Pete Buttigieg: Editorial Board Meeting

استیو مارکوس

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg گوش به یک سوال در سرمقاله جلسه هیئت مدیره در لاس وگاس خورشید دفاتر در هندرسون روز شنبه, ژان. 11, 2020.

پیش از نوادا قفقاز به لاس وگاس خورشید هیئت تحریریه دعوت بالا دموکراتیک داوطلبان برای مصاحبه در مورد چگونه سیاست های خود را خواهد شکل امریکا و نوادا. دوم این است که در یک سری از داستان بر اساس صحبت های ما.

پیت Buttigieg وارد نوادا حزبی در قابل توجه مسیر از اینکه کمی شناخته شده میانه شهردار به یکی از رهبران حزب دموکرات ریاست جمهوری زمینه در کمتر از یک سال.

در طول مبارزات انتخاباتی سابق دو دوره شهردار South Bend, Ind., نشان داده است که وقار فصاحت و مدنیت است که بسیاری از آمریکایی ها به شدت از دست یک رئیس جمهور. در فرد Buttigieg نمایش آن کیفیت نیز او را با همان آرامش جمع آوری و مغزی نامزد شما ببینید در بحث مرحله.

Policywise, Buttigieg قرار داده است خود را در میان میانه در مسابقه. اما برنامه های خود را نیز منعکس 38 ساله رودز محقق هوش و تفکر تازه. در میان طرح های:

مراقبت های بهداشتی

Buttigieg طرح تلاش می کند به اعتصاب تعادل بین این مرکز و سمت چپ با حفظ بیمه خصوصی اما نه لزوما به طور نامحدود — بر خلاف برنامه های که یا برای تماس فوری برای پایان دادن به خصوصی گزینه خواهد بود و یا قطع آن را در یک مجموعه نقطه در آینده است. رویکرد خود را به گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه و پس از آن اجازه آمریکایی ها تصمیم بگیرد که آیا به ماندن در خصوصی خود را طرح و یا سوئیچ به یک گزینه است.

پیت Buttigieg: سرمقاله جلسه هیئت مدیره

Democratic presidential candidate Pete Buttigieg responds to a question during an editorial board meeting at the Las Vegas Sun offices in Henderson Saturday, Jan. 11, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

“من فکر می کنم ما نیاز به قرار دادن یک کمی بیشتر فروتنی به سیاست است که می گوید:” اگر ما حق و این واقعا طرح است که بهترین برای همه, پس از آن همه حرکت می کند بیش از آن است که مدیکر برای همه,’, ” او گفت:. “اما اگر برای برخی از مردم آن را نمی جواب درست و نه به عنوان خوب به عنوان آنها چه کردم پس چرا باید ما دیکته از چند سال قبل از آنها را به سوئیچ ؟ اجازه دهید آنها را به نگه داشتن برنامه است که برای آنها کار می کند.”

مهاجرت

مانند دیگر نامزدها Buttigieg پشتیبانی از یک مسیر به شهروندی برای 11 میلیون طولانی مدت مهاجران مستند نشده. اما به جای ارائه یک مجموعه خاص از مراحل او می گوید که کار با قانونگذاران برای ایجاد جاده.

“من به عمد ترک اتاق را برای سیاست مذاکره شود قانونگذاری چرا که هستند بسیاری از راه های مختلف به این,” او گفت:.

اگر چه جزئیات تعیین می شود بعد Buttigieg گفت که او پیش بینی یک “توالی سیستم” که طول می کشد را به حساب عوامل مانند طول اقامت وضعیت خانوادگی و سابقه اشتغال.

