• لس آنجلس – پیتر Chhun سمت چپ Chantha باب مرکز و گناه Chhon خداحافظی به Chhon دختر Davik Teng, قبل از عمل جراحی در بیمارستان کودکان لس آنجلس در مارس 24, 2008. Chhun بنیانگذار قلب بدون مرز که کمک به صرفه جویی در حدود یک صد بی بضاعت کامبوج کودکان مبتلا به بیماری های قلبی درگذشت این هفته است. او 71.
    (عکس از جف Gritchen بلند, ساحل, Press-Telegram/SCNG)

  • لانگ بیچ کالیفرنیا. — پیتر Chhun مرکز بنیانگذار قلب بدون مرز همراه با Chanta باب حق قبول اعلام از شهردار باب پرورش در جلسه شورای شهر در فوریه 10, 2009 در لانگ بیچ کالیفرنیا. همچنین پذیرش هستند Ratha اضطراب سخت و ناگهانی کمر راست پسر Soksamnang Vy و دیوید کیم. اضطراب سخت و ناگهانی پسر آورده بود به آمریکا برای عمل جراحی قلب. Chhun بنیانگذار قلب بدون مرز که کمک به صرفه جویی در حدود یک صد بی بضاعت کامبوج کودکان مبتلا به بیماری های قلبی درگذشت این هفته است. او 71. (عکس از جف Gritchen بلند, ساحل, Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

توسط گرگ Mellen,

مشارکت نویسنده

پیتر Chhun بنیانگذار بلند, ساحل, غیر انتفاعی قلب بدون مرز که کمک به صرفه جویی در زندگی از حدود 100 فقیر کامبوج کودکان مبتلا به بیماری های قلبی درگذشت. او 71.

Chhun یک کامبوج بومی زندگی می کردند که در آسیای جنوب شرقی کشور در طول ظهور Khmer Rouge درگذشت این هفته در پراویدنس شرکت کوچک مری مرکز پزشکی مراقبت حاد تسهیلات در سن پدرو. او تا به حال شده است بیمار را از داشتن یک سکته هموراژیک — وقتی که یک رگ خونی شکسته و خونریزی به مغز — در سال 2017.

این ساحل طولانی ساکن بود یک فیلمبردار خبری با تجارت است. اما آن قلب بدون مرز در سال 2006 تاسیس و کار خود را کمک به کودکان مبتلا به نقص قلب است که به Chhun را هدف زندگی.

پس Chhun را تا سال 2017 سکته مغزی قلب بدون مرز کاهش یافته است, تبدیل شدن اساسا از بین رفته. چرا که Chhun بود که نیروی محرکه آن از یک مرد که هرگز از دست شور و شوق خود را برای کمک به کودکان از کامبوج. اما در طی دهه های دراز مدت سازمان و چند نفر از بچه ها از کامبوج به آمریکا برای اعمال جراحی قلب و همکاری با گروه های بین المللی برای کمک به نمرات از دیگر کودکان با نقص قلب.

“او مراقبت بیشتر در مورد کودکان و نوجوانان از خود گفت:” مادر دبرا Chhun, 17 بود که در کنار پدر هنگامی که او درگذشت.

پس Chhun مرگ در روز سه شنبه, جولای 14, کسانی که او را می دانستند صحبت در مورد شور و شوق خود را برای کمک به جوانان از میهن خود — با “قلب” و “بچه ها” کلمات اغلب استفاده می شود توسط دوستان خود را زمانی که به یاد او.

جان Futch سابق سردبیر در مطبوعات-تلگرام و دوست Chhun را memorialized او را در Facebook post.

“قلب بدون مرز” او نوشت: “خود را از دست داد بزرگترین قلب دیروز.”

پیتر Chhun متولد شد و در اوت. 10, سال 1948 در یک روستای کوچک در Meanchey استان کامبوج. به عنوان یک مرد جوان او مورد مطالعه برای تبدیل شدن به یک راهب قبل از تغییر مسیر زندگی خود. در طول سال های اولیه از کامبوج جنگ داخلی به طول انجامید که از 1967-1975, Chhun ملاقات فیل بردی یک NBC خبرنگار جنگی تبدیل شد و خود فیلمبردار و مترجم.

