به عنوان شما می توانید بگویید با livestream من جاسازی شده در بالا از آن زمان برای درختان گیلاس در چهار در دانشگاه واشنگتن شروع به رفتن کاملا آجیل. به طور معمول هزاران نفر جمع آوری در زیر سایه خود را به گرفتن عکس و یا به تماشای صورتی گلبرگ گرفتن در فر از عزیزان خود را—و یا بیشتر thrillingly از دشمنان خود را. اما در این سال UW است درخواست از مردم برای “جلوگیری از” پردیس به سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

در ازای ساخت سالانه خود را زیارت به یکی از این شهر بیشتر زرق و برق دار در راهروها و به پا زدن کردن روزانه شعر توصیه برای تقلا کردن خوانندگان از من شاعر من نشان می دهد که هر کس به تماشای شکوفه های گیلاس جریان در حالی که خواندن پابلو نرودا معروف ترین شعر “هر روز شما را به بازی.” اگر شما هرگز از خواندن شعر شما به زودی پیدا کردن که چرا من پیشنهاد آن را امروز.

یک زن و شوهر از چیزهایی که توجه داشته باشید در مورد این شعر:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• این یکی از بیست love poems در بیست و عشق, اشعار و ترانه ای از ناامیدیکه شما می توانید سفارش از الیوت خلیج کتاب حق در اینجا.

• در حالی که یک خط خاص تمایل به دریافت تعداد زیادی از خوبی سزاوار توجه من استدلال می کنند که “در حالی که غم باد می رود کشتار پروانه ها / من عاشق شما و شادی من نیش آلو از دهان” است که در واقع بهترین خط شعر. شعر (در W. S. link farm inc ترجمه) است که در آن بهترین زمانی که نرودا است که مخلوط کردن عابر پیاده انتقالی عبارات با امضای خود عاشقانه sublimities. تصویر ذبح پروانه ها نمی رسید به عنوان سخت به عنوان آن را بدون منفعل مقدماتی عبارت از “غم باد می رود.”

• یکی دیگر از خط را دوست دارم: “من تا آنجا که به فکر می کنم که شما خود و جهان” نرودا می نویسد. “شما خود را در جهان” خواهد بود خیلی قشنگ. اما “من تا کنون به عنوان فکر می کنم شما خود را در جهان” است مانند لری دیوید در تلاش برای تعریف کسی و من لعنتی عاشق آن است.