پایونیر پرس راه اندازی “مینه سوتا سیاست توضیح داد:” عضویت در خبرنامه

فقط در زمان برای مینه سوتا در سال 2020 قانونی جلسه پایونیر پرس راه اندازی یک جدید خبرنامه هفتگی — مینه سوتا سیاست توضیح داد — که با هدف کمک به خوانندگان در درک ما از دولت و سیاستمداران که شکل آن است.

هر هفته ما کاپیتول اداره تیم را مسائل سیاستمداران در حال صحبت کردن در مورد به خوانندگان کمک مرتب کردن بر اساس حقایق از چرخش و اصطلاحات که اغلب پرواز در اطراف خانه ملت. سیاسی ما عضویت در خبرنامه داران را شامل روزنامه نگاران کهنه لایحه Salisbury, کریستوفر ماگان و دیو Orrick.

مینه سوتا سیاست توضیح داده شده را با یک نگاه اولیه در آینده داغ دکمه بحث. هدف ما این است برای کمک به خوانندگان رمزگشایی اخبار سیاسی, به طوری که آنها بهتر می تواند درک چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را. این یک کار در حال پیشرفت است — بنابراین ما دوست داریم به شنیدن از شما: آیا یک موضوع سیاسی شما می خواهید ، چیزی است که شما می خواهم به خواندن در این خبرنامه? باید behind-the-scenes سوال برای ما خبرنگاران و سردبیران ؟ به ما ایمیل در mnpolitics@pioneerpress.com.

اگر چه مینه سوتا سیاست توضیح داده خواهد شد و اولین بازی در روز سه شنبه خبرنامه به طور معمول وارد صندوق پستی خود را در روزهای دوشنبه (حتی گذشته این جلسه قانونی که ما نگاه به آینده به انتخابات نوامبر).

لطفا ثبت نام برای دریافت خبرنامه — رایگان — در www.twincities.com/newsletter (به دنبال دهید و شما گزینه ای برای ثبت نام برای “MN سیاست توضیح داد:” و/یا دیگر ما خبرنامه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر