خوک ها پرواز مجازی, طلسم, حزب است “مانند گروپون اما برای E-لب به لب”

pigs-fly-party-nark-magazine-header.jpg

ما همه در حسرت لمس در حال حاضر: گرمای یک آغوش مهربان; مناقصه نوازش از یک نازکن عاشق met by moonlight; لغزنده مشت مینمودم راه خود را تا لب به لب خود را. بسیار وجود دارد هر کسی می تواند در مورد تماس فیزیکی در حال حاضر این جمعه مجازی خوک ها پرواز حزب است در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود در حال حاضر.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

کوین Kauer (با نام مستعار Nark) است که به میزبانی آلوده با انزال خوک ها پرواز احزاب برای سال در حال حاضر IRL در میله و با هر کس به دام افتاده در خانه او پریدن TRON-مانند به فضای مجازی در نهایت به تحقق وابسته به عشق شهوانی بالقوه که cyberpunk رمان شده است امیدوار ما از سال 1980s.

“آن را مانند گروپون اما برای e-کون” Kauer/Nark می گوید و وعده داده است که آن خواهید بود یک دیجیتال, طلسم شب “هر چیز” یک چالش هیجان زده هستم برای تست. تدارکات آشنا خواهد بود به هر کسی که در پیوست یک چت تصویری با همکاران در چند هفته گذشته: هنگامی که شما ثبت نام شما ایمیل فرستاده شده یک لینک خصوصی و پس از آن شما قرار داده شده در یک اتاق مشترک با یک دسته از دیگر برنامه نویس.

از آنجا, شما دعوت شده برای نشان دادن و یا فقط قطع و تماشای با مدیران گاهی اوقات برجسته شرکت کنندگان که در حال قرار دادن در خصوص مشتاق نشان می دهد. هر تماس گیرنده صوتی خاموش خواهد بود اما متن چت اگر شما می خواهید برای دریافت لاسی.

پشتیبانی غریبه

و در حالی که تماس گیرنده نشان می دهد برای هر یک از دیگر دی جی های مختلف ارائه ویدئو و موسیقی حرفه ای go-gos حفظ سکسی پرنیان رفتن. برخی از حرفه ای, رقصنده مانند Pup کلاچ خواهد شد دعوت از اینجا در سیاتل در حالی که دیگران خواهد شد جریان از مکان های از راه دور در سراسر جهان مانند Haru (هونولولو), گوشت مزه دار شده (شیکاگو) و اندرو شاه ماهی (LA).

برای من این کنترل از راه دور-boyeur سیستم یکی از جذاب ترین جنبه های این حزب پس از آن به طور همزمان احساس می کند مانند یک رجعت به قدیمی peep-show اتاق در حالی که همچنین به عنوان یک بیت مانند خیره طریق سحر و جادو پنجره در پورتال. من دوست دارم برای این که یک نوآوری است که حفظ هنگامی که ما به عقب برویم به میله: یک سنتی در فرد رقصنده شما می توانید نکته و لمسی و غیر معمول تر رقصنده های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش به درخواست تجدید نظر به بیشتر تو رفتگی در دیوار منافع جریان به طور همزمان به چندین sex parties در سراسر جهان است.

ماه گذشته حزب جذب 200 مشتاق شرکت کنندگان و با هیچ پایانی در چشم به همه گیر و همه احتمالا حتی بیشتر مقید کردن از قبل. آن را هیچ جایگزینی برای لغزش خود را دست پایین یک واحد در حمام در سی سی است, اما در حال حاضر ما فقط باید به محتوای خودمان را با استفاده خلاقانه از فناوری و یاد از همه چیز گذشته دقیقا مانند مارسل پروست را می خواستم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de