Image

آسوشیتد پرس

سر مربی همین Shula اجازه می دهد تا از سر و صدا به عنوان تفنگ برای تلفن های موبایل به میامی دلفین ها یک سوپر باول پیروزی و کامل 17-0 1972 فصل است.

از دست دادن بزرگ است که بخشی از یک زندگی عالی است. همه ما آن را تجربه کنند. دوست عزیز من برنی Yuman مانند میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است و ماتم از دست دادن غیر قابل مقایسه Miami Dolphins مربی همین Shula. اما بر خلاف تقریبا هر کس دیگری برنی را از دست دادن و در نتیجه خاطرات خود را — است که از نزدیک و شخصی.
از من خواسته برنی به بیان برخی از کسانی که در زمان شخصی و احساسات در نوشتن به طوری که در لاس وگاس خورشید خوانندگان می توانند به اشتراک گذاری این Shula آنها برنی می دانستم که به خوبی برای چنین مدت زمان طولانی.
او این کار را کرد اما نه در مد معمولی از یک مقاله نویس. او آن را برنی Yuman راه مستقیم از قلب است. من فکر کردم من می تواند پیام خود را با بازنویسی آن است. اما من نمی توانم.
بنابراین من انتشار برنی خاطراتی از مربی دان Shula به عنوان او آنها را فرستاده و به او نوشت و آنها را به عنوان او احساس می کند آنها را پس واقعا و عمیقا.
هر یک از ما می دانیم و به یاد داشته باشید مردم در زندگی ما در راه های مختلف.
برنی Yuman می دانستم که همین Shula. و مربی می دانستند برنی. آنها هر دو بهتر است به دلیل آن است.
— برایان Greenspun

من به یاد داشته باشید همین دیروز بود که چگونه از آن همه آغاز شد و بیش از نیم قرن پیش. من یک بچه در حال بازی فوتبال در ساحل میامی ، من در کار فروش کوکا کولا در منطقه پایان در نارنجی کاسه. این بازی برای اولین بار در تاریخ دلفین ها حق رای دادن.

فوتبال ژاپن رفت و به جو Auer که scampered 95 متری سمت راست حاشیه برای زمین نشستن کامل هواپیما. جمعیت وحشی رفت. این یک لحظه تاریخی. هنگامی که دلفین ها لگد نقطه اضافی به عنوان توپ میره از طریق پست هدف آن مستقیما در من. به طور غریزی در من کاهش یافته است من سینی کک و فوتبال. اولین بازی. اولین بازی. اولین زمین نشستن کامل هواپیما. اولین نقطه اضافی. و من گرفتار توپ. من نمی باید به یک انتخاب. من مهر و موم شده بود برای همیشه به عنوان شماره 1 دلفین فن از همه زمان!

زمانی که مربی Shula و من برای اولین بار ملاقات ما در زمان یک عکس. هیچ فیلم در دوربین. صبح روز بعد مربی Shula شنیده در مورد از دست رفته فیلم و مرا دعوت به آمدن و گرفتن عکس. ما صرف تمام روز با هم شده اند و دوستان همیشه از. اگر وجود داشته است فیلم در این دوربین وجود دارد که هیچ دوستی است. دوستی ما بود. سنت من خواستار آن Bashert. من عاشق سنت و دوست دارم مربی Shula.

همین Shula بود iron man با گرانیت فک. او به میامی به مربی NFL تیم توسعه. Shula فلسفه بود که “فوتبال یک بازی برای ضعف قلب است.” آن نیست و او نبود. که کار کامل است. Shula تا به حال یک قلب قوی و آن را ساخته شده از طلا.

زمانی که او برای اولین بار وارد میامی دلفین ها شد, از دست دادن تیم 3-11. آن روز رفته بودند لحظه ای او سر مربی.

در سال اول میامی ساخته شده آن را به پلی آف. سال دوم, او آنها را در زمان به سوپر باول. در سال سه … دلفین میامی برنده هر بازی از جمله سوپر باول — شده و تنها 17-0 فصل NFL تاریخ است. یک فصل کامل! در چهار سال Shula است دلفین دوباره آن را انجام داد. بازگشت به سوپر جام قهرمانی. از طریق رهبری و پیگیری مستمر کمال Shula و دلفین ها تغییر فرهنگ در میامی. او همچنین تغییر NFL. او صداقت و کرامت به ورزش در راه است که به یاد می آورد کلمات از رالف والدو امرسون نوشت که “عظمت او است که شما را به یاد هیچ دیگر است.” مربی Shula عالی بود. او خوش شانس برای رسیدن به در بالاترین سطح به دلیل حمایت از خانواده و به دلیل بی قید و شرط ایمان است.

من به یاد داشته باشید زمانی که من رفتم به دلفین اردوگاه های آموزشی در یک روز که در آن درجه حرارت به حالت تعلیق در آمد در هوا. همانطور که من راه می رفت در این زمینه مربی به من نزدیک شد و گفت که او می خواست برای دیدن من بعد از تمرین. من پاسخ داد: “من حق در اینجا.” بعد از عمل او بالا رفت و گفت: “من جامعی من آشیل. من را به بیمارستان.” ما شروع به پریدن کرد در کوروت و خاموش ما رفت.

این عملیات به تعمیر خود آشیل موفقیت آمیز بود. پزشکان توضیح داد: به مربی, همسر, مری آن است که مربی در یک دلفین بازیگران و نمی بینم اردوگاه آموزشی برای 90 روز. ازدواج با آن بهتر می دانستند. ما به خانه رفت.

