هیل-موری ارشد به جلو نینا Steigauf ترجیح جن بر روی چوب.

“من نمی خواهد انکار کند که او گفت:” با یک لبخند.

خوب. پیشگامان ترجیح می دهند آن است که راه. که زمانی که این تیم خطرناک ترین.

“او می شود جن در او چوب او به نظر می رسد تا او را دید روی یخ” هیل-موری co-مربی Caesare Engstrøm گفت. “او به نوعی می داند که در آن برخی از کسانی که در جیب که در آن او می تواند به باز کردن یخ و کمی بیشتر خلاق در مناطق خاص.”

که شده است بر روی صفحه نمایش در این فصل به عنوان Steigauf است شمارش 29 گل و 22 پاس گل به سرب پیشگامان به دولت مسابقات پس از یک سال غیبت. پنجم-کشت تپه-موری را در چهارم-کشت افرا گراو در کلاس 2A یک چهارم نهایی در 8 بعد از ظهر پنج شنبه در اکسل انرژی مرکز.

از کلمبیا کلمبیا متعهد است, مطبوعات پیشگام شرق, مترو, دختران بازیکن هاکی از سال است.

“من می خواهم به راه اندازی بازیکنان مختلف در این عملیات منطقه. من می خواهم بگویم من بسیار توهین آمیز بازیکن” Steigauf گفت. “من فکر می کنم فقط من در این منطقه عبور, تیراندازی, همه, که واقعا می آید با هم در این عملیات منطقه.”

Steigauf تا به حال دو زن صاحب خواهر بازی هاکی در تپه-موری پس Engstrøm گفت: پیشگامان تا به حال چشم خود را در جلو او.

“او همیشه در رادار همیشه دیدن آنچه که یک بازیکن ماهر بود و فقط نیاز است که توانایی طبیعی” Engstrøm گفت. “برای ما هیجان زده بودند.”

رشد Steigauf با حضور بی شماری تپه-موری بازی ها و سقوط در عشق با برخی از برجسته پیشگامان’ رو به جلو است.

“من تا به حال فرصتی برای تماشای هانا Brandt و او واقعا یک چشم باز بازیکن برای من” Steigauf گفت. “من سعی کردم برای ایجاد سبک من نسبت به او چگونه ایفا کرده و من فکر می کنم که یک دلیل بزرگ چرا من چنین توهین آمیز بازیکن تمام زندگی من فقط به خاطر تماشای نمره من مانند,” وای, من می خواهم به نمره ، پس من شروع به تماشای او با دقت و همه چیز را او انجام داد و من فکر می کنم که چرا من شد بازیکن من امروز هستم.”

Steigauf نیست و این بازیکن در حال حاضر که او در آینده به تپه-موری به عنوان یک دانشجوی سال اول. شاید او تا به حال بالاتر از متوسط سرعت آن, اما نه زیاد. او با حضور در سطح بالا و اردوگاه و متوجه شدم که در حالی که هر بازیکن به ارمغان می آورد چیزی متفاوت به جدول خیلی از آن است که مبتنی بر سرعت.

“من گفتم:” من واقعا می خواهید برای دریافت سریعتر,’ ” Steigauf گفت.

بنابراین او کار می کرد در طول سال را که یک واقعیت است. او مشغول به کار در سرعت و چابکی و قدرت با حق امتیاز عملکرد و زد و شنا دور در تابستان در حالی که هنوز بر روی یخ دو تا سه بار در هفته.

“آموزش جنبه های زیادی در حال رشد در تمام مناطقی که شما می توانید” Steigauf گفت.

این کار پرداخت می شود.

“در حال حاضر به عنوان یک ارشد او یکی از سریع ترین بازیکنان در دولت” Engstrøm گفت.

در حال حاضر اگر تنها Steigauf امر که همان اخلاق به زمین گلف. او در بازی سافتبال تا کلاس هشتم در نقطه ای که او تعیین می شود او درد و رنج بیش از حد بسیاری از آسیب های است که تأثیر هاکی. پس پدر او پیشنهاد او سعی گلف.

هیل-موری ارشد به جلو نینا Steigauf عکس در هاردینگ عرصه در سنت پل در فوریه. 18, 2020, است, سال 2020, مطبوعات پیشگام شرق, مترو, دختران بازیکن هاکی از سال است. Steigauf یک کلمبیا کلمبیا متعهد منجر خواهد شد پیشگامان برابر افرا گراو در یک کلاس 2A چهارم بازی از دولت دختران مسابقات هاکی در اکسل انرژی مرکز در خیابان در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. (Jace فردریک / پایونیر پرس)

که مناسب است. Steigauf می توانید چکش توپ ضربه آن را 280-300 متری توپ را روی گوه. حرکات او گفت: از تیراندازی و ضربه زدن به یک توپ را روی گوه شات هستند “واقعا شبیه زیرا شما می توانید قرار دادن تمام قدرت خود را به آن.”

او به پایان رسید در یک کراوات برای 26th به صورت جداگانه در سال گذشته کلاس 2A دولت مسابقات است که بدون اختصاص زمان زیادی به این ورزش است.

“راستش LPGA می تواند یک امکان بزرگ برای من اگر من فقط تمرین بیشتر” Steigauf گفت. “این بزرگترین چیزی است. من نیاز به تمرین آنچه که من موعظه برای بازی گلف. من عمل نمی کند به اندازه کافی. اما که می تواند یک تجربه عالی به عنوان به خوبی.”

اما برای آینده قابل پیش بینی هاکی باقی مانده خود را اولویت شماره 1. Steigauf و تپه-موری هیجان زده به پشت در دولت یک سال پس از از دست رفته آن در سال 2019 برای اولین بار در هفت فصل است.

دو سال کاپیتان Steigauf یکی از پیشگامان’ رهبران. Engstrøm گفت: ارشد “خانم شامپانی” با حس خود را از طنز و آسان رفتن شخصیت. Steigauf و همکار او upperclassmen قرار داده اند تاکید بر ایجاد مثبت و اعتماد به نفس است که در آن جو هیل-موری نسبتا جوان فهرستی می تواند انجام دهد.

“ما همه بانک کردن هر یک از دیگر انرژی” Steigauf گفت. “بنابراین اگر یک نفر از کار اخراج شده است و آماده برای بازی و سپس افراد دیگر خواهد بود ، من فکر می کنم که بخش عظیمی چرا ما موفق بوده است در این سال است.”

فینالیست

Keni آلن ارشد دروازه بان دره اپل: آلن متوقف شد 93 درصد از عکس های او مواجه خالص برای کنفرانس حومه جنوبی شانزه.

فیونا Claugherty ارشد به جلو East Ridge: St. Thomas متعهد به حال 41 گل و 21 پاس گل معنی او در 71 درصد از رپتورز اهداف.

Makenna Deering تاریخ و مدافع غرب سنت پل: بمیجی دولت متعهد بریده 33 امتیاز از خط آبی برای دولت محدود هکرها.

آلین Goehner ارشد دروازه بان, جنگل, دریاچه,: شمارش 15 shutouts برای بسیار رتبه رنجرز در حالی که توقف 91 درصد مواجه شدند.

راشل Golnitz در تاریخ مدافع, جنگل, دریاچه,: کلگیت متعهد به حال 47 امتیاز در حالی که مهار یک صدا دفاع.

Brieja پدر و مادر, ارشد, جلو, جنگل, دریاچه,: سوتا-دلوت ارتکاب تولید 33 اهداف و 30 کمک به رنجرز جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de