن پایگاه امن چین به عنوان یک قدرت جهانی تحت نظارت یک حاکم بر ساختار بیش از آن حزب حاکم عالی.

Pompeo صحبت کردن در قرآن به نظر می رسد که او را کاملا در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ماه گذشته امضا توافقنامه تجارت با چین است که او به نام “بزرگترین معامله تا کنون دیده ام.” آن را دشوار است به این باور هر چند که Pompeo, یک وست پوینت فارغ التحصیل کنگره سابق و مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی اقدام شده است و صحبت کردن به طور کامل در خود دارد.

بلکه این تصور است که تهمت و Pompeo در حال رفتن را از طریق نسخه خود را از روال پلیس خوب و پلیس بد در برخورد با یک سرکش مشکوک. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نقش پلیس خوب صحبت کردن تا شگفتی از توافق با چین که بسیار ناقص Pompeo می رود در اطراف صدایی یادداشت از رئالیسم در مورد یک درنده قدرت است که او به تصویر می کشد به عنوان gnawing در تار و پود زندگی آمریکایی.

وجود دارد که هنوز هیچ مدرکی وجود ندارد اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که رئیس جمهور و وزیر امور خارجه را مورد بحث این استراتژی است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یا ممکن است به عنوان گنگ و غیر قابل پیش بینی به عنوان منتقدان می گویند او است اما مطمئنا Pompeo می داند آنچه که او انجام شده است و گفت:. در واقع برای بسیاری از کسانی که میرم احساس خطر در چین ماجراجویی فراتر از مرزهای خود را حداقل تا موجب وحشت توسط coronavirus منحرف توجه رئیس جمهور یازدهم و کسانی که در اطراف او چه Pompeo است گفت: حس می کند.

در حالی که تهمت توییتی در مورد “طولانی و بسیار خوب مکالمه” با یازدهم در گوشی در مورد coronavirus Pompeo بود سرزنش کردن چینی ها برای فقط در مورد همه چیز. مهم ترین, او گفت:, آنها, سرقت, امریکا, با تکنولوژی بالا, اسرار, حفظ ناعادلانه موانع تجاری با وجود مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ از طریق موذی موسسات کنفوسیوس در دانشگاههای آمریکا و نقشه را از طریق اینترنت در انتقال به شبکه های 5G.

“هنگامی که Huawei مدیران نشان می دهد تا در خانه خود را, آنها می گویند, شما از دست دادن اگر شما نمی خرید در,” او گفت: در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ. “آیا بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره.” ممکن است آن را “بدون هزینه به شجاع به ایستادن برای ما حاکمیت” او یادآوری تا حدودی مضطرب رهبران متفقین اما “نام من یک لحظه در تاریخ زمانی که ضعیف و حوصله غالب اند.”

در واشنگتن Pompeo تا به حال به همان اندازه قوی هشدار در جمع فرمانداران از 50 ایالت. “رقابت با چین است که اتفاق می افتد در داخل دولت خود را,” او گفت: فرمانداران “و تاثیر آن بر ظرفیت و توانایی ما برای انجام امریکا حیاتی امنیت ملی توابع.”

تحت یازدهم, او گفت:, “این کشور در حال حرکت است و دقیقا در جهت مخالف — بیشتر سرکوب بیشتر رقابت ناعادلانه تر و درنده شیوه های اقتصادی در واقع بیشتر تهاجمی نظامی وضعیت را به عنوان به خوبی و آن را تصمیم به بهره برداری از آزادی های ما برای به دست آوردن مزیت بیش از ما در سطح دولت و در سطح محلی است.”

تهمت بود به خصوص در سازش اجباری در آمریکا موسسات آموزشی. اگر چین راه اندازی موسسات کنفوسیوس در دانشگاه های آمریکا او پرسید: “چرا ما باید همان چیزی که در یک نهاد؟”

در همان زمان او گفت: دانش آموزان چینی در آمریکا به احتمال زیاد به می خواهید برای کمک به مبادله یک معامله به نمایندگی از کره شمالی متحد. تحت فشار به عمل در اثر به عنوان عوامل اطلاعاتی گفتن مقامات چینی چه آمریکایی خود دوستان و مخاطبین در حال انجام است.

در یک سطح بالاتر چینی در حال بهره برداری مربیان با ارائه کمک های مالی و گاهی ساده رشوه در ازای اغلب مواد حساس است. صدها نفر از استادان را با کمال میل پذیرفته multimillions از منابع چینی همه آنها در زیر انگشت شست حزب کمونیست چین. بدنام ترین پرونده از اواخر سال است که از دانشگاه هاروارد شیمی و زیست شناسی و استاد Charlies Lieber گفت: به هدف قرار داده شده است توسط حزب “هزار استعدادهای طرح” برای کشیدن دانشگاهیان و دیگران به پول و دام است که در آن آنها را آشکار میوه ها از تحقیقات علمی است.

همه این مسائل موازی نشانه هایی از تجاوز نظامی گسترش فراتر از چین مرز. به عنوان Pompeo گفت: در مونیخ “چین تا به حال یک مرز یا دریایی اختلاف با تقریبا هر کشور هم مرز با آن است.” در حال حاضر او گفت: “چین تعدی در منحصر به فرد مناطق اقتصادی ویتنام و فیلیپین و اندونزی است.”

همانطور که برای کره شمالی Pompeo صحبت کرده است خوش بینانه از چین ممکن است نقش بدون شک بازتاب تهمت اشتیاق برای یک معامله واقعی با دوستان خود کیم جونگ سازمان ملل متحد, اما تهمت و Pompeo کاهش یافته است کره شمالی در حال حاضر. در حالی که Pompeo castigates چین برای تمام جرائم هر دو آنها باید درک کنند که یازدهم است به احتمال زیاد به می خواهید برای کمک به مبادله یک معامله به نمایندگی از کره شمالی متحد.

دونالد کرک نویسنده 10 کتاب در کره جنوبی اوکیناوا فیلیپین و ویتنام جنگ. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im