پلیس هوایی از ما: داگلاس Haynes

جورج فلوید می پیوندد یک لیست طولانی از مردان و زنان و همچنین تغییر جنسیت و عجیب و غریب از افرادی که کشته شدند در بازداشت پلیس.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر سابق افسران پلیس که متهم شده اند با مرگ دردناک خواهد بود محاکمه و به اعدام محکوم شده و مناسب محکوم و زندانی شده است. عدم اطمینان در مورد نتیجه این کشتار — و یا برای که ماده است که از Brianna تیلور یا تونی McMcDade — بر اساس این واقعیت است که کشور ما پلیس, فرهنگ و عدالت سیستم جرم سیاه مردم در بزرگ و راه های ظریف است که در نهایت منحرف عدالت است.

ظریف راه های تشکیل شده از مفروضات است که افراد سیاه و سفید قبل از دفع به جرم و جنایت و یا در حال مجرمان به خصوص مردان اما گسترش به زنان و از جمله تغییر جنسیت افراد است.

بدون در نظر گرفتن کلاس و یا وضعیت مردم سیاه و سفید باید مذاکره یک جهان که در آن چنین تعصبات تحریک و تشجیع قضاوت در مورد آنها را به صورت روزانه. حتی اگر علمی محققان نشان داده اند که راه هایی که بسیار مدرن و پلیس و نظام عدالت كيفري عمل در این تعصبات آنها هنوز هم باقی بماند.

آنها اغلب اطلاع فوری از تصمیم گیری از افسران پلیس در پروفایل, توقف و/یا دستگیری سیاه مردان در هر نقطه: در خانه های خود در محله های مدارس و دانشگاه ها و مراکز خرید و مراکز و پارک های محلی و ایالتی محوطه های کمپینگ و پارک های ملی است.

حضور فعال این فرض که آنها از جای خود خارج از دستور و به عنوان نتیجه تهدیدی برای کسی یا چیزی.

برای عموم مردم آن است که اغلب سخت به این باور است که این می رود در جوامع کوچک و بزرگ و همچنین کالج ها و دانشگاه ها دانشگاه. یک واکنش مشترک است “شما باید مطابق با پلیس و یا تسلیم شکایت.” این همچنین به معنی توصیه فرض بسیاری از چیزهایی که در حالی که مشرف چگونه تجمع تعصبات پیچ و تاب عدالت برای مردم سیاه و سفید.

در این میان شامل است که افسران پلیس در حال عاری از تعصب است که دادستان نه تکیه بر کلیشه که هیئت منصفه نابینا هستند اما شواهد و کارفرمایان آینده را نادیده می گیرند قبل از اعتقادات به عنوان مظنون است. آنها نیست و آنها نمی. مردم سیاه و سفید فرض گناه از چیزی — اگر نه در حال حاضر و پس از آن در گذشته و یا در آینده.

استدلال معمول استفاده می شود برای توجیه استفاده از زور — اعم از فیزیکی محدودیت برای تخلیه یک سلاح مرگبار — تقویت مهلک دوگانگی سیاه و جنایت و پلیس بی گناهی — “من می ترسید برای زندگی من است.”

افسران پلیس پس از استدلال سزاوار قادر به رفتن به خانه و یا خانواده خود را هنگامی که تغییر خود را به پایان می رسد.

نباید سیاه مردم انتظار به ساکن یک دنیای بدون دیوار و یا مورد آزار و اذیت?

پاسخ به این سوال است که البته بله اما این begs سوال چرا از آن است که هنوز هم لازم است به درخواست. سیاه مردم در حفظ و در حال مرگ در بازداشت پلیس.

در حالی که ماموران پلیس در تکیه می کنند و آیا از سود نژادپرستانه مفروضات به حفاظت از خود را توجیه برای اینکه مشکوک از هر فرد سیاه و سفید, سیاه مردم نمی تواند مطمئن باشد که به اعتماد; قطعا فرهنگ پلیس و یا یک سیستم عدالت کیفری است که آنها را می بیند که ذاتا خارج از دستور.

همین دلیل است که پدر و مادر سیاه و یا بزرگسالان آموزش فرزندان و خواهر و برادر جوان تر خود را به قربانی کردن بی گناهی در مورد خود را در به منظور زنده در ایالات متحده است.

مطابق با سخت خواسته یا مودبانه درخواست یک افسر پلیس بدون در نظر گرفتن شرایط یا حقوق خود را به عنوان یک شهروند است.

این به این دلیل است که هر گونه برخورد با پلیس باعث نه تنها تروما از دست دادن بی گناهی بلکه ترس است که آن را ممکن است خود را به آخرین نفس.

Douglas M. Haynes است معاونت سهام تنوع و شمول at UC Irvine.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de