“من می خواهم به آن را در راه است که نشان می دهد توجه برای کسانی که در تاسیس و کمک بیشتر,” او گفت:. “من فکر کردن در مورد یک پسر در ساوث بند: محبوب و معشوق صاحب رستوران با نه آنقدر به عنوان یک بلیط پارکینگ در برابر نام خود را برای 20 سال است. و چون از چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که وجود دارد یک تعطیلات خانوادگی به آبشار نیاگارا و چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده در مرز کانادا مرد رو اخراج سفارش. او برای رفتن به یخ و هر سال سعی کنید آن را ثابت شده است. و تحت این دولت زمانی که او رفت و به یخ — انجام درست مانند او قرار است به او نمی آمد. باد تا تبعید کردند. خود بچه ها که در حال شهروندان آمریکایی هستند که زندگی بدون پدر خود را در حال حاضر. و سپس با تمام خانواده به پایان رسید تا در حال حرکت به سیوداد خوارس زیرا این تنها راه برای با هم ماندن حتی اگر خود بچه ها من فکر می کنم هرگز وجود نداشته است و یا قطعا نمی توانید که به عنوان صفحه اصلی خود.

“بنابراین من فکر می کنم افرادی مانند او که ما نیاز به اولویت بندی.”

موقعیت خود را در تعمیرات اساسی مهاجرت و گمرک و گمرک و حفاظت مرزی نشان دهنده تلاش خود را به درخواست تجدید نظر به متوسط رای دهندگان او را در برابر تغيير. در جای دیگر مهاجرت و ایده های او عبارتند از:

• ارائه خدمات ملی فرصت ها برای مردم برای به دست آوردن تابعیت. که شامل AmeriCorps مواضع همراه با ایجاد یک آب و هوا سپاه که در چنین پروژه هایی به عنوان weatherizing ارشد مسکن. “اگر شما نگاه کنید در پذیرش نرخ نظامی برای سپاه صلح و AmeriCorps آنها به طور معمول کمتر از 20 درصد است.” “آنچه آنها به شما بگویم این است که وجود دارد راه بیشتر افرادی که می خواهید به خدمت و در حال حاضر به خدمت از رسیدن به خدمت می کنند. بنابراین راه من می خواهم ساختار آن را دوباره باید تعداد زیادی از لایه ها.”

Buttigieg پیشنهاد establishling یک جامعه تمدید ویزا که اجازه می دهد مقامات محلی برای شناسایی خاص خود را نیروی کار مورد نیاز و صنایع دستی درخواست ویزا برای رفع آن نیاز دارد. ویزا طراحی شده است به ترک ساکنان احساس کمتر نگران آن است که تازه واردان مصرف شد که در غیر این صورت خواهد بود ایشان.

“به خصوص در بخش صنعتی میانه بسیاری از مقامات محلی صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد چگونه ما تحریک رشد کار و چگونه ما ایجاد فرصت های اقتصادی و شروع به درک که این نیمی از نبرد چرا که شما در واقع نیاز به یک اختصاص داده شده رشد جمعیت استراتژی” او گفت:. “واقعی وجود دارد مرغ و تخم مرغ با کیفیت در اینجا. گاهی اوقات اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد اما اغلب شما نیاز به فکر می کنم چقدر به معنای واقعی کلمه مردم است. بنابراین زمانی که صحبت من در مورد کار بر اساس کار مبتنی بر ویزا و یا تخصیص است که واقعا در مشاهده از طریق لنز از آنچه که ما باید از منظر اقتصادی است. نیز وجود دارد بسیاری از جوامع که فقط ساده نیاز مردم نیست و فقط برای پر کردن شغل اما برای احیای جوامع خود.”

تغییر آب و هوا

Buttigieg آب طرح خواستار سرمایه گذاری فدرال از 1.5 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار از جمله $200 میلیارد دلار در انرژی پاک تحقیق و توسعه است. او ارائه می دهد چند ایده های خلاق به عنوان بخشی از طرح خود را از جمله:

• صدور اقدام آب و هوا اوراق قرضه است که شبیه به جنگ اوراق قرضه. آب و هوا اوراق قرضه خواهد اجازه می دهد آمریکایی ها به سرمایه گذاری در مقابله با گرمایش جهانی.

• ایجاد 5 میلیارد دلار از انعطاف پذیر امریکا کمک های مالی است که اجازه می دهد جوامع به آدرس پروژه های آب و هوا و پاسخ به فجایع از جمله جابجایی زیرساخت ها و یا حتی کل جوامع است.