صبح روز بعد من دریافت یک تماس تلفنی در 4 a. m. Mary Anne خواستار شد به درخواست من را انتخاب کنید تا مربی و او را به اردوگاه های آموزشی. زمانی که مربی رو در ماشین خود تمرکز و عزم و اراده بود و بر خلاف هر چیزی من تا کنون شاهد بود. او هرگز قلم ضرب و شتم. بعد از یک روز تمرین و جلسات مربی ساخته شده راه خود را به دفتر کار خود و تقریبا زدم درب با عصا. او بلافاصله رفت به حمام خصوصی به پرش به دوش. من شنیده ام یک انفجار با صدای بلند یک توفنده صدا, بنابراین من رسیده و ارائه دست من برای کمک به او را. من هم برداشت یک صندلی تاشو. او گفت: “آنچه که شما در زمان،” ما خندید.

به عنوان یک مربی فوتبال او می تواند به شما ضرب و شتم با خود بازیکن و یا او می تواند به شما ضرب و شتم خود را با بازیکنان. سال قبل از بازنشسته این سوال که “چه شما می خواهید برای به خاطر دارید؟” او گفت: “winningest مربی و یک فصل کامل هستند به فکر می کنم اما چیزی که برای من مهم این است که من بازی های برگزار شده توسط این قوانین است.”
شخصیت و اخلاق و خانواده و ایمان آمد برای اولین بار مربی Shula.

او نیز تا به حال یک حس شوخ طبعی. یک روز Mary Anne دعوت خانواده من و مرا به ناهار در نهر کشور باشگاه گلف منحصر به فرد جامعه است. در طول ناهار من خواست به بهانه ای خودم را برای یک کار مهم مربوط به تماس بگیرید. طی تماس من دیدم مربی توانید از جدول و متوجه شدم او گرانیت فک آمدن به سمت من. زمانی که او با نزدیک شدن من از او پرسیدم “همه خوب است؟” او پرسید: “شما می توانید به عنوان خوانده شده؟” به من گفت: “مربی شما می دانید من می توانم.” او از من خواست به نوبه خود در اطراف و نگاهی به امضای من تکیه داده. من با پوشیدن شلوار جین آبی, برگزاری گوشی من. من تبدیل به اطراف و علامت به عنوان خوانده شده “بدون شلوار جین آبی کردهایم.” ما خندید و او به من یک آغوش.

یک روز بسیاری از سال پیش, من در حال رانندگی بود و در ساحل میامی, وقتی مربی به نام. او از من خواست آنچه که من انجام شده بود و من به او گفتم که من و مادرم بودند برای سوار شدن. او از من دعوت کرد تا به خانه اش می آیند. او قرار بود به تک شرام از دالاس کابوی ها برای سوار شدن در قایق خود را. من از مربی به فکر کردن در مورد بهترین راه برای کمک به مادر من راه خود را به قایق به عنوان مادر من مسن تر بود. هنگامی که ما وارد Shula اقامت مربی برداشت مادرم را در آغوش گرفته و انجام او را به قایق. هیچ چیز سخت بود برای مربی Shula.

چند دهه پیش در یکی از آنه ماری و مربی Shula بازدیدکننده داشته است به لاس وگاس ما رو به صرف یک شب با هم. بعد از آن شب در حالی که راه رفتن را از طریق Tropicana, مربی قرار دادن 5 دلار در جدول بزور و با تهدید. او برنده چهار دست در یک ردیف. من او را تشویق به افزایش خود را شرط می بندم. با یک نگاه سریع از گوشه چشم من می دانستم که به کلمه ای دیگر می گویند. او موفق به کسب 36 دست در یک ردیف. من به او اجازه دهید می دانم که اگر او شرط به تدریج ما می تواند بازنشسته شده اند. او به من گفت: “من از کجا آمده شما را به بازی یک دست در یک زمان و شما همیشه بازی است که شما در حال برخورد است.” یکی دیگر از درس بزرگ زندگی است. او همیشه پیشرو من رو به جلو است.

من به یاد داشته باشید به وضوح که در عمل یک روز من ایستاده بود در حاشیه در دلفین ها اردوگاه های آموزشی. در این روز خاص وجود دارد طرفداران و بازدید کنندگان. دن مارینو beckoned برای من برای آمدن بر روی زمینه. به عنوان من O. J. McDuffie, یک بازیکن در دلفین ها پیوست و تکیه به شنیدن دنی با یک زن و شوهر از بازیکنان دیگر. چیزی که بعد از من می دانستم که مربی Shula تکیه به عنوان به خوبی. زمانی که او نگاه کرد و من دیدم چهره او به معنای واقعی کلمه یخ زد! در کفر او انداخت و او را در کلیپ بورد بالا در هوا. او فریاد زد “برنی! خارج شدن از اجتماع افراد یک تیم!” ما به اشتراک گذاشته یک آغوش و یک خنده که برای چندین دهه به طول انجامید.

و اما قبل از هر چیز در ذهن من به دلیل آن را شامل دو مرد من را دوست داشتم عمیقا شده اند و ممتاز تماس بگیرید دوست من:

من به یاد داشته باشید هنگامی که به جهنم همسر من, Candace میزبانی تعجب 50th birthday party برای من در Shula Steakhouse در ساحل میامی. وجود دارد تنها تعداد کمی از اعضای خانواده و دوستان در آن حضور داشتند. آن را یکی از بزرگترین شب های زندگی من. من دوست مادام العمر همین Shula تکیه بیش از من دوست مادام العمر محمد علی و من شنید او گفت: “قهرمان من در مورد شما نمی دانم, اما من یک $50,000 ظاهر هزینه برای حضور در برنی ، علی بلافاصله نگاه مربی و گفت: به عنوان تنها او می تواند می گویند, “من احساس می کنم بد نیست … من یک $100,000.”

مربی با تشکر از شما برای ساخت به من یک فرد بهتر و هدیه از دوستی ما. من خوش شانس. جهان به مکانی بهتر به خاطر شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de