برنامه ریزی برای بازگشت به کار مورد نیاز است

آوریل 10 نامه “نمی بازگشایی تا زمانی که آن را امن” بیان برخی از اعتقادات است که در حالی که تحسین انسانی در طبیعت به سادگی عملی و واقع بینانه است.

اول از همه هسته مشکل با خاموش کردن اقتصاد این است که مردم را نمی خواهد به اندازه کافی پول و یا بازارهای پایین و نامشخص است. مشکل این است که تولید کالا و خدمات است. ما در حال گرفتن غذا از برق و آب و خدمات پزشکی و ضروری صفحه اصلی/تعمیر خودرو. اما با خیلی از اقتصاد تعطیل این وضعیت نمی تواند بسیار طولانی است. عوارض از بین بردن کلید (اما در حال حاضر غیر ضروری) لینک ها در وب پیچیده مانند تولید قطعات یدکی را نشان می دهد در طول زمان.

همچنین اثرات اقتصادی هستند و تنها مشکل نیست. چقدر اجتماعی اختلال می تواند ما را تحمل کند و زمانی که آن را “امن”? آن را تنها می توان تا حدودی امن زمانی که ثابت واکسن در دسترس است. که ممکن است تا اواخر سال اگر تا کنون. ما نمی توانیم صبر کنید که طولانی است. و نوادا را مرگ خاموش طولانی قبل از آن. بیایید توسعه منطقی طرح بر اساس حقایق موجود علم و حس مشترک است که اجازه خواهد داد که افراد سالم و بهبود مردم برای از سرگیری زندگی عادی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im