“این است که نه کاملا متجدد” او گفت:. “در اولین کمپین در ایندیانا من نشان داد تا در شهر به زبان انگلیسی و به دنبال GPS به دادگاه. و زمانی که من وجود دارد آن را روشن بود که نه تنها دادگاه اما تمام شهر رها شده بود. من تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است — ” من قطعا تا به حال یک قرار ملاقات وجود دارد. و معلوم شد که که در انگلیسی. جدید به زبان انگلیسی ساخته شد تا تپه پس از این سیل ویرانگر. به اندازه کافی آسان به دلیل آن بود که یک جامعه کوچک است.

“اما ما نیاز به کشف کردن که به خصوص از آینده برنامه ریزی چشم انداز, چگونه به حساب تفاوت که در آن مردم می توانند به خوبی زندگی می کنند و جوامع که چشم انداز رشد اقتصادی در حال رفتن به تغییر به دلیل تغییر آب و هوا.”

خشونت اسلحه

به عنوان تنها نظامی کهنه در حال اجرا برای رئیس جمهور Buttigieg دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در تفنگ موضوع است.

“آموزش داشتن در برخی از این سلاح من فکر می کنم هیچ توجیه و دلیل که چرا هر چیزی از راه دور شبیه آنچه که من آموزش دیده باید فروخته شود سود هر نقطه در نزدیکی یک مدرسه آمریکایی یا هتل یا محله,” او گفت:.

در تفنگ خود را سیاست Buttigieg می پیوندد دیگر نامزدهای دموکرات در حمایت از حمله ممنوعیت سلاح های جهانی چک های پس زمینه و فدرال پرچم قرمز قانون اما او می رود یک گام بیشتر در تماس برای ایجاد یک تفنگ در سراسر کشور سیستم صدور مجوز.

در مصاحبه خود با خورشید Buttigieg نیز مطرح شده یک ایده منحصر به فرد برای اضافه کردن نیاز به فدرال سلاح قرارداد به زور اسلحه صنعت ساخت به اتخاذ فن آوری بیومتریک است که بلوک سلاح از اخراج توسط هر کسی غیر از مالک یا دیگران تعیین شده توسط مالک.

“وجود دارد برخی از فرصت های اطراف قدرت خرید دولت ایالات متحده به عنوان یکی از بزرگترین خریداران تسلیحات در جهان است,” او گفت:. “اگر شما نگاهی به NRA رفتار آنها در حال صحبت کردن برای صاحبان اسلحه به عنوان اسلحه شرکت. این بدان معناست که وجود دارد یک فرصت برای اعمال نوع دیگری از فشار است. با شرکت هایی که در حال stonewalling در (فن آوری بیومتریک) اگر آنها یاد بگیرند که آن را می تواند بر توانایی خود را به انجام کسب و کار با مردم آمریکا, آن را فقط ممکن است شکستن برخی از مقاومت نسبت به اقدامات که بدون تحمل در متمم دوم اما پتانسیل صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی است.”

پرسید: چگونه او را غلبه بر مخالفت با تفنگ قانون Buttigieg گفت که به رای دهندگان در مناطق خدمت توسط قانونگذاران محافظه کار و اشاره “روز بین آنها و خود انتخاب سناتورها و اعضای کنگره” در تفنگ مسائل ایمنی. وی به نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها — از جمله جمهوری خواهان — پشتیبانی از چک های پس زمینه جهانی, حمله, سلاح های ممنوع و مشابه قانون.

“این بدان معناست که استفاده بسیار خوبی از ریاست جمهوری وقت برای رفتن به طور مستقیم به صفحه اصلی منطقه و یا ایالت یک عضو که نه تنها هجوم کاخ سفید اما هجوم خود رای دهندگان” او گفت:. “در صورتی که برای تلفن های موبایل ساده را در نظر بگیرید سیاسی مسیر قانون مراقبت مقرون به صرفه. من در انتخابات در سال 2010 در ایالت ایندیانا و من clobbered. این یک سال سختی به حزب دموکرات و سخت ترین مسئله برای ما بود ACA — آن را سمی برای ما. تا سال 2018 در آن برنده شدن موضوع برای دموکرات ها.”

