نظرسنجی: کمتر از نیمی از برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ

واشنگتن — آمریکایی ها به نمرات بالا به دولت های ایالتی و محلی برای اداره خود از این حرکت سریع coronavirus همه گیر است که به سرعت تعمیرشده زندگی روزمره است. اما کمتر از نیمی از تایید کار انجام شده تا کنون توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

حتی پس از, و در حالی که او عمیقا پلاریزه این نظرسنجی می یابد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در میان بالاترین ریاست جمهوری خود. چهل و چهار درصد از آمریکایی ها حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت از این بیماری همه گیر در خط با کلی 43 درصد تصویب امتیاز. که در پایان بالا برای حزب جمهوری خواه رئیس جمهور در طول بیش از سه سال در دفتر.

Coronavirus همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 4000 آمریکایی و تعطیل بسیاری از اقتصاد ایالات متحده است که فوری ترین و غیر قابل پیش بینی بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. هفته آینده به احتمال زیاد شکل چگونه آمریکایی ها را مشاهده حکمت به او یک دوره دیگر در انتخابات ماه نوامبر که در آن او است به احتمال زیاد به صورت خاموش در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به عنوان ویروس مقایسه آن را به آنفولانزا. او همچنین پیشنهاد محدودیت در کار و سفر می تواند برداشته اواسط ماه آوریل با این استدلال که پاسخ به این ویروس نباید بدتر از بحران بهداشت و درمان خود را.

اما رئیس جمهور منتقل شده موضع خود را دوباره در روزهای اخیر و در روز سه شنبه کاخ سفید برآورد تا 240,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus حتی اگر سخت اجتماعی فاصله اقدامات در حال نگهداری می شود. اگر این مراحل نیست گرفته شده تعداد مرگ و میر به نظر می رسد برخی به افزایش است.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در حال لبه پنجره رساند تا با حمایت از جمهوری خواهان: 82% پشت دست زدن به او از این بیماری همه گیر. دموکرات ها باقی می ماند به شدت مخالف رئیس جمهور با فقط 14 درصد از دموکرات ها حمایت از اقدامات او در هفته های اخیر.

رئیس جمهور که طولانی کنفرانس های مطبوعاتی از کاخ سفید شده اند پخش روزانه در طول بحران نرخ بالاتر از هر دو دولت فدرال به عنوان یک کل و کنگره ایالات متحده است که فقط تایید 2.2 تریلیون دلار در بودجه اضطراری برای صنایع بزرگ و کوچک کسب و کار و افراد است. قانونگذاران در حال حاضر بحث در مورد راه های اضافی برای ایجاد ثبات در اقتصاد به عنوان همه گیر به نظر می رسد به احتمال زیاد برای کشش عمیق به حداقل بهار یا تابستان.

سی و هشت درصد از آمریکایی ها تایید دولت فدرال را از دست داده و این شیوع در حالی که 41 درصد رد. و فقط 31 درصد از تصویب چگونه رهبران کنگره در حال دست زدن به بحران کمتر از 41 درصد که رد. کمتر از نیمی از دموکرات ها و یا جمهوری خواهان از تصویب کنگره چگونه است که دست زدن به این وضعیت است.

آمریکایی ها به مراتب مطلوب تر نظر در مورد پاسخ تلاش های خود را به دولت و دولت های محلی — احساسات مثبت به اشتراک گذاشته شده در سراسر طیف سیاسی. بیش از نیمی از آمریکایی ها از جمله 56 درصد از دموکرات ها و 65 درصد از جمهوری خواهان می گویند کشورهای خود را مدیریت هستند شیوع هست.

جودی Kunzman, 73, پرستار بازنشسته در پایین Swatara شهرستان پنسیلوانیا است که در میان کسانی که می گوید دولت پاسخ این است که نسبت به رئیس جمهور و دولت فدرال است.

“من را به فکر هری ترومن و چگونه او همیشه می گفت: ‘باک در اینجا متوقف می شود.’ رئیس جمهور ما می گوید: “من نمی گرفتن مسئولیت برای آن'” Kunzman گفت. او گفت که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی تر در روزهای اخیر پاسخ او هنوز هم برگ زیادی به دلخواه می شود.

“هنگامی که شما را به تحت فشار قرار دادند به لبه قبل از اینکه شما تقریبا درست چیزی است که یک بهبود” Kunzman گفت.

دولت و دولت های محلی باید مقدار زیادی از قدرت برای شکل دادن به پاسخ های خود را در مناطق تعیین آنچه کسب و کار باقی می ماند باز چه مدت مدارس خواهد بود توقیف و چه مجازات وجود دارد که اگر هر کدام برای کسانی که نقض اقامت در خانه یا مشابه سفارشات. که منجر به یک درهم آمیخته از محدودیت با شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و شیکاگو و سان فرانسیسکو تقریبا توقیف. بیش از 30 کشور صادر stay-at-home سفارشات بیش از یک هفته پیش در حالی که فرماندار فلوریدا در برابر انجام این کار تا زمانی که این هفته حتی به عنوان coronavirus موارد رز در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد در ابتدا مقاومت توصیه از مقامات بهداشت عمومی به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات از طریق حداقل مارس. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او تصمیم گرفت تا خود را رها شهرستان-توسط-شهرستان رویکرد برای یک ایالت منظور پس از مشاوره با مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت زیادی از آمریکایی ها 78% عقب نیاز آمریکایی ها به ماندن در خانه های خود را جز برای کارهای ضروری. تقریبا همان مقدار نیز به نفع محدود کردن سفر در داخل ایالات متحده و نیاز به کافه ها و رستوران ها ،

تعداد کسانی که منعکس کننده افزایش نگرانی عمومی بیش از این ویروس ظرف شش هفته گذشته. نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها بسیار یا بسیار نگران یا خود و یا یکی از اعضای خانواده آلوده شدن توسط ویروس. که در مقایسه با 31 درصد است که همان گفت فقط دو هفته پیش و 22 درصد گفت: تا شش هفته پیش زمانی که بیشتر آمریکایی ها نگران بودند در مورد آنفولانزا.

سوزان Oldfield یک زن 68 ساله بازنشسته در روستایی Jesseville آرکانزاس گفت او اعتماد هدایت از دولت فدرال و خواسته بیشتر مردم بود.

“من می بینم مردم با استفاده از قضاوت ضعیف و گفت:” این فقط یک فریب ” یا ” این تنها چیزی است که به سر و صدا در حقوق ما و یا دور از ما, حقوق اساسی,'” Oldfield گفت. “این به نظر نمی رسد برای من آن را مانند شما باید برای انجام این کار بدون هیچ دلیل. شما باید برای انجام این کار برای یک دلیل واقعی.”

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,057 بزرگسالان انجام شد مارس 26-29 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de