عکس: تصاویری از ماه مبارک رمضان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در ماه رمضان معمولا زمان هم با مسلمانان پر کردن مساجد برای ساعت نماز و های بزرگ اسراف وعده های غذایی با دوستان و همسایگان روز پس از طلوع به غروب روزه.

اما به عنوان آسوشیتد پرس تصاویر نشان می دهد coronavirus را مجبور مسلمانان در سراسر جهان — از اندونزی و هند و شهر غزه به سیاتل و آفریقای جنوبی به تغییر راه که در آن آنها مارک مقدس ترین ماه در تقویم اسلامی.

در این سال بسیاری از آنها محدود به خانه های خود سفر است به شدت محدود و مکانهای عمومی از جمله پارک ها و مراکز و حتی مساجد توقیف.

احمد Kamel همسرش, نادیا Chaouch و خود را 2 سال با پسر یوسف ماندن در خانه در سیاتل. یک عکاس AP به تازگی دستگیر شده آنها را در مقابل یک کامپیوتر در اتاق نشیمن خود را به تماشای شبانه تراویح نماز livestreamed از تقریبا خالی مسجد. اگر نیست آن را برای COVID-19 آنها خواهد بود در مسجد و سپس های جشن و سریع-پایان دادن به وعده های غذایی با دوستان و همسایگان.

خارج از امام Ahmed Raza جام مسجد مسجد در چشمه غربی ژوهانسبورگ سه نفر در انتظار دریافت آب نبات در ماه رمضان به تازگی شنبه در اجتماعی, فاصله صندلی درست فاصله مشخص شده با رنگ سفید خط. آفریقای جنوبی تحت دقیق پنج هفته مستند در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

در دهلی نو, یک, کوچک, انفرادی گروهی از مسلمانان دیده می شود می تواند بی سر و صدا شکستن سریع داخل مسجد جاما هند یکی از بزرگترین مساجد که در غیر پاندمی سال خواهد بود بسته بندی شده با هزاران نفر از جانبازان.

مردان با پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله در طول نماز در تهرا مسجد در مارسی, فرانسه هفته گذشته در حالی که یک solitary man اخراج یک توپ از پشت یک دیوار سنگی بر روی یک تپه در سارایوو بوسنی به سیگنال شکستن سریع در مدت کوتاهی پس از غروب آفتاب است.

با اکثریت مسلمان کشور آغاز اعمال محدودیت های گسترده در اواسط ماه مارس با بسیاری از لغو نماز جمعه و سازندگان: مقدس. عربستان سعودی تا حد زیادی قفل شده است و مکه و مدینه و متوقف طول سال عمره مفرده.

در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین ملت های مسلمان پایتخت جاکارتا به حالت تعلیق پروازهای مسافری و ریلی و خودروهای شخصی ممنوع شده است از خروج از شهر بود.

اما در حالی که بسیاری از آنها وزن با اضطراب در مورد این بیماری همه گیر دیگران تصمیم گرفته اند به بازیگران این ترس کنار حمایت از ارج نهادن به سنت های مذهبی.

در اندونزی را عمیقا محافظه کار آسه استان است که در حکومت اسلامی قانون استقلال قرارداد بسیاری از مساجد بسته بندی شده بودند روز جمعه پس از انتشار “فکتشیت” حکومت که نماز می تواند ادامه.

یک AP تصویر نشان داد صدها نفر از مردان با چند ماسک, اما بسیاری بدون ایستاده شانه به شانه در یک مسجد در این استان با وجود هشدارهای از جهانی بهداشت مقامات برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ است که می تواند خار سریع گسترش COVID-19.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de