پنوم پن ماکارونی خانه دوباره باز می شود به زودی و بیشتر سیاتل مواد غذایی اخبار شما می توانید با استفاده از: 28 فوریه سال 2020 نسخه

Category: سیاتل

معشوق کامبوج رستوران و سیاتل موسسه پنوم پن ماکارونی خانه تقریبا باز دوباره. پنوم پن ماکارونی خانه

در این هفته برخی از آشنا سیاتل مواد غذایی مورد علاقه های شما در حال لذت بردن از زمان در دو بخش ملی و ویژه به عنوان میله های محلی و رستوران ها دریافت جیمز ریش نامزد جایزه و Ellenos ماست می شود 18 میلیون دلار سرمایه گذاری است. به علاوه یک سیب taproom یک نانوایی برای سگ و یک mocktail مقصد وارد پنوم پن ماکارونی خانه و Taku آماده برای باز کردن و هیچکاک آشپز برندان مک گیل اعلام کرد پاپ آپ فروشگاه ساندویچ در جورج تاون. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد همه که و بیشتر به علاوه آخر هفته برای foodies مانند واشنگتن آبجو در خانه باز. برای ایده های بیشتر ما را بررسی کنید سیاتل کوکتل هفته تقویم و کامل ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

دهانه
کپسول کافه
این جدید تایوانی کافه که نرم-باز در اوایل فوریه می افزاید: به U-منطقه فراوان و ارزان قیمت ارائه شده با snacky نیش مانند ملایم پخته شده گوشت خوک, پاپ کورن مرغ و پیاز حلقه ای. مهمان می تواند با گرفتن یک سبد و مطالعه کردن کافه بوفه برای بارگذاری بر هر آنچه که غذاهای آنها می خواهند.
دانشگاه منطقه

مرکز شهر سگ سالن نانوایی
خیلی به این اختلال از پای عاشقان و لذت از صاحبان حیوان خانگی مرکز شهر سگ سالن نانوایی یک سگ درمان نانوایی از سگ نظافت و مهدکودک های زنجیره ای به همین نام از آن افتتاح در محل سابق پای این آخر هفته. این جشن شامل فروشگاه, رایگان, ناخن سبك رفتار یک شانس برای برنده شدن یک doggie اسپا روز در مرکز شهر سگ سالن و مسابقه عکس با عضویت ماهانه به سالن آینده سگ حیاط نوار به عنوان یک جایزه.
فریمانت

ملخ سیب و دم شرکت.
ملخ هستند swarming سیاتل: به سرعت در حال گسترش سیب شرکت آغاز شده است که در وودینویل باز دوم آن در مرکز شهر taproom آخرین پنج شنبه, مارس 21 با توجه به آزادی مطبوعات. پایگاه بخشی از پایک جای خود را به تازگی افتتاح سالن بازار که ویژگی های کسب و کارهای دیگر مانند اخیرا Anchorhead قهوه. (ملخ همچنین دارای یک محل در نزدیکی پست کوچه.) مانند دیگر ملخ سیب مکان های جدید taproom یک دوجین انواع سیب در شیر flatbread پیتزا خوش طعم تنقلات و بازی مانند غول Jenga و اتصال چهار. دیوارها را نیز باز خواهد شد تا “دریا” هنگامی که آب و هوا خوب است.
مرکز شهر

کوه و بائو
حرکت بیش خمیر منطقه: این چینی رستوران در لیک سیتی که باز در اواخر ماه ژانویه است که racking تا ستایش برای آن شاداب سوپ کوفته wontons ها, دست کشیده, رشته فرنگی و دیگر دلخوشیها.
لیک شهر

SoBAR
نه بیش از حد طولانی پس از خشک ژانویه سیاتل را برای اولین بار اختصاص داده شده “هوشیار کرافت نوار کوکتل” خواهد شد که آن را نرم و باز در گرینوود در چهار شنبه, مارس 4. واقع در گوشه ای از فروشگاه Studios فضای رویداد های pop-up نوار را در تخصص صفر-اثبات نوشیدنی های ساخته شده با مواد تشکیل دهنده مانند آب میوه های تازه و Seedlip (نام تجاری آب مقطر غیر الکلی ارواح). قبلا اصلی متصدی بار کریس گارد برش دندان های خود را به کار آشپز جاش هندرسون را هاکسلی والاس رستوران ،
گرینوود

Soju انجو نوار
Jun پارک که او نیز صاحب معشوق Musashi باز این کره نوار در سابق فضای دائو تای خانه در سرعت مرکز رقص. این نام اشاره به soju, کره ای, مشروب و انجو کره ای, نوشیدن مواد غذایی است. مهمانان می توانند در K-Pop ویدئوها در حالی که با بهره گیری از soju با صفحات مانند ماهی مرکب تمپورا و tteokbokki (هم بزنید سرخ شده در روغن برنج کیک).
کاپیتول هیل

تعطیلی
پرواز سنجاب پیتزا Co.
این laidback جامعه متمرکز پیتزا مشترک با علاقه برای کاست mixtapes اعلام کرد در Facebook این هفته که پس از 11 سال از کسب و کار آن سورد پارک محل خواهد شد که آخرین آن روز کسب و کار امروز 28 فوریه به دلیل اجاره بودن. کسب و کار را جورج تاون و برگ افرا مکان های باز باقی خواهد ماند.
سورد پارک

مواد غذایی دیگر اخبار
جیمز ریش جوایز semifinalists اعلام کرد
معتبر جیمز ریش بنیاد اعلام کرده است در این سال محصول semifinalists و در میان آنها بیش از یک دوجین آشنا سیاتل نام از جمله استیو لوقا از Cloudburst دم لیز Kenyon از روپیه نوار Shota ناکاجیما از آدانا, چرا Amlag از هود معروف کافه و بار و Mutsuko سوما از Kamonegi. دیدن لیست کامل از محلی نامزد اینجا.

Ellenos ماست دریافت 18 میلیون دلار سرمایه گذاری
محلی purveyors از preternaturally خامه, ماست یونانی در Ellenos باید فقط دریافت قابل ملاحظه مالی هجوم: نوع تنقلات موسس و مدیر عامل شرکت sallybuberman سرمایه گذاری 18 میلیون دلار در کسب و کار برای کمک به پیدا کردن مخاطبان گسترده تر و گسترش آن جدید فدرال راه امکانات تولید. این نام تجاری است که در حال حاضر در سراسر کشور توزیع شده, پس از آن ممکن است حتی بیشتر به راحتی در دسترس در حال حاضر.

پنوم پن ماکارونی خانه به زودی افتتاح
طرفداران همه جا سوگواری زمانی که کامبوج رستوران و دیرین چینی-بین المللی منطقه ثابت پنوم پن ماکارونی خانه بسته پس از 30 سال از کسب و کار در بهار سال 2018 است. با خوشحالی معشوق نهاد است که پیش از این اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در یک محل جدید در تای بینه آپارتمان ساختمان پس از موفقیت کمپین Indiegogo در حال حاضر مجموعه ای رسمی بازگشایی تاریخ 14 مارس ، چهارشنبه, شهردار جنی Durkan بازدید از رستوران برای جشن $140,000 کمک مالی از دفتر اقتصادی و توسعه و ارج نهادن به کسب و کار برای بودن “سهم برجسته به حیات اقتصادی و فرهنگی طراوت و چالاکی از شهرستان.”

برندان مک گیل طرح ایتالیایی ساندویچ فروشگاه
آشپز و رستوران برندان مک گیل از هیچکاک و Bruciato در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک pop-up ساندویچ ایتالیایی رستوران در داخل فضایی که قبلا قرار دارد او در حال حاضر از بین رفته جورج تاون دلی و بازار (و هیچکاک دلی قبل از آن). مک گیل دارای 18 ماه در سمت چپ بر فضا و استفاده از آن برای ایجاد موقت spinoff از مرکز شهر روم به سبک پیتزا فروشی نوار Taglio به نام پنینو Taglio, خدمت پنج تا شش پانینی گونه های ساخته شده با focaccia مانند دوغ. زودگذر مدل به یاد می آورد pop-up نوار کوکتل سلسله که گرفتن اقامت در soon-to-be-تخریب چهار دریاها رستوران تا تخریب آن تاریخ (که به تازگی با تاخیر). پنینو Taglio برنامه ریزی شده است برای باز کردن مدتی در این بهار.

Taku آماده برای باز کردن
آدانا آشپز Shota ناکاجیما مدتها در انتظار نوار Taku خدمت سرخ شده به سبک ژاپنی گوشت کباب به نام kushikatsu است در مراحل نهایی آماده سازی و باز خواهد شد در کاپیتول هیل در چهار شنبه, مارس 11. نوار را از پیوستن به تازگی افتتاح نوار مطب دکتر که نیز در خدمت ژاپنی سیخ کباب به عنوان یکی دیگر از کاپیتول هیل گزینه برای گوشت-در-یک-چوب.

شیطان پین بال دزد بار آمدن به کاپیتول هیل
جدید پین بال دزد نوار به نام حالت جامد است که رهبری برای کاپیتول هیل مدتی در تابستان امسال احتمالا باز در ماه ژوئن. نوار را از ویژگی های ماشین آلات ارائه شده توسط پین بال علاقه مندان جو ریچی (که همچنین لوازم بازی در Raygun سالن), رامش ماکارونی فنجان منابع از سراسر جهان و مقدار زیادی مشروب الکلی.

خود خدمت taproom باز در جنوب دریاچه اتحادیه
متخصصین و اهل فن denizens از جنوب دریاچه اتحادیه در حال گرفتن عزت پور نوشیدن مقصد در Google Cloud ساختمان. نقطه ای به نام Tapster یک پاسگاه شیکاگو مبتنی بر کسب و کار و خدمت 60 شیپور خاموشی از آبجو و شراب و صنعت نوشابه کمبوچا و batched mocktails با صفحه لمسی. یک متصدی بار را هنوز هم ریاست این محل برای کمک به مهمانان است.

حوادث
روز شنبه, فوریه 28
Breakside/pFriem ابجو شب
Chuck’s هاپ فروشگاه به نمایش گذاشتن شیراز Pilsner یک hoppy Pilsner دم توسط اورگان بر اساس Breakside آبجوسازی در همکاری با pFriem به 10 سالگرد خود را جشن می گیرند. آنها همچنین می خواهید ضربه بزنید چند “در سطح جهانی ترد bois” از هر آبجوسازی.

قلب و شراب
نمونه ارائه شده از wineries و مشروب در سراسر منطقه با زوج خوشمزه غذا قبل از tucking به یک شام دلچسب از Herban جشن. دسر خدمت خواهد شد در طول حراج زندگی می کنند بخشی از شب, با درآمد حاصل از موارد بهره گیری برداشت علیه گرسنگی است.

رامش شب در Taproom
Slurp رشته هوشمندانه ساخته شده از ابتدا با حروف کوچک دم را repurposed صرف دانه در میسو سوپ با گوشت خوک ترد شکم, تخم مرغ عسلی, جوان, ذرت, menma (تخمیر شاخه های بامبو) و نوری.

28 فوریه-1 مارس
ناقص مواد غذایی ضایعات هفته در سیاتل!
ناقص مواد غذایی, مواد غذایی آنلاین, خدمات متعهد به مبارزه با زباله های مواد غذایی توسط تهیه misshapen-اما-هنوز کاملا خوب تولید خواهد شد همکاری با آشپز Joel Gamoran و رستوران ها در سراسر سیاتل به ترکیب خود را عرضه و به ویژه آیتم های منو. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع غذا تاسیسات.

فوریه 28 مارس تا 2
Li المللی وودی برگر ماه
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. برای آخر هفته آن را “Manolin ساندویچ” با پوشیده با نان گوشت کتلت و پیاز و شیرین مستی از آشپز لیز Kenyon از Manolin و روپیه نوار

فوریه 28-8 مارس
وحشی آلاسکا پولاک رستوران هفته
خوشمزه و پایدار آلاسکا پولاک ستاره خواهد شد در غذاهای منحصر به فرد از بیش از 25 سیاتل رستوران از جمله Aerlume آنتونی را بار Melusine کافه Presse, Chinooks دوک را لو Pichet و لوک.

چهار شنبه, آوریل 29
Boylston/دانشگاه هاروارد جهش روز 2020 میخانه خزیدن
تپه قیف می توانید لذت بردن از غذا و نوشیدنی ویژه در اطراف جهش ساعت در روز در Redhook Brewlab, زندگی در مریخ, بیل خاموش برادوی, لیندا میخانه و نمک و نی.

شکسته بار در روز – جهش روز Edition
گاهی اوقات تئو میله شکلات شکست به قطعات ریز اما شما می توانید انتخاب کنید تا قطعات در این رویداد که در آن خرد خرده ریز فروش برای $10 پوند. برای اولین بار 10 نفر در خط را نیز دریافت دو میله از تئو جدیدترین طعم (PB&J و قهوه و کرم فنجان) به علاوه یک تئو لیوان.

PSB, بستنی مهمانی خانه
یک روز اضافی حکم اضافی دسر در اینجا ارائه شده توسط Full Tilt بستنی در قالب یک وگان marionberry با طعم شکلات چرخش.

یک روز اضافی به فوق العاده!
Macaron maven بانوی یام شما را دعوت به صرف اضافی بعد از ماه بودن “فوق العاده زیاده افسانه دادن و مهربان” با کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو به میزبانی DonnaTella HoweHowe و دانه ملکه الهام از حیوانات آبرنگ پرتره از مهمانان توسط Taeuber گروه تئاتر و سفارشی بستنی و نوشیدنی (موجود در پیشگام مربع محل تنها). ده درصد از همه macaron فروش در همه نقاط برای روز بهره مند خواهد شد سیاتل جامعه انسانی.

30th سالانه PNA طعم شراب
پذیرش سالانه شراب عاشقان جشنواره می شود و شما نمونه ای از 10 شراب به همراه موسیقی زنده و تنقلات. اگر شما سقوط در عشق با یک خاص, قدیمی, خرید بطری در pop-up store—درآمد حاصل از رفتن به محله فینی انجمن.

واشنگتن آبجو در خانه باز
بیش از 110 واشنگتن کارخانه های لبنی را باز درهای خود را به صورت همزمان در سراسر ایالت خانه باز می دهد که دوستداران آبجو یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد ماجراجویی خود را. طرح سفرنامه برای شخصی آبجوسازی خزیدن سفر به چند مقصد کارخانه های لبنی شما همیشه می خواستم به سعی کنید و یا به سادگی رها کردن نزدیکترین شرکت هنر و صنعت آبجو در محله شما. هر برجسته آبجو خود را خواهد داشت صف شگفتی در فروشگاه است که ممکن است شامل نمونه, تور, سوغاتی, نادر بشکه مذاقات مرزه جفت غذایی و بیشتر.

فوریه 29-MARCH 1
سخت کبد 2020
عذر خواهی برای کبد خود را در پیشبرد قبل از بهره گیری از barleywine (یک سبک قوی آل از بین 6-11% میزان الکل) در Brouwer کافه را 18th جشن سالانه که باید بیش از 40 گونه در ضربه بزنید.

چهار شنبه, آوریل 1
Cajun & Creole
Addo آشپز اریک ریورا جلب خواهد کرد در خاطرات خود از زندگی در لوئیزیانا با Cajun and Creole-الهام صبحانه مزه منو.

Cortina قبل از تئاتر شام
قبل از اینکه شما تماشای السا کمربند او قلب یخی به “Let It Go” در موسیقی اقتباس از دیزنی منجمد در برترین تئاتر, نشستن به یک آرامش سه دوره جایزه بزرگ-fixe غذا با گزینه های مانند ماهی قزل آلا, bruschetta, فرنگی لوله لوله و کوتاه همبرگر و مایر کیک پنیر لیمو. نیز وجود دارد یک سه دوره جایزه بزرگ-fixe بشود نسبت به کودکان با گزینه های مشابه در یک بچه دوستانه با فرمت.

سفید پنجه حزب آزادی
ظالمانه محبوب مشخصی آب معدنی با نام تجاری است حذف سه طعم های جدید از boozy شامپانی آب. بود که برای اولین بار آنها را امتحان کنید در کنار یک زمان محبوب و طعم و چهار به خصوص میان وعده جفت با مزه یادداشت ها در کاپیتول هیل هتاک طبیعی نوار شراب لا شیرجه رفتن.

مارس 1-8
سیاتل کوکتل هفته
این روحیه weeklong رویداد قرار می دهد یک نور افکن در محرک و (کوکتل) شیکر از سیاتل بار با ویژه libations در دسترس در بیش از 60 شرکت کننده در سالن به علاوه کلاس ها و سمینارها برای جوانب مثبت صنعت, پاپ آپ میله کوکتل, نوار, تصاحب, مسابقات, مزه, احزاب, و بیشتر. شنبه کوکتل منطقه رویداد در بل بندر کنفرانس مرکز “کارناوال کوکتل” را از ویژگی های سخنرانی و تظاهرات یک فروشگاه خرده فروشی و یک کامیون مواد غذایی اسکله با ازبک غذایی در خیابان از تبسم, بومیان آمریکا, سرخ کردن نان tacos از Rez, آسیایی, تلفیقی می خورد از طلب با مجموعه J, و خیلی بیشتر.

دوشنبه, مارس 2
ماکارونی مادربزرگ آشپزی شام
در سال 2014 ویکی Bennison شروع یک پروژه به سند ایتالیا در حال مرگ هنر ساخت ماکارونی در خانه با دست. بنابراین او شروع به پیگیری کردن, ایتالیایی, مادربزرگ که تا به حال آموخته هنر و صنعت خود را در جوانی و فیلم برداری فرآیندهای خود را در خانه های خود. آن را نمیگیرد طولانی برای لذت نتایج جستجو برای تبدیل شدن به یک آنلاین, احساس با بیش از 456,000 پیروان در یوتیوب و بیش از 236,000 followers on Instagram, تبدیل nonagenarian nonna به احتمال اثرگذارندهها. Bennison کار همچنین باعث یک کتاب آشپزی ماکارونی آرشیو: اسرار ایتالیا بهترین آشپز خانهمنتشر شده در ایالات متحده در ماه اکتبر گذشته. با همکاری محلی کتاب آشپزی فروشگاه کتاب و فریزر, آشپز, Brandon Pettit را بالارد پیتزا فروشی Delancey میزبان شام با الهام از این کتاب با sfoglia در brodo tagliolina با میگو pappardelle با گراز ragu chicories با Meyer lemon and “چیزی زیبا و ایتالیایی برای دسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de