NBC کردم Chhun خارج از کشور در مدت کوتاهی قبل از سقوط از پنوم پن, کامبوج, پایتخت به خمرهای سرخ.

Chhun سپس به کار در ان بی سی در لس آنجلس برنده چندین جایزه امی با “Dateline” و پوشش بازی های المپیک تابستانی 2000 در استرالیا.

اما هرگز او را فراموش کرده میهن خود. او به کامبوج مختلف کمک ماموریت در اواخر 1980s و 1990s. در سال 2004 Chhun تولید شده احتمالا اول زندگی آمریکایی شبکه تلویزیون نشان می دهد از نمادین در مجتمع معبد انگکور وات در کامبوج برای “امروز” نشان می دهد.

سپس او شروع به صرفه جویی در زندگی.

Chhun سابق Burbank ساکن دهکده قلب بدون مرز در سال 2006. او می دانست که او می خواست به انجام کاری برای کمک به کامبوج اما او مطمئن نیستید که چه.

که همه را تغییر زمانی که او شنیده ام در مورد Davik Teng.

Davik یک کودک مبتلا به نقص قلبی خس خس زندگی خود را در یک کلبه بامبو در کامبوج روستای بدون برق و یا آب در حال اجرا. در آن زمان کشور فاقد امکانات برای عمل جراحی قلب باز.

اما Chhun قادر به ترتیب برای این روش باید انجام شود در بیمارستان کودکان لس آنجلس.

Press-Telegram وقایع Davik سفر از کامبوج به ایالات متحده از طریق عمل جراحی او را در مارس 2008 و بازگشت به کامبوج که در آن او در حال حاضر ازدواج کرده و خانواده خود را.

در طول زمان خود را با هم در ایالات متحده Chhun, Davik و مادر گناه Chhon حال بسیاری از ماجراهای از جمله سفر به دیزنی لند و سوارکاری در ساحل کامبوج در سال جدید رژه.

Chhun کشف کرده بود او درست میشن.

“همه چیز با پیتر بود از قلب” گفت: Chantha “بابی” باب لانگ بیچ یک پیشخدمت در Sophy را یک کامبوج رستوران در ساحل طولانی که مسئول اتصال Chhun و Davik شد و Chhun دست.

Chhun شد غیر رسمی شهردار Sophy به دیدار دوستان و خیرین وجود دارد برای یک لیوان شراب و برنامه ریزی پزشکی ماموریت.

Chhun را به همراه سه فرزند به آمریکا برای درمان” Socheat نها, Sok سام ننگ و Bunlak آهنگ. بعد با هزینه آوردن کودکان به آمریکا بیش از حد بالا او با همکاری پزشکی بین المللی ماموریت به انجام عمل جراحی بر روی گروه از کودکان است.

“برای آمدن به کشور محل تولد من و شاهد کودکان بیمار قبل از عمل جراحی” Chhun یک بار گفت: “و سپس به دیدن آنها پس از عمل جراحی, لبخند بر لب, بازی و نداشتن همان آبی رنگ در نوک انگشتان خود را و احساس بسیار خوبی است.”

Chhun شد قادر به کمک به این کودکان با وجود قلب بدون مرز مالی مبارزه در زمان توسط بسیج جامعه — و با سازماندهی جمع آوری اعانه.

“او به ارمغان آورد و جامعه با هم برای یک هدف بزرگتر” به گفته دیوید Kem یک ساحل طولانی ساکن که داوطلب در قلب بدون مرز شد و یکی از دوستان نزدیک Chhun است. “من خوش شانس را به بخشی از آن.”

Chhun برای خود دوست داشت کار خود را relishing نزد یک بار بیمار کودکان در حال اجرا در اطراف سالم و شاد پس از عمل جراحی.

“من فکر نمی کنم من می توانید پیدا کردن هر چیزی بهتر از این برای انجام,” او یک بار گفت.

Chhunn جان سالم به در با همسر خود خوش شانس Chuon که او در ایالات متحده و دختر خود را, Kimberly Chhun; خود کامبوج همسر Morlida Choeun که او ازدواج در کشور مادری خود و دختر خود دبرا Chhun هر دو ساحل طولانی ساکنان; همسر سابق خود ایرنه Laurente و دختر خود را, ساندرا Chhun; و دو نوه.

یادبود جشن برنامه های در انتظار.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de