Turns out limiting rent increases is popular.

معلوم محدود کردن اجاره بها را افزایش می دهد محبوب است. گرینبرگ Quinlan Rosner

آنلاین بررسی انجام شده توسط گرینبرگ Quinlan Rosner (GQR) نشان داد که 71 درصد احتمال دارد واشنگتن رای دهندگان پشتیبانی اجاره کنترل و خوب باعث اخراج حمایت.

“این اجماع گسترش در سراسر کشور از مترقی سیاتل به بیشتر محافظه کار در مناطق جنوب شرق شامل هر دو اجاره و مالکان و حتی قطاری اکثریت خود منسوب جمهوری خواهان” نظرسنجی یادداشت می خواند. “دلیل این که چرا این اندازه گیری تساوی یک پاسخ این است که هزینه مسکن است فقط بیش از حد بالا است. 78 درصد اکثریت توصیف هزینه های مسکن به عنوان یک بحران یا مشکل عمده.”

این نظرسنجی اشاره می کند که نگرانی در مورد هزینه مسکن جای تعجب نیست بالاترین در سیاتل اما در ایالت شمال غربی و جنوب غربی شهرستان که پشتیبانی از این اندازه گیری در 66 و 69 درصد بود.

این نظرسنجی به سفارش واشنگتن می تواند یک گروه مدافع بود که “کاوش” در حال اجرا یک رای گیری ابتکار عمل در این سال به حد اجاره بها را افزایش می دهد در سطح ایالت. این گروه عامل تحت این فرض درست است که دموکرات ها در مجلس نمی خواهد عمل در موضوع آخرین جلسه و امیدوار به فشار مورد در سال 2020 رای گیری. در آزادی مطبوعات, WA می توانید ادعا کرد این بیماری همه گیر قرار داده kibosh در برنامه “این هفته” اما خواست سیاستمداران در حال اجرا برای دفتر به “اجاره مقررات و خوب-علت اخراج اساس مبارزات انتخاباتی خود را.” با قضاوت بر اساس این نظرسنجی شماره که وکیل عاقلانه به نظر می رسد.

اما در مورد این نظرسنجی شماره: نظرسنجی هستند مراقب باشید به یاد داشته باشید که نظرسنجی آنلاین خود را یک “غیر احتمالی نمونه” و بنابراین “نه نماینده” از واشنگتن است.

از طریق تلفن GQR معاون ارشد دیو واکر توضیح داد که تلفن سنجی به لحاظ نظری می تواند تست هر کس در دولت, به طوری که آنها در نظر گرفته احتمال مبتنی بر نمونه و در نتیجه “نماینده” هر چند فرض بر این است که هر کس یک تلفن ثابت. نظرسنجی آنلاین, اما, تنها تست 800 نفر نمونه به احتمال زیاد رای دهندگان به ناظر انتخابات جمع شده بودند بنابراین آنها تنها از لحاظ فنی “نماینده” از این نمونه است.

واکر گفت: خود نمونه کشیده شده است از یک پانل از مردم که موافق به انجام نظرسنجی برای پول است. کسانی که مردم به طور فعال به دنبال مسائل خاص برای پاسخ به آنها می شدند و نظرسنجی برای شرکت در تصادفی در نظرسنجی. این گروه “به طور مداوم تجدید و” واکر گفت: “و آنها “وزن در باطن بنابراین به نظر می رسد واشنگتن قرار است به مانند نگاه کنید.”

پشتیبانی غریبه

واکر معتقد است که تحقیقات آنلاین تمایل به underrepresent مردم رنگ و خانواده های کم درآمد اما همین را می توان گفت برای تلفن تحقیقات. او اذعان می کند این نظر سنجی “به طور معمول کمی بیشتر اجرا مترقی” اما استدلال می کند که داده ها در این نظرسنجی خیلی روشن است.

“آن را نمی دید. آن را به سطح حمایت. بود که ما انجام یک نظرسنجی تلفنی آن را به احتمال زیاد از آن خواهد شد کمی تحت [71 درصد] اما تنها کمی” واکر گفت.

این نظرسنجی همچنین نشان دهنده موردی گزارش نشان دادن اثر مخرب اجاره درآوردن سراسر کشور از ادموندز به Wenatchee به Spokane. هر چند ممکن است آن را منفور موضوع در مجلس به صورت کاملا آشکار دلایل مردم از سراسر طیف سیاسی به وضوح آماده برای رهایی از سالها اجاره بها را افزایش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net