پلیس: پسر جان پدر و زخمی در تیراندازی لاس وگاس

Son Shoots Parents, Kills Father

استیو مارکوس

مترو افسر پلیس بلوک ترافیک پس از یک قتل در یک محله مسکونی در نزدیکی فلامینگو جاده و شرق خیابان چهار شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

پسر شاخه های پدر و مادر و جان پدر

A Metro Police officer blocks a road at Rochelle Avenue and Topaz Street after a homicide in a residential neighborhood Saturday, April 4, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

یک خانواده cookout تبدیل غم انگیز بعد از ظهر شنبه در مرکز لاس وگاس هنگامی که پسر خود را به ضرب گلوله پدر و مادر, قتل پدر و زخمی شدن مادرش با توجه به مترو پلیس است.

بازمانده قربانی یک زن در اواخر 50s که دچار زخم های متعدد در نظر گرفته شد به طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی که در آن او زنده باقی مانده از آخرین به روز رسانی, Lt. ری اسپنسر گفت.

او 30 ساله و پسر را بازداشت گرفته شده بود و در حال مصاحبه با قتل کارآگاه.

این حادثه رخ داده است در این خانه دو طبقه در 4300 جلوگیری از Garland, دادگاه, در یک محله جمع بین شرق خیابان و فلامینگو جاده اسپنسر گفت.

پلیس گفت که حداقل پنج نفر در cookout, از جمله یک کودک نو پا, هنگامی که بحث شکست بین مظنون و اعضای خانواده. مظنون اقامت در خانه با پدر و مادر خود را.

پدر او یک مرد مسن در 70s به مداخله گرفت و پسر خود را به گاراژ برای “آرام کردن او,” اسپنسر گفت. “در آن لحظه پسر شات پدر, پس, پسر, شات مامان,” اسپنسر گفت.

این پاچه cookout شرکت کنندگان به طبقه بالا دوید و به نام 911 اسپنسر گفت. افسران حاوی یک طرح و به سرعت ورود به خانه که در آن آنها بازداشت مظنون و ارائه شده که با کمک های اولیه او اضافه شده است.

زمانی که ساکنان دره دستور به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس اسپنسر توصیه نا امید لاس گیاهخواران برای رفتن برای پیاده روی است که هنوز هم مجاز به ضربه کردن بخار. اگر وجود خشونت در خانه او وجود دارد گفت: بسیاری از منابع موجود در جامعه در دسترس برای جلوگیری از یک عمل خشونت مانند شنبه بعد از ظهر است.

جزئیات بیشتر نمی شد فورا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im