سیاست های دیگر

Buttigieg به مدت طولانی در حال اجرا مشکلات با رای دهندگان ناشی از انتقادات او روبرو از مردم در جامعه آمریکا در جنوب خم زمانی که او شهردار بود. برای رسیدگی به این موضوع Buttigieg پرده برداری از آنچه که او به نام داگلاس طرح است که این اقدامات به کاهش جرم حبس 50 درصد پایان نژادی مراقبت های بهداشتی تعصب و سرمایه گذاری 50 میلیارد دلار در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های اقلیت در خدمت نهادهای قبیلهای و کالج ها.

این طرح نقش کلیدی در Buttigieg اقتصادی و سیاست های آموزش و پرورش است که با هدف تقویت کار و طبقات متوسط به طور کلی اما مکان خاص تمرکز نژادی و نابرابری درآمد. بخشی از Buttigieg هدف در سرمایه گذاری در HBCUs و موسسات مشابه است که برای تولید بیشتر مربیان ابتکار او در ارتباط با افزایش هزینه برای حقوق معلم در مدارس کم درآمد.

“(سرمایه گذاری در HBCUs و نهادهای دیگر) نیست و فقط به آنها را ساخت تا آن را نیز به انجام آن را در راه است که حمایت بیشتر مردم در حرفه ای که در آن underrepresentation از مردم از رنگ منجر به بدتر نتایج,” او گفت:. “ما می دانیم statiscally که اگر شما فاقد یک معلم از رنگ به خصوص برای مردان جوان و پسران در رنگ اگر آنها فاقد یک مرد معلم مانند آنها — شما بسیار کمتر به احتمال زیاد برای دیدن موفقیت و در همین راستا اگر شما حتی یکی وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که شما بیشتر احتمال دارد به موفقیت است.”

اصلاحات سیستم

Buttigieg خواهد تلاش برای لغو کالج انتخاباتی است. او همچنین پیشنهاد یک طرح است که برخی از منتقدان به عنوان رد بر خلاف قانون اساسی به افزایش تعداد کرسی در دیوان عالی ایالات متحده به 15 با ترقی خواهان چیدن پنج عضو مجلس چیدن پنج و دادگاه خود را انتخاب پنج نفر دیگر. او گفت: او را نیز در نظر بگیرید به طور منظم چرخش قضات.

“یکی از مسائل با این طول عمر صندلی است که آنها در حال تبدیل شدن به تقریبا بیش از طول عمر صندلی,” او گفت:. “قضات و قضات استفاده می شود فقط به بازنشسته مانند هر کس دیگری و در حال حاضر احساس نیاز به زمان خروج خود را از نیمکت. که هیچ راهی برای اجرای بالاترین دادگاه در زمین است.”

در نتیجه

با Buttigieg به عنوان رئیس جمهور این کشور خواهد بود به رهبری یکی دیگر از مبتدی — البته کسی که حداقل دولت و شهرداری و تجربه است و نمایی دقیق تر از زمان ساکن کاخ سفید. وجود خواهد داشت یکی دیگر از چرخه در کار آموزش و بالقوه اشتباه است که با آن می آیند. اما Buttigieg شخصیت و ارزش او را متفکر و فصیح و احترام منظم و خوب خواندن — محل او را 180 درجه مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن. و با قوی و درستی تقویت تیم در اطراف او می تواند یک رئیس جمهور قوی. سیاست های خود را به طور کلی پایین وسط fairway در میان دموکرات ها در اکثر موارد یک فرمت منطقی از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

چگونه خود را در انتخابات ریاست جمهوری تاثیر می گذارد آمریکایی های سیاه و سفید نامشخص است اما: با وجود داگلاس طرح یک داستان ناراحت کننده پدید آمده در این سال که اقلیت کارکنان شکایت کرده است که خود را در ورودی بود که نادیده گرفته.

سوال کلیدی این است که آیا آمریکایی ها در حال آماده به دنبال تهمت با رئیس جمهور دیگر که باید به یادگیری به عنوان او می رود و حتی بسیار روشن یکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im