policebeatStranger.jpg

فرانسوی, موج جدید مدیر ژان-لوک گدار یک بار گفت که “هر داستانی, فیلم مستند از خود بازیگران است.” این بیانیه درست است اما آن را به اندازه کافی رفتن نیست. یکی باید بگویم که هر داستانی فیلم است که همیشه یک فیلم مستند است. آن را نه فقط بازیگرانی که در حال حرکت (یا مجسمه توسط) اما همچنین اشیاء ابر حیوانات و مکان است. برای مثال پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008).

رونق ساخت و ساز آغاز شد که در سال 2013 به طور کامل دگرگون شده شهرستان. در واقع سیاتل شما ببینید در پلیس به ضرب و شتمکه در حال حاضر در دسترس در این سایت است به مراتب بیشتر سیاتل از امروز سیاتل صنعت ساخت و ساز بسیار مشتاق به نگه داشتن ساختمان حتی در زمان بیماری همه گیر. همچنین سیاتل اضافه کرده است در کل شهرستان کل تاکوما (190,000) به جمعیت آن پس از اتمام ضرب و شتم پلیس در سال 2003.

وجود دارد هیچ نشانه ای از آینده رشد دیدنی و جذاب در این فیلم است.

پشتیبانی غریبه

جنوب دریاچه اتحادیه مسطح است. فضای سوزن به تنهایی می ایستد. ترافیک به نظر می رسد بد نیست. اما ذهن ترا درهم میشکنند چیزی که به درک این است: هیچ عمده حمل و نقل تحولات رخ داده بین شهر ما زندگی می کنند در حال حاضر و شهرستان است که من فیلم داستانی و مستند در سال 2003. وقتی لینک را باز کرد بازی در حال تغییر ایستگاه در کاپیتول هیل و دانشگاه واشنگتن در سال 2016 آن را هنوز هم تا به حال تنها 20 مایل از مسیر. ونکوور ترین شهرستان های شهری در شمال غربی اقیانوس آرام تا 80. حتی زمانی که این پسوند به نرتهگت و Bellevue در حال تکمیل در سال 2021 و 2023 به ترتیب, ما شهر را هنوز هم کمتر مایل از مسیر از ونکوور شهر که منطقه دارای یک میلیون کمتر مردم است.

قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. امروز ميانه هنوز 800.000 دلار! و رشد طبقه متوسط درآمد شده است سرسختانه آهسته دهه. اگر Z اطراف بودند امروز و هنوز هم تا به حال رویای آمریکایی را مسلمان قلب او را مجبور به ترک سیاتل و پیدا کردن یک خانه در آبرن یا Sea-Tac.

در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de