لطفا به من اجازه می دهد برای توضیح این آبشار از شعر در این وبلاگ

Classics

کلاسیک

وفادار و به خصوص هشدار تقلا خوانندگان ممکن است متوجه یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در شعر مطالب در این وبلاگ. همانطور که با تمام چیزهایی که مربوط به شعر و دلیل این امر این است که بیشتر عملی است.

من مطالعه کرده ام تدریس و نوشته شعر برای سال. به همین دلیل تصادفی چیزهایی که در طول روز به من یادآوری برخی از اشعار و پس از همه ما قرار است برای نوشتن آنچه ما می دانیم چرا که در ارائه خوانندگان کمی در اخبار است که باقی می ماند, اخبار همراه با این خبر ؟ پس از همه, به قول یکی دیگر از مدرن “آن را دشوار است/ برای دریافت اخبار از اشعار/ هنوز مردان می میرند مفتضحانه هر روز/ صورت عدم/ از چه یافت می شود وجود دارد.”

اما حتی بیشتر از عقل عملی شامل این ژانر از ظهر. به عنوان کوتاه ترین و قوی ترین ادبی, فرم خوانندگان می توانند مصرف شعر بسیار سریع تر از رمان و یا حتی داستان های کوتاه. این ویژگی در خدمت شعر به خوبی در طول زمان به عنوان اوایل/اواسط قرن 20 نشان می دهد.

در طول جنگ جهانی دوم برای مثال کاغذ سهمیه بندی در انگلستان ساخته شده و کتاب ها و مجلات کمیاب است. معلمان اختصاص اشعار و داستان های کوتاه به جای رمان به صرفه جویی در کاغذ برای تلاش های جنگی و سربازان در بر داشت کوچک اما با دوام شعر حجم راحت تر برای حمل در اطراف. به عنوان اریک Falci یادداشت های خود را از خواندن Stephen Spender در کمبریج مقدمه به انگلیسی, شعر 1945-2010 “به رغم کاغذ سهمیه بندی فروش شعر افزایش یافته و حتی کمتر شناخته شده شاعران می تواند حساب خود را با عنوان فروش بین 2000 و 4000 به جای در صدها عنوان می شده اند و گردش خون خود را قبل از جنگ است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر ما به نظر نمی رسد به هر گونه کمبود non-کاغذ توالت, حداقل, شعر به نظر می رسد دوباره به بالا و از بالا, عمدتا به دلیل تنگی باعث می شود آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن. در سال 2018 از موقوفه ملی برای هنر یافت که شعر خوانندگان دو برابر شده بود در چهار سال گذشته به لطف تا حد زیادی کوارتز agues به Instagram و محبوبیت رو به رشد از عملکرد شعر.

رمان یا غیرداستانی کار می کند که بدیهی است که هنوز هم تحت الشعاع قرار دادن شعر از نظر فروش کتاب ممکن است شروع به رشد بیشتر در حال حاضر که برخی از افراد زمان بیشتری را بر روی دست خود را. اما در طول تاریخ خوانندگان را تبدیل به شعر برای راهنمایی و همبستگی (و سرگرم کننده جوک!) به حرکت خشن عاطفی زمین که ناهموار زمانی که همه چیز مانند بیماری های همه گیر رفت و برگشت جهان و کل اقتصاد nosedive.

در مقاله “پس از تنیسون” دکتر سامانتا ماتیوز می گوید کاغذ سهمیه بندی نیز فرستاده خوانندگان بازگشت به “کتاب های قدیمی به دنبال راحتی و آشنایی مرتبط با ‘کلاسیک’ در دوره تروما است.” من قطعا احساس کمی می خواهم که اگر من پیدا کردن برخی از راحتی در بسیاری از نویسندگان معاصر هم اگر فقط به این دلیل کار خود می ایستد به عنوان شواهدی وجود دارد که شعر هنوز زنده است یا حداقل ارواح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im