از رسانه ملی در حال شکست ما وحشتناکی در پوشش خود از حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, چرا که آنها فرض نامزدها قادر به پیگیری از طریق سیاست های خود را در موقعیت.

بیایید با استفاده از برنی ساندرز به عنوان مثال. او به نفع ملی مراقبت های پزشکی. کسانی که در مخالفت با او را مثل صاحب نظران و جمهوری خواهان و دیگر نامزدها استفاده از این موقعیت برای برچسب ساندرز یک جناح چپ رادیکال و سوسیالیستی است. ناگفته پیشنهاد با این اتهام است که اگر ساندرز شد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ما در حال حاضر سیستم پزشکی خواهد بود از ما گرفته شده. این نادرست است.

کنگره می ایستد در راه تغییرات شدید بدون توجه به آنچه تغییر پیشنهاد شده است. حتی اگر دموکرات گرفتن ریاست مجلس سنا و مجلس در این چرخه انتخابات هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی معتدل و محافظه کار دموکرات ها که نمی, تصویب چنین تغییر بنیادی از ترس از بیگانه حامیان آنها. این نوع از تغییر اتفاق نمی افتد تا زمانی که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها خواستار آن است.

این منجر به دو نتیجه گیری. اول: ما باید در انتخاب رئیس جمهور بعدی ما بر اساس شخصیت. چشم پوشی از فصاحت و بلاغت است. از خودتان بپرسید که نشان داده است که او یا او می تواند اعتماد را از نظر قانونی و اخلاقی درست تصمیم که به نفع مردم ما و کشور ؟ که نشان رهبری است ؟ دوم اینکه رسانه ها با عدم آموزش مردم در مورد این نوع از تجزیه و تحلیل نشان می دهد آنها تا چه حد سقوط کوتاه از یک مسئول و مفید نهاد دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im